Jump to content

Helloween


  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Pa najbolje da ti je "Walls Of Jericho" (album) mlak za to... a "Better Than Raw"?

 

Je l' ti samo prichash na pamet, zar ne?

 

Ne pričam napamet, naravno. Uvek ću reći da je heavy bolji za sex od power-a, e sad, što postoje različita shvatanja tih pravaca ovde, o tome smo pričali i ne bi se trebalo na to vraćati. Heavy je ipak muževniji pravac od power-a, tj. manje je gej. Ja slušam oba, ali kome dajem prednost, to je jasno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne pričam napamet, naravno. Uvek ću reći da je heavy bolji za sex od power-a, e sad, što postoje različita shvatanja tih pravaca ovde, o tome smo pričali i ne bi se trebalo na to vraćati. Heavy je ipak muževniji pravac od power-a, tj. manje je gej. Ja slušam oba, ali kome dajem prednost, to je jasno.

Dokazi to u praksi, pa se javi...do tad se bolje povuci u rupu...

A za sex...2 rechi : Depeche Mode!!! ;)

Edited by StarbreakeR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nikako ne mogu da se seksam uz Helloween. Probao sam i sve je bilo u redu dok me riba nije napusila sto joj sviram solazu na virtuelnoj gitari po ledjima ;):muzicar: Od tada samo Yes , Marillion ,Blackmore's Night,nesto sto nece toliko da me ponese da previse obracam paznju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хахахаха... али, свирање гитаре на леђима... то је за сада најјаче што сам чуо. Ја сам своју бившу Швабицу доводио до лудила погађајући песме усред ватања, па је морала да искључује музику.

 

Бери Вајт је тата! Пустиш њега и саме се скидају.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od tada samo Yes , Marillion ,Blackmore's Night,nesto sto nece toliko da me ponese da previse obracam paznju

 

Dobro pa progeri nemaju solaze uopste, a tek Blekmur :)

 

Nego...Smem li da prezumem krunu najveceg debila? :) Scena, gledam sa ex-om doma, na krevata, Evil Dead (prvi put ga gledah tad, bitno spomena zbog priche), i posle nekog vremena smorio nju film, mene ne toliko al' nebitno :) , i krneulo 'fatanje, u pozadini nastavio da ide film...i samo krece scena kad se chuje spooky glas (valjda iz knjige? ne mog sad da se setim): "Why have you disturbed our sleep, awakaned us from our ancient slumber, etc...", i ja prepoznam to iz par metal pesama (Persuader znam da to iskoristio npr.), i onako kao opsednut krecem da mrljam rechi zajedno sa glasom, a ova dize glavu i upucuje mi prestravljen pogled :) :) Priceless.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro pa progeri nemaju solaze uopste, a tek Blekmur :)

Jbg progresiva me ne vozi kao Helloween,nju pustim i zaboravim sta sam stavio u plejer. A sto se tice BN-a,on je za atmosferu do jaja,pogotovo sto mi riba ne slusa metal i gotivi BN. S druge strane,Helloween solaze me ponesu toliko da mi se ukrute bradavice B) (naravno,zajebavam se)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Helloween retko izbacuje "ozbiljnije" spotove, a ovaj spada u tu grupu. Time-of-the-oathish...+bend koji svira live(zna li neko gde je ovo?), bez onih "bend ispred zelenih povrsina" tripovi.. Svidja mi se, nije nista specijalno spot, dobar.

I da, Gambling je jedan od najmocnijih albuma Deris ere (long live), i ochekujem i treci singl/spot da izbace, sa nadom da ce to biti "Kill It" i da ce je kad-tad svirati live, ma kako je Deris otpevao, ta je za headbang i sing-along prejebena. A i trebaju stvarno odraditi josh jednu turneju za ovo, i to sa vishe novih pesama...album to zasluzuje! "The Saints", pomenuta otvaraljka,"Dreambound", "Heaven Tells No Lies"..

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

...ochekujem i treci singl/spot da izbace, sa nadom da ce to biti "Kill It" i da ce je kad-tad svirati live, ma kako je Deris otpevao, ta je za headbang i sing-along prejebena...

Da, slažem se sa ovim... meni beše krivo što je nisu svirali u Bg-u i stvarno se nadam da ću je nekad čuti uživo... mada sumnjam u to, zbog pevanja prvenstveno, ali nada umire poslednja ;)!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Povodom spota za Paint:

 

Prvo, ne volim spotove u kojima se prikazuju snimci sa live nastupa benda;

Drugo, slike ratova i Džordža Buša su toliko puta upotrebljene i prežvakane, da više nikakav fazon nije metati ih u spot.

 

Mislim da sam time rekao šta mislim o ovom spotu, dok je As Long As I Fall primer kako treba da izgleda dobar spot Helloween-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da sam time rekao šta mislim o ovom spotu, dok je As Long As I Fall primer kako treba da izgleda dobar spot Helloween-a.
"As long As I Fall" ti je spot za primer!? Meni je onaj spot .....smešan, da ne kažem bezveze. Me ni se sviđa spot "Halloween", a neki taziji recimo : "Light The Universe" :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da sam time rekao šta mislim o ovom spotu, dok je As Long As I Fall primer kako treba da izgleda dobar spot Helloween-a.

Ne lupaj,taj spot je sasvim bezveze uradjen.

 

Me ni se sviđa spot "Halloween", a neki taziji recimo : "Light The Universe" :pivopije:

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

"As long As I Fall" ti je spot za primer!? Meni je onaj spot .....smešan, da ne kažem bezveze. Me ni se sviđa spot "Halloween", a neki taziji recimo : "Light The Universe" :pivopije:

 

Light the Universe je dobar, ali As Long As I Fall je u najboljoj tradiciji Helloween-a. Vesela pesmica, veseli spotić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...