Jump to content

Exodus


WS

  

37 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

jesu oni presli u metalkor,posto nisam bas upucen kakav je novi album? ova pesma mi je skroz u tom fazonu.nisam ni preslusao album ali kada vidim ovakav spot ni ne slusa mi se.

Edited by dimmu1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ovaj bend suvereno ide stranputicom vec dosta albuma zaredom.

Tempo mi je bio maestralan comeback, SHKM brutalniji, sasvim solidan, verovatno bi ga vise prihvatio da je ostao Zetro. Onda ide, sto mu i ime kaze, Atrocity, koji sam po sebi sa svojih sat vremena mi je bio nesvarljiv i dosadan, pa BBB revisited koji se ni Holtu verovatno ne svidja, i onda jos duzi jebeni album, koji nekako traje 20 minuta vise od Atrocity A, a sa manje jebenih riffova, gomilama naslaganih solaza i mid-sekcija koji su manje-vise zamenili predugacke interlude sa proslog (i sada ima par takvih bespotrebnih mucenja). Dukes me je kupio zalaganjem i energijom uzivo, ali ako zazmurim na to lepo koncertno secanje, ovo je jedan stvarno jebeno ocajan vokalni performans.

 

Jedino mi zao pojedinih pesama, tipa Class i Sun, gde ima super riffova, i sve u svemu, odavde bi verovatno moglo da se izvuce 30-40 minuta DOBROG thrasha i da se upakuje u zanimljivije i jace pesme, samo sto cini mi se da ovaj benda za to vise nije jednostavno sposoban.

Share this post


Link to post
Share on other sites

THRASHFEST 2010 - Ljubljana, December 16

 

Line-Up:

 

KREATOR

EXODUS

DEATH ANGEL

SUICIDAL ANGELS

 

Pozdrav svima! Ne znam da otvorim temu pa da napisem ovde. Interesuje me da li ima ljudi koji bi isli na ovo. Ja i moja tri prijatelja idemo i imamo opciju kombija ali nam treba jos 4 coveka. Karta za koncert je 25 evra, prevoz je 55. Ovde niko od nas ne zaradjuje, jednostavno iznajmljujemo kombi i idemo. Jeftinija varijanta od ove je jedino voz koji kosta 45 evra (povratna karta). Ako nekoga ovo interesuje neka mi posalje mail na adresu [email protected] Bitna stvar je kad prvi cetvoro donesu pare za kartu (ici ce ortak u sloveniju poslom pa ce nam kupiti karte) dobijaju kartu i to je to, znaci nema vise. ovo znaci da ne morate odmah svih 80 evra, ostatak moze i kasnije. nama je bitno da imamo jos 4 sigurna koja ce da idu. Ponavljam, niko od nas ne zaradjuje niti se ugradjuje u cenu, mi smo samo grupa starih metalaca (stara garda) koja hoce da ide.

 

Toliko. Nadam se da ima zainteresovanih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Novi album je jedan od najboljih ikada. Rob mi je mozda najbolji njihov pevac do sada, stvarno ne vidim zasto ga ljudi ne vole.

 

Stvar je u tome sto je album izuzetno slozen i neophodno je preslusati ga 5 do 10 puta, ali kad ga jednom budete svarili, zavolecete ga za ceo zivot. Isti slucaj mi je bio i sa novim Heathenovim albumom... Jos kad na ovo dodamo novi Overkill i Paradox... Prava mala thrash revolucija ove godine!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj bend suvereno ide stranputicom vec dosta albuma zaredom.

Tempo mi je bio maestralan comeback, SHKM brutalniji, sasvim solidan, verovatno bi ga vise prihvatio da je ostao Zetro. Onda ide, sto mu i ime kaze, Atrocity, koji sam po sebi sa svojih sat vremena mi je bio nesvarljiv i dosadan, pa BBB revisited koji se ni Holtu verovatno ne svidja, i onda jos duzi jebeni album, koji nekako traje 20 minuta vise od Atrocity A, a sa manje jebenih riffova, gomilama naslaganih solaza i mid-sekcija koji su manje-vise zamenili predugacke interlude sa proslog (i sada ima par takvih bespotrebnih mucenja). Dukes me je kupio zalaganjem i energijom uzivo, ali ako zazmurim na to lepo koncertno secanje, ovo je jedan stvarno jebeno ocajan vokalni performans.

 

Jedino mi zao pojedinih pesama, tipa Class i Sun, gde ima super riffova, i sve u svemu, odavde bi verovatno moglo da se izvuce 30-40 minuta DOBROG thrasha i da se upakuje u zanimljivije i jace pesme, samo sto cini mi se da ovaj benda za to vise nije jednostavno sposoban.

 

Tek sada videh ovo.Dakle,sada vec postaje jezivo koliko se u poslednje vreme slazemo. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 months later...

EXODUS, DESTRUCTION and HEATHEN will join forces for the Thrashfest Classics European tour, set to take place in November/December. The trek, whose "headliner" will be announced on August 20, will feature EXODUS performing material from the "Bonded By Blood", "Pleasures Of The Flesh" and "Fabulous Disaster" albums; DESTRUCTION playing songs from "Sentence Of Death" and "Infernal Overkill"; and HEATHEN performing selections from "Breaking The Silence" and "Victims Of Deception".

 

Commented the tour's promoter, Rock The Nation: "Back to the Eighties, back to the roots! Tour promoter Rock The Nation turns back the time for you headbangers, catapulting you back into the glorious Eighties — the unforgettable days of prime for thrash metal — with a phenomenal package of top acts. Hardly another period of time carries so much metal history with it than this one. Rough, rapid and impulsive sounds dominated the whole music-industry at that time. Breath-taking masterpieces of metallic art, which still enjoy authority and significance these days, emerged out of the creative urge of charismatic musicians and bands. Now the time is right to let the flair, the feeling and the sounds rise again! Thrashfest Classics is a pure celebration for the high-culture of thrash metal. Some of the most influential combos will perform their cult albums in full length."

 

For more information, visit www.thrashfest.eu.

 

thrashfestclassics.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...