Jump to content

Helloween


  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Meni su najjaci Derisovi albumi Rabbit Don't Come Easy i Gambling With The Devil.

 

http://www.youtube.com/watch?v=n2XPy6vthq0

 

Klinac, ne pravi se pametan kad te niko ništa nije pitao. Rekoh, BEŠE MI NEKAD GEJ, a od tog snimka je prošlo godinu dana. I ovde se ne radi o meni, već o poređenju Kiskea i Derisa. Iznesi argument u prilog tom poređenju, pa se onda javi, pametnjakoviću.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zašto ljudi toliko porede Kiskea i Derisa? :confused: Kiske peva na jedan, Andi na drugi način, nekome se više sviđa prvi, nekome drugi, a kako su u pitanju različiti ukusi, o njima se ne raspravlja. Uostalom, ta rasprava može da ide u nedogled. Meni je Andi bolji, Kiske mi vrišti previše. Kiskeovi fanovi će da me pregaze zbog ovog jer po njima je Kiske najbolji vokal ikada, itd, itd,...

 

Mislim čak da Andi ima i bolji sluh :D Ok, sad možete da me mrzite :):):):)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad te vala mrzimo ... preterala si !! :) :) :)

 

Pa moraju da porede zato sto su pevali/pevaju u istom bendu (kako sam pametan :wub:) ... i mora narod o necemu da trabunja !!

 

Zasto po meni Kiske? Iz cistog razloga zato sto je na koncertu umeo da otpeva bez falsiranja !! Toliko...

 

A to ne znaci da ne volim Derisa i da mi se ne svidja njegov stil pevanja....kao i muzika posle Kiskeove ere !!

 

 

 

No....zaboravljamo treceg i najboljeg vokala !! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad te vala mrzimo ... preterala si !! :) :) :)

 

Pa moraju da porede zato sto su pevali/pevaju u istom bendu (kako sam pametan :wub:) ... i mora narod o necemu da trabunja !!

 

Zasto po meni Kiske? Iz cistog razloga zato sto je na koncertu umeo da otpeva bez falsiranja !! Toliko...

 

A to ne znaci da ne volim Derisa i da mi se ne svidja njegov stil pevanja....kao i muzika posle Kiskeove ere !!

 

 

 

No....zaboravljamo treceg i najboljeg vokala !! ;)

Sad sam omražena vaaau :bigblue:

 

U pravu si za Kiskea, samo, koliko sam ja primetila na prošlogodišnjem koncertu, ni Andi nije falširao. Razduševili su me sobzirom da ni sami nisu znali u koju vuko*ebinu su došli :):):) Nisu morali da se trude, ali jesu! Na čelu sa Andijem :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da. Ja ne razumem sto neki ljudi ne mogu da ga smisle. Mnogo je bolji od Dark Ride-a.

Наравно да није. Песме на "Мрачној вожњи" су мрачније (стварно?), али много боље у сваком погледу од било чега на наредна два албума.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad te vala mrzimo ... preterala si !! :) :) :)

 

Pa moraju da porede zato sto su pevali/pevaju u istom bendu (kako sam pametan :wub:) ... i mora narod o necemu da trabunja !!

 

Zasto po meni Kiske? Iz cistog razloga zato sto je na koncertu umeo da otpeva bez falsiranja !! Toliko...

 

A to ne znaci da ne volim Derisa i da mi se ne svidja njegov stil pevanja....kao i muzika posle Kiskeove ere !!

 

 

 

No....zaboravljamo treceg i najboljeg vokala !! ;)

 

 

Naravno da je Kiske pevao bez falširanja, kad su pesme bile prilagođene njegovom opsegu. Zato pesme iz Derisove ere ne bi mogao da peva moćno kao Deris, naročito one mračnije i žešće, sa albuma The Dark Ride na primer.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su najjaci Derisovi albumi Rabbit Don't Come Easy i Gambling With The Devil.

 

http://www.youtube.com/watch?v=n2XPy6vthq0

 

 

Klinac, ne pravi se pametan kad te niko ništa nije pitao. Rekoh, BEŠE MI NEKAD GEJ, a od tog snimka je prošlo godinu dana. I ovde se ne radi o meni, već o poređenju Kiskea i Derisa. Iznesi argument u prilog tom poređenju, pa se onda javi, pametnjakoviću.

 

Hhahaha, Prinche ovaj te opasno provocira! Grbave tange lol...btw odjebite obojca, shta dolazite da se svajdate ko najvece babe seljanke! Opushteno, pricha se o Helloweenu. Dakle, Kiske je mnogo bolji pevach od Derisa, em ima mnogo bolji glas, mnogo bolje zvuchi uzhivo, ne flashira uzhivo i ne pishti i skichi u sred Future Worlda!!! :D I pesme sa Kiskeom su mnogo bolje od ovih sa Derisom ! Mada je i Deris super pevach i pesme koje on peva su uglavnom do jaja evo npr Sole Survior, Where The Rain Grows, In The Middle Of Heartbeat, Mr. Torture, The Dark Ride...

Edited by Moody

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kai je pisao pesme tako sto je sve vreme zamisljao Kiskeov glas uz muziku koju je pravio(naravno odusevljen njegovim glasom). Mislim da je on izvlacio maksimum iz Kiskea,jer dalji Mikeov rad nije pokazivao onaj sjaj koji je morao da nam pruzi. Da je Kiske bio od pocetka sa Helloweenom Kai mozda ne bi napravio WOJ onako dobar. Meni ni jedna pesma koju je Kai pevao nije bolja u Kiskeovoj verziji. Isto tako ne zelim uopste da se zamaram da razmisljam kako bi zvucao Kiske sa danasnjim Helloweenom i ovim aranzmanima. Deris dobro radi svoj posao i mislim da se posteno izborio za svoj status.

Fakat je da je Kiske najkvalitetniji pevac (po meni ikada),jer je postavio zaista visoke standarde!!! Isto tako ne moze niko da mi zameni osecaj kad cujem Kaiev glas! Prosto ga obozavam,bez obzira kolko ce neko da smara kako je krs pevac.

Ja volim bukvalno svaki deo Helloween istorije,svaki na svoj nacin mi je drag.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gambling With The Devil ми је апсолутни и ненадјебиви all time фаворит. Слушала бих га по целу ноћ и дан. :da:

 

Naročito celu noć. Ja ipak najviše volim da krešem uz Primal Fear i Grave Digger, Helloween mi je suviše mlak za tu aktivnost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...