Jump to content

Helloween


  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ma de Deris da izdrzi "A Little Time" tu ima nonstop zavijanja.. A "I'm Alive" ja predvidjam da bi mogli da odrade na nekoj od following turneja..ako ne vec sad na leto : ) Dobro, to je moj neki san, ali stvarno, nju vec cenim da bi mogao da izvuche, naravno sa nekim nizim pevanjem nego u originalu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh kako je samo Kiske taj refren pevao uzivo.........uhhhhhhh, nesto najlepse sto sam cuo u muzici uopste...A Deris bi mogao sa WOJ da otpeva sve...Na primer Gorgar,Phantoms of death ili Warrior,sve su do jaja za live nastup

Share this post


Link to post
Share on other sites

"A Deris bi mogao sa WOJ da otpeva sve"

 

Ne znam da l' si chuo snimke "Starlight" i "Murderer" sa RDCE turneje? Mislim, nije da mu ne leze, lakshe ih peva nego Kisketove, ali Starlight npr. bash nije za njega. Ali svaka im chast shto su te pesme izvukli iz naftalina!

 

I da, moj favorit, "Ride The Sky" - bolan dokaz da je ovaj iskaz gore netachan.

 

Al' zato "How Many Tears" peva krajnje fino.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono što bi, međutim, bilo lepo iznenađenje i za mene ostvarenje sna, je čuti Andija kako peva Twilight of the Gods. Čoveče, kakva je to stvar, refren je neverovatan.

А, не! Ту песму не треба скврнавити његовим завијањем!

Share this post


Link to post
Share on other sites

"A Deris bi mogao sa WOJ da otpeva sve"

 

Ne znam da l' si chuo snimke "Starlight" i "Murderer" sa RDCE turneje? Mislim, nije da mu ne leze, lakshe ih peva nego Kisketove, ali Starlight npr. bash nije za njega. Ali svaka im chast shto su te pesme izvukli iz naftalina!

 

I da, moj favorit, "Ride The Sky" - bolan dokaz da je ovaj iskaz gore netachan.

 

Al' zato "How Many Tears" peva krajnje fino.

 

Ok ,ispravka ,skoro sve...mada mislim da on sve pesme koje nisu iz njegove ere peva na neki svoj nacin koji uopste nije los,jedina mu je greska bila kad je pokusavao da 'odglumi' Kiskea u pojedinim deonicama nekih pesama.......a Ride the sky,jbg Kai stvarno vristi na jedinstven nacin...Phantoms of death,Gorgar,Warrior,Reptile,Cry for freedom(pogotovu ovde mogu da zamislim Derisa u punom sjaju) mislim da mu album bas lezi,mozda Heavy metal is the law zahteva vise Kai-ev stil pevanja.

Sto se tice izvlacenja iz naftalina,ponekad je zaista potrebno,naravno pod uslovom da se ne usere stvar...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Haha, sada sam bash hteo da okachim link, naleteh na jednom blogu :)

 

Ali u principu, svako ko je skida digi verziju sa neta vec ima ove pesme... Ili ako je kupio digi na certu :P

 

 

Nego, je li ima neko onu bonus tracku sa japanskog izdanja? Vika se neshto tipa "When We Unite"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...