Jump to content

Helloween


  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Iskreno Gama Ray je zvucao ocajno nista se nije razumelo...zato su Helloween nastimali na njima i oni su zvucali ok,mada Dream Theater u Budimpesti ce biti i ostati neponovljivo iskustvo!!!

Edited by AwakeN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe... kad smo već kod bacanja trza, Weikie je ispao totalni car na tom certu! Pokušao je u 2 navrata da dobaci trzu do moje, sada već bivše, al su obe trze pale negde ispred, tako kod obezbeđenja, i onda je lik sišao sa bine i lično joj dao trzu!!! Kraljina! :mrgreen:

Cekaj, jel ta tvoja bivsha, ona mala neka crvena, shto joj je bacio trzalicu, a lik iz obezbedjenja je maltene njoj iz ruke pokupio i ne znam shta sa njom uradio. Ja se secam da sam gledao kad je Weikath zadnju bacio, lik je ono bukvalno 'presekao' na 20cm ispred devojke i zabo trzalicu. I da mi je tad stvarno doshlo da uzmem pishtolj i pobijem sve one smradove iz obezbedjenja shto rade u SKCu, poshto me redovno na svakom koncertu iznerviraju kakvi su majmuni glupi navijacki. Ako je to ta do jaja shto je dobila na kraju trzalicu, znachi koliko sam ja ispizdeo zbog toga na tom koncertu, kao da je meni uzeo trzalicu ispred nosa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta sve fali na Live in Uk?

Ovo je prava setlista:

01_Intro

02_Eagle Fly Free

03_A Little Time

04_Dr. Stein

05_March Of Time

06_Future World

07_We Got The Right

08_Rise & Fall

09_A Tale That Wasn't Right

10_Halloween

11_Follow The Sign

12_Keeper Of The Seven Keys

13_I'm Alive

14_Livin' Ain't No Crime

15_I Want Out

16_How Many Tears

 

Trebalo je da bude reizdanje sa ovom setlistom, al' kita :(

Edited by Night Prowler

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekaj, jel ta tvoja bivsha, ona mala neka crvena, shto joj je bacio trzalicu, a lik iz obezbedjenja je maltene njoj iz ruke pokupio i ne znam shta sa njom uradio. Ja se secam da sam gledao kad je Weikath zadnju bacio, lik je ono bukvalno 'presekao' na 20cm ispred devojke i zabo trzalicu. I da mi je tad stvarno doshlo da uzmem pishtolj i pobijem sve one smradove iz obezbedjenja shto rade u SKCu, poshto me redovno na svakom koncertu iznerviraju kakvi su majmuni glupi navijacki. Ako je to ta do jaja shto je dobila na kraju trzalicu, znachi koliko sam ja ispizdeo zbog toga na tom koncertu, kao da je meni uzeo trzalicu ispred nosa.

Hehehe, da, da, to je ona. I jeste bilo je sranja sa obezbeđenjem, ne verujem da se sećaš svega toga... Posle nam još lik kao pokaže, evo vidi uzeo sam ti trzu, a pre toga rekao da je kao pala negde dole. Sreća pa je Weikie sišao dole i lično joj dao trzu. Car!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako se ne bi secao, znash ti kako sam ja popizdeo kada sam to video, da sam imao pishtolj mislim da bi bez razmisljanja tog idiota u glavu spucao. Meni su neshto slicno uradili na HammerFallu, sva sreca pa sam pre toga bio vec uhvatio dve Oscarove (jednu dao drugaru) pa mi nije bilo toliko zao. A to inache redovno rade na koncertima, ne znam samo zashto da li iz hejta prema metalcima il se nadaju da ce da je prodaju posle. Znam da im je na jednom koncertu, ne secam se da li je bio Legacy ili Terranostra neko iz organizacije rekao da budu li uzeli nesto za sebe nece dobiti ni dinara... ili sam ja barem takvu pricu cuo, ako nije istina jbg.

U svakom slucaju secam se tog incidenta, mislim da sam posle danima ishao okolo i bio u fazonu da taj sikjuriti neko treba da pobije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mog ortaka je obezbedjenje dvaput zajebalo za trzalicu,na Unleashed-u i na Nile-u.

A kod mene je obrnuta situacija,ja sam posle Helloween/GR gledao po podu da nije ostala neka trza,i samo mi prišao lik iz obezbedjenje i da mi Henjovu trzalicu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Walls Of Jericho je najbolji album pa onda idu Keeper-i, pa Gambling, tu je negde i Master Of The Rings!!!

 

A koji je tebi najbolji i gde ti se nalazi Walls Of Jericho (najbolji njihov album)???

 

Već sam pisao. The Dark Ride mi je najbolji, pa Time of the Oath i Master of the Rings. Walls of Jericho je negde niže.

Share this post


Link to post
Share on other sites

WOJ je antologijski album,po meni je tu jedina losija stvar produkcija. Paragon je pesmu (Metal invaders) obradio malte ne isto,jedino sto se neke stvari cuju bolje zbog bolje produkcije. Muzicki je WOJ(+onaj EP Helloween) zasluzio visoko mesto u istoriji metala.

Kaievo pevanje ruku na srce ne moze da se poredi sa ovim sto Kai danas radi,ali album je pun dobrih stvari da ja na to nikada nisam previse paznje obracao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...