Jump to content

Helloween


  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ponovo nešto razmišljam, jebote, koja smo mi rupa kada Helloween i Gamma Ray zajedno ni SKC nisu mogli da rasprodaju. :no:

Ja sam reklamu videla samo na mestu gde sam kupila karte. Nigde više. Plus što je komentar organizatora koliko se sećam bio "Ipak su oni underground bend"... :udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glupo je reći da je reklama u pitanju.Kladim se da je 80% onih koji slušaju neki od ova dva benda znalo za koncert a to bi bio broj koji bi mogao da napuni 3 skc-a minimalno

Može biti, al' znam ljude koji nemaju stalan pristup internetu pa kad sam rekla da će doći bili su iznenađeni i nisu imali pojma. A sem interneta, kako su mogli da saznju? Mada ne pravdam nikoga. Stvarno mi nije bilo jasno zašto se više ljudi nije odazvalo. Plus kad su nudili da prvih 800 dobiju karte za Fan Pit (što sam dobila ja i nažalost nisam imala gde da iskoristim haha). Mada meni je bilo lepo i u SKC-u samo stvarno šteta što nas nije bilo više.

Edited by Mistress Burzum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali ti ljudi su imali tebe da im kazeš za koncert,kao i što su mnogi drugi imali neke svoje drugove ili drugarice koji su ih obavestili o koncertu.Samo što su mnogi ljudi koji se bukvalno kunu u Helloween ili Gama Ray bili u fazonu:"Pa šta?Neka dodju,šta ja imam sa tim?" a onda dan/dva posle koncerta kreće priča"Jao,ubiću se što nisam bio,ko zna da li će još nekad doći?"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tačno, stvar ukusa. Meni je najslabiji, ali jedna stvar je interesantna - kada odem na zvanični Helloween forum, veliki broj članova foruma gleda na Chameleon kao na remek-delo i nešto u potpunosti jedinstveno u svetu muzike. Čak mislim da se fino kotira na anketama i listama na forumu, uvek je među prvih nekoliko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam uvijek raspolozen za ovaj album, ali pustam ga s vremena na vrijeme... Ima zanimljivih stvari na njemu (meni je omiljena Giants, First time isto ok...), ali ima i ljigavstine neopisive...

 

Ipak, po meni je ipak znatno bolji nego sto se cesto moze cuti iz usta prosjecnog fana...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali ti ljudi su imali tebe da im kazeš za koncert,kao i što su mnogi drugi imali neke svoje drugove ili drugarice koji su ih obavestili o koncertu.Samo što su mnogi ljudi koji se bukvalno kunu u Helloween ili Gama Ray bili u fazonu:"Pa šta?Neka dodju,šta ja imam sa tim?" a onda dan/dva posle koncerta kreće priča"Jao,ubiću se što nisam bio,ko zna da li će još nekad doći?"

Pa da, zato kažem da ne branim nikoga. Ti što se kunu su mi dobro poznati. :rolleyes:

Najfascinantnije mi je bilo da ljudi koje znam i koji slušaju metal idu na Iggy Pop-a i pre daju pare za to nego za jel' te metal. Mislim, meni je Iggt Pop neshvatljiva pojava u potpunosti xD Al' ajde....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cenim da su jako male shanse da Helloween vidimo ponovo u Srbiji, jer realno oni ovde nemaju dovoljno fanova...prichajte vi shta ocete, ali tako je nazalost... Recimo ovde kod mene u gradu, ne postoji josh jedan fan koji bi ishao na njihov koncert, ima likova koji slushaju par njihovih pesama i to je to...Ja sam sebi zacrtao da Helloween moram videti bar josh jednom live, a fala bogu u okolnim zemljama ih slushaju podosta pa na sledecoj turneji moze pasti neka Bugarska, ili Hrvatska shto da ne...tako da ce tamo da se gledaju kraljevi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cenim da su jako male shanse da Helloween vidimo ponovo u Srbiji, jer realno oni ovde nemaju dovoljno fanova...prichajte vi shta ocete, ali tako je nazalost... Recimo ovde kod mene u gradu, ne postoji josh jedan fan koji bi ishao na njihov koncert, ima likova koji slushaju par njihovih pesama i to je to...Ja sam sebi zacrtao da Helloween moram videti bar josh jednom live, a fala bogu u okolnim zemljama ih slushaju podosta pa na sledecoj turneji moze pasti neka Bugarska, ili Hrvatska shto da ne...tako da ce tamo da se gledaju kraljevi.

Mogli bi oni da napune SKC bar još jedared. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pricajte vi sta hocete ali 2400 (u pocetku 2ooo ) je mnogo za prosecnog coveka koji bi ovo odgledao. Ja licno bih isao i da je karta bila 5000,verovatno i vecina koja je bila na koncertu,ali to je to - gornja granica ljudi spremnih da uzivaju u ovome bez obzira na sve ostalo. Ja se secam da sam rezervisao kartu na netu,a posto su nesto kasnile odem 1.avgusta kad su i izasle u prodaju i kupim u radnji,sve u strahu da ce se Hala Sportova rasprodati odmah. Ipak Gamma ray i Helloween na jednom mestu je meni zvucalo previse dobro. Secam se da se ortak neckao dugo da odvoji 2 soma i n a kraju kad su digli odustane. Pravi fan ce ici ponavljam,kolko god da je karta,ali od nas malo ne moze da se organizuje koncert i isplati!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo što su mnogi ljudi koji se bukvalno kunu u Helloween ili Gama Ray bili u fazonu:"Pa šta?Neka dodju,šta ja imam sa tim?" a onda dan/dva posle koncerta kreće priča"Jao,ubiću se što nisam bio,ko zna da li će još nekad doći?"

Zar je moguće da takvi ljudi postoje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Recimo ovde kod mene u gradu, ne postoji josh jedan fan koji bi ishao na njihov koncert

U Sapcu zive svi underground fanovi Srbije ... ako ne blasfemujes, onda si sugav (ili slusas narodnjake) !! :) :)

 

 

Poenta sve ove price...ima Helloween 3-4-5000 glava u ovoj drzavi koji ih vole (slusaju,fanovi su !?!)...samo im se draze napiti i baciti 2000 din u glupost ... nego dati te pare za 2h dobre svirke !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zajebano pitanje...evo, npr. ja :bigblue: (jes da sam stanovnik tog grada samo 60-70 dana u godini,al' se i dalje deklarisem da sam odatle ... znam, znam da mi je to velika greska :) :) ) !!

 

Stvarno sem Luke debelog i komse koji je isao samnom na Maidene u Split....od ljudi koje znam, niko ne bi isao 100% !! Doduse, slabo poznajem onaj mladji narastaj sto se razvaljuje svako vece na starom gradu ... ali kontam da ti nisu videli nista drugo sem sopstvene povracke !!

Edited by RaVeN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zajebano pitanje...evo, npr. ja :bigblue: (jes da sam stanovnik tog grada samo 60-70 dana u godini,al' se i dalje deklarisem da sam odatle ... znam, znam da mi je to velika greska :) :) ) !!

 

Pa tebe nisam ni rachunao hahah...

Jbg ja bih stvarno voleo da vidim Helloween josh jednom u Bg-u, ali ako se dobro secam Elderane je rekao da su bili chak na gubitku sa koncertom...Kapiram da ce ova turneja povodom 25 godina postojanja biti extra, pa ne bi bilo baro propustiti ih...kao shto rekoh kraljevi se moraju gledati bar josh jednom, neka okolna zemlja mora pasti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...