Jump to content

Annihilator


azal

Najbolji Annihilator pevač  

206 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Није ваљда??? Мислим, није ваљда песма толико лоша?

 

Pa jako lici na Vicka,Zeljka Savica i Milica...nabrajanje metal bendova nije bas preterano interesantno.Svi znamo da jebu keve,nemora nam to Jeff reci.

 

"Anthrax and Motorhead

Exodus,Slayer bang your head"

 

Skroz bezveze.Pesma je teski shit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jako lici na Vicka,Zeljka Savica i Milica...nabrajanje metal bendova nije bas preterano interesantno.Svi znamo da jebu keve,nemora nam to Jeff reci.

 

"Anthrax and Motorhead

Exodus,Slayer bang your head"

 

Skroz bezveze.Pesma je teski shit.

У том фазону су једино Sacred Steel направили песму да ваља.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skinuo sam novi album...paaaaaa,ne valja.Los je.Jebote,iz albuma u album muzika im je sve losija...koji je kurac ovom Jeff-u?Ima tu dobrih riffova i solaza (recimo "Kicked" nije losa stvar),ali u globalu album je krs.

"Detonation" jako podseca na "Children Of The Grave" od Black Sabbath-a...do refrena stvarno jebeno jako podseca...

 

"Army Of One"?!?Da li je on mozda slusao "Hard Rocker" sa one rock express kompilacije pa je dobio inspiraciju? :)

tipican annihilator,

samo vokal da se promeni... ujh nervira me ovaj pevach``

Share this post


Link to post
Share on other sites

Има одличан глас, има огроман ибор, тј. може да пева готово све, али углавном користи модерну врсту певања каква баш не лежи Annihilator звуку.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Има одличан глас, има огроман ибор, тј. може да пева готово све, али углавном користи модерну врсту певања каква баш не лежи Annihilator звуку.

 

 

Slazem se dobro peva covek, i album je skroz ok samo sto to vise nije technical speed/thrash metal band kao nekad...al tesko da neko moze da svira 20 i kusur godina jedno te isto:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Има одличан глас, има огроман ибор, тј. може да пева готово све, али углавном користи модерну врсту певања каква баш не лежи Annihilator звуку.

 

to možda po tvom mišljenju i po mišljenju ljudi koji vole stari princip pevanja. mnogi se neće složiti sa tobom. njegov glas po mom mišljenju baš leži annihilatoru zato što imaju moderan zvuk i takav glas im baš treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovom "(Nu) Metal" albumu bash lezi takav ogavan vokal...

 

Skinuo sam novi album...paaaaaa,ne valja.Los je.Jebote,iz albuma u album muzika im je sve losija...koji je kurac ovom Jeff-u?Ima tu dobrih riffova i solaza (recimo "Kicked" nije losa stvar),ali u globalu album je krs.

"Detonation" jako podseca na "Children Of The Grave" od Black Sabbath-a...do refrena stvarno jebeno jako podseca...

 

"Army Of One"?!?Da li je on mozda slusao "Hard Rocker" sa one rock express kompilacije pa je dobio inspiraciju? :)

 

E konacno lemmy i ja da se slozimo u nechemu :)

 

Uzas od albuma...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh, i ja sam ocekivao nesto drugacije, a ono prototip Roadrunner-United-amerikanizovanog metala.

Није ваљда? Фуј, бљак, пљуц... :blink::puke::violent:

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

auf...vi baš ne volite dejva. meni je on jedan od najboljih pevača što je annihilator ikad imao. meni je on tata u odnosu na randy rampage-a.

pederchina.... mislim kad pochne da zapomaze... idi begaj...

sad nisam chuo nijedan njegov drugi album, tako da ne mogu da prosudim da li je bolji

a sto se iche imena, nem pojma kako se ijdan od pevacha zvao, a i sve mi je jedno

samo cu da kazem king of the kill, alison hell, set the world on fire

 

Џеф је до скора свирао једно те исто, само са малим варијацијама.

pa rifovi su i sad tipicni jeffovi

 

to možda po tvom mišljenju i po mišljenju ljudi koji vole stari princip pevanja. mnogi se neće složiti sa tobom. njegov glas po mom mišljenju baš leži annihilatoru zato što imaju moderan zvuk i takav glas im baš treba.

wow nisam znao da nova muzika uopste ima princip pevanja, old school je zakom, ostali mogu samo da prdnu pod prozor

Edited by The Trooper

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...