Jump to content

Deathspell Omega


KRANG

Najbolja DSO izdanja?  

29 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Si monumentum je keva. Album postavio standarde i izvrsio ogroman uticaj na gomilu bendova. Si monumentum je nesto kao De mysteriis 2004, sad kenjam malo al aj, da ne preteram. Al ovi kriticari poput ovog celavog me nerviraju, sad oni kao nesto znaju. Zna se ko su kriticari. Kad konacno prizna sebi da je antitalenat i da nema blage veze sa sviranjem u besu i ocajanju resi da svima prosipa pamet, znate ono ''sad sam ja mnogo pametan pa cu svima da serem da svi znaju kako ja znam muziku u srz.'' Kriticari i recenzenti duvajte ga. .!.

  • Upvote 1
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si monumentum je keva. Album postavio standarde i izvrsio ogroman uticaj na gomilu bendova. Si monumentum je nesto kao De mysteriis 2004, sad kenjam malo al aj, da ne preteram. Al ovi kriticari poput ovog celavog me nerviraju, sad oni kao nesto znaju. Zna se ko su kriticari. Kad konacno prizna sebi da je antitalenat i da nema blage veze sa sviranjem u besu i ocajanju resi da svima prosipa pamet, znate ono ''sad sam ja mnogo pametan pa cu svima da serem da svi znaju kako ja znam muziku u srz.'' Kriticari i recenzenti duvajte ga. .!.

 

a mozda je jednostvano neko ko voli da slusa muziku, diskutuje o muzici i da pise o muzici bez ikakvih zelja da stvara svoju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Entoni Fenteno je keva. Postavio je standarde i izvršio uticaj na gomilu ljudi putem interneta. On je nešto kao indie muzički magazin u doba kada su valjali. Ne bih da kažem kao "Rolling Stone" u zlatno doba, da ne preteram. Ali ovi forumaši poput nenada me nerviraju, kao on sad nešto zna. Zna se ko su takvi. Kada je konačno priznao sebi da ne ume da priča o muzici i da nema veze sa recenziranjem, tada je u besu i očajanju rešio da na forumu prosipa pamet, znate ono "sad sam je mnogo pametan, pa ću svima da serem da svi znaju kako ja znam nešto". Seratori i anonimusi, duvajte ga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...