Jump to content

David Bowie


Millosh_024

  

15 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Meh....umem ja i bolje. ph34r.gif

 

Ne. Nisam ga video. A i da jesam,ne pamtim svačiji avatar. ph34r.gif O čemu se radilo? Do tell. Pleaseeeee. icon_wink.gif

 

Ne radi se o frazi već fazi. Ziggy Stardust preciznije.

 

Nisi rekla? Onda sam ja pogrešno shvatio da si u rečenici " ti si toliko fasciniran njegovom muzikom da ne mozesh da verujesh da neko, recimo.. nije? " taj neko upravo ti. Ali,dobro....raduje me saznanje da nisi. pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

ima nesto sto mi je jako ljigavo u vezi bouvija ali to jos nisam uspjela lijepo definisati. cim definisem, javljam icon_smile.gif

 

 

ipak, profesionalizam mu je na nivou, karijera.. sve to.. samo.. nesto nedostaje.. ne znam sta.. biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Earthling" kada je izašao,bio je napljuvan van svake razumne proporcije a sada je dosta hvaljen. A kako i ne bi, bio je iznenađujuć na prvo slušanje a posle kada se shvati da se zapravo radi o fenomenalnim pesmama (ma kako definisali muziku)....Little Wonder,Seven days in Tibet, Dead man walking, I'm affraid of Americans...brilijantno! icon_rockdevil.gif

 

@blondie

 

Pa,imao je ljigave faze...to stoji (koje su bile dobre zbog drugih stvari)...ali ne vredi pričati o njegovim fazama jer ih je imao puno i to tako različite,kao da se radi o 5-6 individua....a opet je to uvek bio i ostao ON. Od 80-ih pa na ovamo,lik je TOTALNA cool faca. Divim mu se šta je napravio od sebe i slobodno mogu reći da ga smatram za najharizmatičniju osobu za koju znam.. Lično,ne vidim šta nedostaje.

 

Good luck sa definisanjem. Još nikome nije uspelo pa you'd be the first. icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mada,uzimajući u obzir Bowie-jevu androgenu fazu...

Fazu? Pa zar to nije njegova esencija dan danas? Covek je sam odavno izjavio ne da je androgen, vec da je gay...tacnije bisexual..ali gay je rec koju je upotrebio.

 

 

@Blondie

Mozda ti je bas to ljigavo u vezi s njim? Meni to obicno zasmeta, ali kod bowiea mi je nekako glat proslo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitaj njegovu ženu,Iman i njegovu decu...ne znam ni sam koliko ih ima. icon_smile.gif

Ne,to je bila Ziggy faza. Možda je neko vreme bio gay ili bisex ali sada je totalno straight. Ne može se bre ceo život istim ritmom...pogotovo ne kada si blizu 6 banki. icon_smile.gif Uostalom,sve je to previše izvikano u medijima.Ni Alice Cooper ne spava sa pitončinom oko vrata. icon_smile.gif

 

 

Takođe ta "ljigavost"....kada je on u pitanju ne da prolazi nego... icon_rockdevil.gif Ali opet kažem,možda neka od faza može da se okarakteriše kao "ljigava" ali celokupno gledano...nikako.

Edited by Millosh_024

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma on se trpao s jaggerom isto k`o i ja sto sam..

 

sve je to jedna velika sminka, foliranje, nazovi-umjetnost, droga, imanje svega bez granica.. BIJES CISTI.

 

 

u svakom slucaju.. voditeljka (RTS-a valjda), najavljuje pjesmu i kaze `a sada DEJVID BOUV i njegov stari hit SHAJNA GRL`

 

 

 

poz. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitaj njegovu ženu,Iman i njegovu decu...ne znam ni sam koliko ih ima. icon_smile.gif

Ne,to je bila Ziggy faza. Možda je neko vreme bio gay ili bisex ali sada je totalno straight.

OK, kakve veze broj dece i bracni status imaju sa tim? Mislim nemam nameru da branim ili napadam bouvija ali otkud mozes da znas da je on totalno straight? Procitao si u tim istim medijima koji su "prepumpani" kad ti ne odgovara sta pisu? biggrin.gif

Ja mislim da je rekao istinu u onom intervjuu gde se izjasnio da je try-sexual icon_smile.gif

 

Aaa ustvari boli me guz, izvini..bas sam se zaleteo..nemam nameru da te napadam ovde pivopije.gif Sve je to jedan veliki cirkus, a Bowie ima bolji osecaj i za muziku i za taj show od svih nas i mnogih drugih zajedno. Ja ga jako poshtivam kao muzichara a ako se vec pominje te ljigavost, ona lezi ovde:

 

 

Ili je gej ili je izrazito bezobrazan manipulator, a i jedni i drugi su ljigavi laugh.gif

 

u svakom slucaju.. voditeljka (RTS-a valjda), najavljuje pjesmu i kaze `a sada DEJVID BOUV i njegov stari hit SHAJNA GRL`

 

wallbash.gifbiggrin.gif

Edited by Metalbeer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta pjesma baš roka! Jako mi se sviđa onaj pozadinski refren "and I fly,fly,fly..." icon_rockdevil.gif Ipak mi je sa tog albuma "I'm afraid of Americans" pa još i jebitačan spot sa T.Reznor-om violent.gif

 

icon_smile.gif

 

Zadnja tri albuma su veoma....opušteni...odnosno opušteno napravljeni. Za svoju dušu. A i muzika je sasvim zadovoljavajuća.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a voljela bih odgledati do kod letermana.. ali jebi ga.. nema veze !

znas kako, to je klip od 115 mb, mozemo da probamo neki soulseek, ali je moja alldayflatrate internet konekcija ipak ochajna za peer to peer programe pa ne znam kako ce to ici.

 

Ako neko zna server za hostovanje tolikih fileova za free, neka javi.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

znas kako, to je klip od 115 mb, mozemo da probamo neki soulseek, ali je moja alldayflatrate internet konekcija ipak ochajna za peer to peer programe pa ne znam kako ce to ici.

 

Ako neko zna server za hostovanje tolikih fileova za free, neka javi.

uh, hvala ali ne trudi se toliko. naleticu vec negdje na to biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...