Jump to content

Helloween


  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Sad sam bash doshao sa namerom da podsetim na datum :D

 

Ovo cu k'o rodjendan da slavim svake godine. Dodushe, danas sam nesto uglavnom bio sjeban, ali veche je lepo, i evo sad pustih Gr/Hello snimak od prosle godine da se podsetim :]

 

Hiiiiigh aboooove...

 

 

KAI!!!!!!!!!!!1

 

Jeste, tačno godinu dana od tog koncerta, a skoro 3 godine od onog koji je trebalo da se održi u januaru 2006. Ali, to ne smeta Bošku da lupa gluposti na račun dužine mog metalskog staža.

 

Kad napravim realnu procenu, gledao sam ja nekoliko boljih koncerata od Helloween/Gamma Ray.

 

failomg.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je koncert bio vrh totalni, mada sam doslovno izginuo u prvom redu i dehidrirao totalno, ali to je Helloween! Prvi red na tom koncertu je vredan bilo čega :D! Što se ukupnog utiska tiče, meni je najbolji cert na kom sam ikad bio Whitesnake pre dve godine na Tašu, a onda mi idu Helloween & Gamma Ray, rame uz rame sa I koncertom Kamelota, Metallica-om i Maiden-ima (normalno, sve to iz Bg-a) :)!

I da, naravno, 'oćemo opet :rockdevil: !!!!

Edited by Zoll

Share this post


Link to post
Share on other sites

'Ocemo Helloween i Gamma Ray ODVOJENE koncerte! :rockdevil: Pre svega...

 

Sledece Helloween ce da pravi neko chudo za 25ogodishnjicu benda, pa kap'ram da ce biti i neka kul turneja levo-desno, tada bi ih bilo fino opet gledati. A Bog i ostatak Hellyeah ekipe treba novi album kako skapirah tokom godine da izbace, tak' da eto prilike i njih da gledam opet :]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije samo zbog Tarje i njenih pesama, već zbog načina na koji je odrađen koncert. Uz to, tu je bio i kralj bubnjeva, Mike Terrana, mada ni onaj solo što ga je odsvirao Dani iz Helloween-a nije za bacanje.

Mene smorio ko zmaja Dani-ev solo...

A sto se tice samog koncerta recicu samo da nisam ni kap popio a da mi je bilo tako dobro ko da sam na najboljim gudrama...

I jos sam uhvatio Weikie-vu PICK OF DESTINY kao vrhunac....Kakva bomba od trzalice!!!

Edited by Sreta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe... kad smo već kod bacanja trza, Weikie je ispao totalni car na tom certu! Pokušao je u 2 navrata da dobaci trzu do moje, sada već bivše, al su obe trze pale negde ispred, tako kod obezbeđenja, i onda je lik sišao sa bine i lično joj dao trzu!!! Kraljina! :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...