Jump to content

Helloween


  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Barabo, a horde nesrecnika koje nisu bile ni najednom od ova dva?

Ma sve to stoji, ali valja prvo misliti na sebe, zar ne? :cool:

 

Uz to, apsolutno sam siguran da je Dimmu bolji na stage-u, jer Helloween je previse mehanicki, i vidi se da odradjuju.

 

Ovo vezano za black metalce i mame i tate... To vise ne moze da se primenjuje kad je Dimmu Borgir u pitanju. Oni su mnogo vise od black metala... A u Srbiji se jos uvek nije video ni jedan toliko elitni sastav potekao iz tog zanra...

 

Kako god, sve opcije su super, to su 100% koncerti koji prolaze, stoga bi mozda bilo najbolje da Frubi poradi na sva tri benda :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ali pitanje je kada Dimmu krece na turneju kada jos ni album nisu izdali...

Brate mogu da su mehanicki koliko hoce, omiljeni su mi bend...ne sumnjam da bi ti gledao Queensrÿche(Ako vec nisi, sa Priestima u Sofiji npr.), koliko god da ljudi negativno komentarisu njihove koncerte...(jebi ga, izvini, udaram gde boli :pivopije:)

 

Inace ja reklamiram a vi kako hocete :)

Edited by StarbreakeR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako god, sve opcije su super, to su 100% koncerti koji prolaze, stoga bi mozda bilo najbolje da Frubi poradi na sva tri benda :meshuggah:

Cenim da ce tako i biti na posletku, bez obzira ko pobedio, mada se nije pretrgao da dovede Cradle Of filth, kad je Exodus bio pobedio, iako bi se taj koncert sigurno vise isplatio. Tema za razmisljanje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cenim da ce tako i biti na posletku, bez obzira ko pobedio, mada se nije pretrgao da dovede Cradle Of filth, kad je Exodus bio pobedio, iako bi se taj koncert sigurno vise isplatio. Tema za razmisljanje?

Prosto je i jednostavno - Cradle Nije zeleo da dodje u Srbiju...to je opstepoznato...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ali pitanje je kada Dimmu krece na turneju kada jos ni album nisu izdali...

Brate mogu da su mehanicki koliko hoce, omiljeni su mi bend...ne sumnjam da bi ti gledao Queensrÿche(Ako vec nisi, sa Priestima u Sofiji npr.), koliko god da ljudi negativno komentarisu njihove koncerte...(jebi ga, izvini, udaram gde boli :pivopije:)

 

Inace ja reklamiram a vi kako hocete :)

Kapiram ja tebe, kapiram :da:

 

Stoga, sva tri koncerta bi bila najbolje resenje :cool:

 

A to za Cradle, zaista steta sto su prosli pored nas, i to tako blizu (HR)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Starbreaker svaka chast za potpis!!!

Iskreno...ne bih se bunio ni Kreator da dodje..perish the thought!!! Ali Helloween..je, pa..HELLOWEEN!!!!

 

S tim sto meni nije jasna jedna malecna stvar...sto ne dovedete i Helloween i Kreator? Mislim...cenim da su to popularniji bendovi kod nas..

 

ak nista drugo...Nadam se najboljem..i nek the best pobedi...samo ne Dimmu :)

 

Starbreaker svaka chast za potpis!!!

Iskreno...ne bih se bunio ni Kreator da dodje..perish the thought!!! Ali Helloween..je, pa..HELLOWEEN!!!!

 

S tim sto meni nije jasna jedna malecna stvar...sto ne dovedete i Helloween i Kreator? Mislim...cenim da su to popularniji bendovi kod nas..

 

ak nista drugo...Nadam se najboljem..i nek the best pobedi...samo ne Dimmu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...