Jump to content

Helloween


  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ako budem imao kesa mozda i odem.

A inace jednm sam sanjao a to sam i napisao ne temi "Snovi", da Helloween imao koncert u BGu.

U postavi su Kai, Micheal, Markus, i neki meni nepoznat bubnjar.

Svirali su ceo Helowwen/Walls Of Jericho/Judas + 4-5 pesama sa oba Keppera.

Kao je to lep san bio.

Edited by Wild_Tigar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znate, ne moraju svi da dele vase misljenje o kvalitetu albuma Helloweena pre i posle 1994. Sto se mene tice covek nije bas pogresio ne znam ni ja koliko. To su sasvim solidni albumi. Walls Of Jericho ne mora svakom da lezi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,ti albumi su solidni,slazem se,ali izbaciti ALFU I OMEGU Helloweena,pa izbaciti najboljeg vokala kojeg su ikada imali...

Ma kako bre neko moze da izbacuje Hansija iz Helloween-a i da pricha kako je pravi Helloween nastao posle njega....

Ma to bre na lomachu odmah!!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi, meni je omiljeni album "Master of the Rings", ja njega svrstavam u Top10 Power albuma ikada... ali da se razumemo Kai je izmislio i Power i Helloween, kada je on otishao Helloween je samo nastavio dalje tim tokom koji je Kai zapoceo.. o Kiskeovom glasu necu da pricam... sve u svemu, ja volim i Andya i Helloween posle, ali zna se sta i ko je Kai Hansen...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikad ne reci nikad :)ahhahahah. Postanem li jednog dana milijunas svi koncerti idu u prestonicu ! :)))

:pivopije: :pivopije: :pivopi :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: je: :pivopije:

 

:) More par nas ludaka da se poobogati iz Ksha pa da odrzimo tako nesto za pamcenje ;):mrgreen:

 

Ja sam za to da vidim Helloween u postavi sa Grapow-om i Kusch-om, što se takođe neće ostvariti... Koga briga za Hansena i Kiskea, pravi Helloween počinje 1994.

 

 

 

OSKARA ZA CHOVEKA MOLIM VAS, OSKARA!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam za to da vidim Helloween u postavi sa Grapow-om i Kusch-om, što se takođe neće ostvariti... Koga briga za Hansena i Kiskea, pravi Helloween počinje 1994.

 

Znaci brate postoji li ijedna tema na kojoj ti ne jedes govna...voli sta volis boli mene...jelte...al nemoj vise da seres tako molim te, da nije ove dvojice voleo bi ti djoku a ne Helloween...jedno je subjektivno misljenje, a drugo su cinjenice...koga boli...ocigledno sve osim tebe...

 

Ovakvim likovima treba da se zabrani Helloween...

 

Sto se mene tice samo da ih vidim, postava mi je skroz svejedna...ova trenutna mi je skroz OK...jos i Gamma Ray, i nista mi vishe ne treba...

 

Edited by StarbreakeR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...