Jump to content

David Bowie


Millosh_024

  

15 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Nije fer da 3 finaliste idu u finale sa 11 albuma iz nove ere, rasplinuće se glasovi međ njima, neće nikakve svrhe imati glasanje, imaće po 6 glasova Zigi, Low i StS, a ostali albumi 0-1-0-1-0-1. A ako stavimo samo novu eru zasebno, pa 3 pobednika ukombinujemo sa pomenuta 3 iz stare ere, neće pobediti ta 3 iz nove ere svakako, jer je narod tvrdoglav i lenj, ali nek ima neki od njih i 2, bolje i to nego prva varijanta. Je l' ti jasno sada? xD

 

Greota bi bilo da nije, kad me teraš da davim gugutke, kao da je bitno glasanje xD

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

One last question. Is the piano part from Raw Power [the title track of the 1972 Iggy & The Stooges album “produced” by Bowie] deliberately included in [the album’s single] The Heart’s Filthy Lesson?

Aha! [sounds perplexed]. I really don’t know.

It wasn’t intentional but I should say yes, it was a post-modern observation which I’ve been planning for years!

 

 

Tražio sam da vidim neki intervju vezano za to šta Bouvi misli, koji mu je najbolji album, kad si ga već okačio. Pa ne nađoh, pa onda tražih jedan mnogo lep intervju gde priča o Outside-u. Al' nađoh ovo iznad umesto toga, jbg, drugi put, ne mogu kopam lepo sad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa zar se Outside-om nije oprostio na neki nacin od Ziggy-ja tj zaokruzio pricu, tako procitah negde, tako da je i logicno :da:

 

Aj ovako podsetnik za finale :da:

 

1. Low

2. Station to Station

3. Ziggy

 

Aj sad cu da napravim ovu drugu sa svim ostalim albumima anketu da DS moze da glasa sa zadovoljstvom :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej nemojte mi zameriti pokusavam da skapiram kako da izmenim ovaj poll, nesto ne ide, pa ce ovako da stoji do nekog Eureka momenta, koliko god bizarno izgledalo :haha:

 

Sve cool... Evo glasanje moze da pocne, jbga ponekad sam stvarno Konfuzije :haha:

Edited by Face Of Melinda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate i meni sada, a taman sam mislila da sam nesto skapirala, jbga, aj uskocice neko da pomogne vec, do tada...

 

Muzicka pauza :haha:

 

edit:Aj sad da se igramo, kontam da se ovo drugo pitanje sada vidi kako treba, iako je ovo prvo artefakt :haha:

 

http://www.youtube.com/watch?v=N4d7Wp9kKjA

Edited by Face Of Melinda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Young Americans I Heroes su meni bolji od Ziggya, ali je Ziggy milestone pa je uvek pri vrhu.

 

Od albuma iz 90-00 nisam slušao sve, od onih koje jesam: Outside mi nije baš uspeo album, intresantne ideje ali prenaporan album, Heathen mi je dosta jak, meni više mi prija od ovog poslednjeg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba Outside-u malo dok legne, ipak je golem komad, i treba biti u odgovarajućem raspoloženju, al' je potpuno pogrešno posmatrati ga kroz tih par singlova/hitova (a pretpostavljam da ga tako većina posmatra), tek kao celina je fenomenalan.

 

Evo ne pamtim da sam u poslednje 3 godine od kako ga intenzivno slušam pustio pojedinačno neku pesmu, samo obrćem ceo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se pogodilo da sam u istom periodu gledao Lost Highway i preslušavao Outside, oduševio sam se kad sam skontao tu pesmu i ovamo i ovamo :D

 

Probaj svaki dan onda po jednu pesmu, da možeš individualno da im posvetiš pažnje, sve su fantastične :D

 

Idemo od prve!

 

http://www.youtube.com/watch?v=k43Ssf9BJMw

 

Da me jebeš ako ove kosmičke gitarice nisu maznute za StarCraft Terran OST

 

Nego, ja upravo nađoh neke trake sa Outside sesija, sad će to da ide. Mada je to totalni haos, ne bih preporučio nikom ko nije svario Outside.

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...