Jump to content

Exodus


WS

  

37 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

I sad da pita chovek Gerija zashto je metal svetu bio potreban "Let There Be Blood", bash me zanima shta bi mi rekao.. Nit' je losh, dalek' od toga, ali ni da mi je bolji od originala..mislim, BBB je dovoljno sirov i thrasherski onakav kakav jeste i bez neke dodatne moderne sniperske dorade. "Strike Of The Beast" zvuche "zlije" u originalu ma kol'ko se trudili ovde. Takodjer, the vocal matter, sumnjam da je Rob Dukes ikome toliko prirastao za srce pa da bude neshto out of this world thrilled shto ce on da otpeva vokale za "novi" BBB...mislim, da je ovo odradjeno sa Zetrom, pa bih opet bio skeptichan. Mislim, Rob je ovde Rob, i to je to. I Exodus je ovde Exodus. But I fail to see the point.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I sad da pita chovek Gerija zashto je metal svetu bio potreban "Let There Be Blood", bash me zanima shta bi mi rekao.. Nit' je losh, dalek' od toga, ali ni da mi je bolji od originala..mislim, BBB je dovoljno sirov i thrasherski onakav kakav jeste i bez neke dodatne moderne sniperske dorade. "Strike Of The Beast" zvuche "zlije" u originalu ma kol'ko se trudili ovde. Takodjer, the vocal matter, sumnjam da je Rob Dukes ikome toliko prirastao za srce pa da bude neshto out of this world thrilled shto ce on da otpeva vokale za "novi" BBB...mislim, da je ovo odradjeno sa Zetrom, pa bih opet bio skeptichan. Mislim, Rob je ovde Rob, i to je to. I Exodus je ovde Exodus. But I fail to see the point.

 

Otprilike bih mogao da potvrdim od reci do reci ovaj post. Mislim, nije lose ovo, nisu usrali motku ko Destruction ali kome treba ovo? Hoce ovo neko da pusta redovno kad mu se slusa BBB? Kad je izasao taj album je imao neku ludacku, mladalacku energiju, ovo sad - matorci sa nadrkanom produkcijom ali ne vredi kad original zvuci i onakav 100 x bolje. Jedina dobra stvar je sto sad moze bezbolno da se nadje demo stvar Hells breath. Preslusao sam jednom, cisto informativno, i sumnjam da cu ikad vise. Drzacu se moje kasete koju sam narucio od Explosiva sa 14 godina :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Album mi se ne svidja...mislim,produkcija je ok,nabudzenija,sve mocnije zvuci...ali vokal...katastrofa.Zasto ova debela mesina peva u Exodusu?Sve je pokvreno sa tim.A i pesme nemaju dinamiku kao na originalnom snimku.U svakom slucaju,Zetro vrati se!!!

 

 

nisu usrali motku ko Destruction

 

:confused:

 

Njihov "Thrash Anthems" je sjajan. :da: U poredjenju sa ovim,nebo i zemlja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napaljeni americki "patriota"...Zlo!

 

svaki napaljeni patrijota je zlo, isti kurac americki, srpski...

 

 

ja ovo necu ni da preslusavam, kad vec svi kazu da je sranje i nesto su me smorili kad sam ih gledao drugi put.

Edited by djuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

svaki napaljeni patrijota je zlo, isti kurac americki, srpski...

 

 

ja ovo necu ni da preslusavam, kad vec svi kazu da je sranje i nesto su me smorili kad sam ih gledao drugi put.

 

Djukster nemoj da te lazu da je sranje!Skini preslusaj!Meni se bre svidja...I ti koji kazu Zetro vrati se....xaxaxaxaxaxa, to bi jos gore zvucalo!!!!Ja bi reko Balaffe vrati se, al nema...;)

Meni se i Destrukcija i ovo svidja, tako da su ukusi definitivno razliciti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

svaki napaljeni patrijota je zlo, isti kurac americki, srpski...

 

 

 

Mozda za tebe i tebi slicne.

 

U redu je da se informativno preslusa taj remake bilo kog benda ali kad pustim plocu Bonded by blood ili Live without sense nista ne moze da zameni taj osecaj iako produkcija nama sada zvuci lose.Kad se jednom to zavoli i zapamti jos u detinjstvu,nema menjanja.Bar kod mene.Nostalgican i staromodan i ponosan na to...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemam pojma, dovoljno je da urade bolju produkciju, poshto je na originalu govno.

У култове не треба дирати, јер су постали култни баш због свих својих недостатак, а не упркос њима. Они су сведоци времена. Као што у Јужном Парку рекоше, да сваке године дорађују римски колосеум био би то само још један безвезни стадион. Уметничка дела су таква каква јесу и не треба их дирати.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne, ne, ne, daleko od toga, da ja album ne volim zbog produkcije. album je remek delo, samo bih voleo da chujem re-masterizovanu verziju.

a i album u originalu jeste mogao bolje da zvuchi, barem kao recimo feel the fire, koji je iz iste godine, ali shta je tu je. oba su odlichna i to stoji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

У култове не треба дирати, јер су постали култни баш због свих својих недостатак, а не упркос њима. Они су сведоци времена. Као што у Јужном Парку рекоше, да сваке године дорађују римски колосеум био би то само још један безвезни стадион. Уметничка дела су таква каква јесу и не треба их дирати.

 

Potpisujem, bravo!!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

a i album u originalu jeste mogao bolje da zvuchi, barem kao recimo feel the fire, koji je iz iste godine, ali shta je tu je. oba su odlichna i to stoji.

Ау, брате, па и продукција на "Feel The Fire" је тотални крш, па то опет не умањује квалитет песама.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...