Jump to content

Helloween


  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ne znam odakle vam to da (vec) spremaju novi materijal :) Sad ce im americhka turneja, jedino to ima..

 

Posle remek dela kao shto je "Gambling With the Devil" ama uopshte nema potrebe za zurbom. Mislim, kako su poludeli mozda stvarno izbace neshto sledece ove godine u ovo vreme, ali kao shto reche ne treba lupati glavu oko toga. Ja glasam za to da ne zure :da: Nema potrebe.

 

 

Jbg na neki nachin se slazem, al onda ce u toku jedne godine, shto se mene tiche najveci kraljevi powera izdati nove albume Helloween i BG... :rockdevil: Ah josh i da ih promovishu kod nas na turnejama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle remek dela kao shto je "Gambling With the Devil" ama uopshte nema potrebe za zurbom. Mislim, kako su poludeli mozda stvarno izbace neshto sledece ove godine u ovo vreme, ali kao shto reche ne treba lupati glavu oko toga. Ja glasam za to da ne zure :da: Nema potrebe.

Helloweena nikad dosta. Mislim da bi lepo bilo da sledeće godine (recimo u ovo doba) izdaju novi album. Zaista, Gambling with the devil jeste savršenstvo, ali sa novim albumom ide i nova turneja, a sa novom turnejom i potencijalni koncert u Srbiji. :rockdevil:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

a sa novom turnejom i potencijalni koncert u Srbiji. :rockdevil:

 

E sad ima tu jedna jebena stvar ustvari, kolko je isplatljivo raditi njihov solo koncert? Kad bi ishli u paketu sa Gardijanima uh pa bila bi klanica i za karte a i na koncertu, al to ja sad lupam nemoj da neko pomisli da se sprema ta turneja haha...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Leg'o bi nam neki mini jednodnevni power metal fest, nešto po sistemu Helloween, Guardiani i još, recimo, dva power benda koja treba da izdaju nešto sledeće godine. Sweet dreams..

 

 

Pazi, s obzirom kakve turneje prave death metal bendovi realno je i to ochekivati haha, al kapiram da bi to koshtalo uf...

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbg nemojte me pogreshno razumeti, obozavam GR ali Gardijani su Gardijani... :rockdevil:

Ne zelim uporedjivati GR i BG....to su mi nekako 2 razlicita tipa power metala...ali jedan je Kai Hansen i zato bi uvek pre otisao na njegov koncert !!

 

 

No, GR je mnogo bolje zvucao i mnogo sam vise odusevljen njima nego Helloweenom !! Ovi kurajberi su dosta neubedljivi na sceni, Derisovo pevanje necu da pominjem....mnogo dobar album su izdali, ali dosta los izbor pesama s' njega na turneji...jbt, nema Kill It....mnogo bi jak pocetak koncerta to bio...ali, ta pesma je Derisov problem i ne verujem da cemo je uzivo cuti !!

 

 

Zato...nece se mnogo razlikovati naredni od ovog novembarskog...koliko ga god mi prizeljkivali!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

No, GR je mnogo bolje zvucao i mnogo sam vise odusevljen njima nego Helloweenom !! Ovi kurajberi su dosta neubedljivi na sceni, Derisovo pevanje necu da pominjem....mnogo dobar album su izdali, ali dosta los izbor pesama s' njega na turneji...jbt, nema Kill It....mnogo bi jak pocetak koncerta to bio...ali, ta pesma je Derisov problem i ne verujem da cemo je uzivo cuti !!

Deris je fenomenalno odradio svoj posao, bio je u punoj snazi budući da je to bio tek drugi koncert turneje. A izbor pesama sa novog albuma je dosta dobar, ALAIF i TBOSH su mi omiljene na njemu, mada je umesto PANW mogao da legne The Saints. Mislim da Kill it ne bi zvučala tako dobro uživo, prvenstveno zato što Deris nema šanse da otpeva uvod uživo. Halloween je najbolji uvod IKADA! Prva pesma, pa još trinaestominutno remek delo. Vrlo redak slučaj... :rockdevil:

 

Power slave, ako ikada dobijem sedmicu na lotou (a stvarno bi bilo krajnje vreme! :violent:), finansiraću jednodnevni power metal fest. Honest word.

Share this post


Link to post
Share on other sites

7. Paint A New World - video (enhanced)

Pojma nisam imao da je snimljen spot za Paint A New World.

Idem sad da ga potrazhim na youtube-u.

 

Hm bio bi duplo bolji cert shto se mene tiche nego onaj novembarski...jbg nemojte me pogreshno razumeti, obozavam GR ali Gardijani su Gardijani... :rockdevil:

 

Pa zashto onda ne bude triple-headline:Helloween,Blind Guardian and Gamma Ray.

Perfekcija. :rockdevil:

 

A izbor pesama sa novog albuma je dosta dobar, ALAIF i TBOSH su mi omiljene na njemu, mada je umesto PANW...

Ne diraj Paint A New World bre.

 

Halloween je najbolji uvod IKADA! Prva pesma, pa još trinaestominutno remek delo. Vrlo redak slučaj... :rockdevil:

 

:rockdevil:

 

Ta "balada" ALAIF mi nikako nije gotivna...i Deris je pevao nize nego na albumu !!

As Long As I Fall je tako fancy pesma,al' kul je. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gambling With The Devil - special US edition

 

1. Never Surrender (previously unreleased worldwide)

2. Revolution (previously unreleased in the USA)

3. Run (previously unreleased in the USA)

4. Mrs. God - video (enhanced)

5. Light The Universe - video (enhanced)

6. As Long As I Fall - video (enhanced)

7. Paint A New World - video (enhanced)

 

Pa jbg, ovo izdaju da se poklopi sa turnejom otprilike, logichan potez.. Garant ce masu da rasprodaju na 'certima.

 

Nego, koj moj sad "Never Surrender"? Kad su to stigli da snime?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...