Jump to content

Helloween


  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Mislio sam uopste na period koji je proveo u grupi, a da je muzika najbolja na prvom albumu to stoji, cak mislim da sam to vec napisao ranije.

Kada sam pre 4 godine poceo da slusam Metal, Kiske mi je bio najbolji pevac benda, a sad mi je Kai car, ni Kiske ni Deris ne mogu da otpevaju njegove pesme.

Kiske samo urla u "Starlight".

 

Da li neko zna nesto o izdanju "Bang That Head That Doesn't Bang EP"?

Edited by Wild_Tigar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam koji vam je kurac,ali ja ostajem pri stavu da je Legacy najbolji jos od Time of the Oath,pa me pljujte.

Necemo Grave, taman posla...ja kazem da mi se sve vise svidja...da nije par Weikievih fillera i da ima jos par Markusovih pesmica bio bi mozda u vrhu opusa...

A jos da vidis kako je lep Digipac...pa se rastvara, pa ima booklet(sa tradicionalno lose odstampanim textovima)...da se napalis :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam koji vam je kurac,ali ja ostajem pri stavu da je Legacy najbolji jos od Time of the Oath,pa me pljujte.

Hvala na pozivu, hocemo. Nema post-Kiske Helloween albuma boljeg od "Better Than Raw". TACKA!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na pozivu, hocemo. Nema post-Kiske Helloween albuma boljeg od "Better Than Raw". TACKA!

cekaj bre,bolji ti Better i od Master i od Time?Obozavam Better,ali mi je minus sa njega Time,minus kakvog nema na pomenuta 2 koji su vrh od pocetka do kraja

 

mozda cu da dobijem pljuvacinu za ovaj Time hate,ali moram reci da pesmu znam napamet :) ,bila na singlu I Can koji sam slusao celog rata '99,bio mi snimljen na istoj kaseti na kojoj sam narucio Legacy of Kings od Eksploziva.Zasto sam vam ovo rekao ne znam,a nije ni bitno

Edited by grave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ona moze i da se preskoci, ali ima na ovim drugim albumima i pesama koje mi se manje svidjaju od nje, na primer 'If I Knew' i 'The Game Is On'. "Better Than raw" je od prvog do poslednjeg trenutka VELICANSTVEN i nikad anecu razumeti bilo koga ko ga kritijkuje ili osporava. Mislim, ljudi, 'Midnight Sun', 'Revelation', 'Push', 'A Handful Of Pain', 'I Can', 'A Game We Shouldn't Play', bre!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh..Master-Time-BTR je (IMHO) jednostavno jedan konstantan period odlicnih Helloween albuma sa, sto je bitno, istim zvukom, i velika vecina ljudi koja slusa ovaj bend voli oba tri albuma, a sad dal je koji bolji, odlucju nijanse. RNI je BTR najbolji..i naveo je najbolje pesme definitivno na koje i ja 'padam' ..ali eto meni licno je tu borba izmedju Master i Timea..Steel Tormentor, Time Of The Oath, Sole Survivor, Where The Rain Grows!... nijanse.

 

E sad..Meni je Dark Ride najbolji album sa Derisom, ali tu je vec doslo do promene zvuka, a i znam da ima dosta ljudi koji ne gotive taj album, te sam ga zato malo "izbacio" iz konteksta gore..tj. ne spominjao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni je "The Dark Ride" odlican album, bas onako svojski mracan i neobican za Helloween... valjda mi se zato toliko svideo. Ali, "Better Than Raw" je doneo brzinu, snagu, moc, tolikog odina posle "Walls Of Jericho". Ne na isti nacin, ali slicno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest, Better than Raw je u slavu Walls of Jericho-a...o tome se skoro opet zborilo...

E sad moje misljenje po tom pitanju - znaci MtoR, TotO i BtR...pa tesko mi je da se odlucim, ali bi mi lista bila ovako nekako

Master of the Rings >Better than Raw > Time of the Oath

 

Master of the Rings mi je nekako, nemam pojma, neprevazidjena kreacija sto se tice te postave...znaci ono melodijice, solazice, lyricsi sve mi je na vrhu...album je bas melodican i ono...

Better than Raw - Sto rece RNA prilicno zestok album, najzesci u Deris Eri...sa odlicnim pesmama i bas ono Heavy ivicom...odlicno albumce...

Time of the Oath mi je dugo bio odmah posle MotR ali nekako sam se zasitio, ne znam kako da objasnim...prva polovina mi je mnogo slusljivija od druge...iako je album odlican sa stvarno super pesmicama...

The Dark Ride mi se dugo nije svidjao...ne mogu da objasnim zasto ali nisam mogao da ga svarim stvarno duze vreme...

 

Rabbit i Legacy su mi super...albumi su na mestu iako Weiki ubacuje tu i tamo svoje Chameleonaste rockihs pesme koje mi nikako ne idu na uho(Do you know what you're fighting for i Get it Up su mi u glavi), ali Derisove, Saschine i (naravno) Markusove su stvarno ono :rockdevil:

Edited by StarbreakeR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali BTR, osim "Push"(moze i "Revelation" tu upasti), uopste nema neke sirovosti u sebi, al dobro..mozda samo ako se gleda ime, heh. Al' najjaci Helloween cover :da:

Ima brzinu i ima snagu, to je bitno! Cak sam jednom sreo coveka koji nikad u zivotu nije slusao Helloween i kome se taj album svideo. Necu da kazem ko je u pitanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neki put se zapitam da li ljudi uopste citaju moje post-ove. Dakle spomenuo sam Revelation..Citiracu samog sebe..

 

"Ali BTR, osim "Push"(moze i "Revelation" tu upasti), uopste nema neke sirovosti u sebi, al dobro."

 

A TotO? We Burn, Before The War, Steel Tormentor..brze i teske..i naravno Time of the oath pesma, ta je teza od Revelejshna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...