Jump to content

Helloween


  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Da...mogla bi da prosledis nekad tu majicu...bas bi bilo Ql...onako hodam i kaze neko "Sto nosis zensku majicu"...

(Ne znam sta pricam...ne citajte me)

Anyway neka korisna informacija : Za one koji su u materjalnoj situaciji izasao je officijalni Helloween kalendar za 2006...pun nekih novih slika...ako neko bas hoce...moze sa officijalnog shopa.

Edited by StarbreakeR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma koja organizacija u Srbiji?? Svi su pljuvali po Exit-u ali je to izgleda jedina stvar vezana za muziku koja je ovde organizovana. A i ovi kreteni sa Helloween sajta zasto stavljaju na sajt da je koncert potvrdjen i da ce ga sigurno biti? Pola godine cekam usrani koncert, pola godine se nadam, pola godine zivim u lazi!!!! wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ja vama kažem, bolje je bilo za Slobe i njegove "tiranije"! Niko nam nije ni dolazio, pa smo makar znali na čemu smo!!!!!

Tyranny !!!!!

 

"Tell me, tell me, tell me

What do you believe in

Tell me, tell me, tell me

What do you believe

Give me, give me, give me

Something to believe in

Give me, give me, give me

Something to believe"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema na cemu icon_smile.gif. KREATOR!!

 

 

E da secate se kada smo svi raspravljali ko je najbolji vokal. E pa ja sam rip-ovao sve moje helloween albume na 320 i preslusavao sve pesme. Covece, ok Najkvalitetniji glas ima Kiske. Ali, Andi jedini zna da peva. Pa kako koristi vibrato i igra se sa glasom na hey lord i wake up the mountain. Takodje i na forever and one. Na time of the oath zaista svaki ristekpah za Andi-a ( sem u anything i steel tormentor icon_smile.gif ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, covece, strasno. A kakav je na ovom poslednjem "Kiperu"?

 

Ja imam neke retke snimke, koje je ortak sidao sa neta, enivej imam snimak na kom on jodluje ( ili kako se vec zove to ). Strasno!!! On ima raspadnutu boju glasa, tacno. Ali da zna da peva ... to ne moze da se porekne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od svih chlanova Deris se najvishe istiche na trojci, i po songvrajtingu pre svega! icon_da.gif Al sam samo rekao da su meni vrh njegove 'melodije' na rabbitu i posebno Dark Ride.

 

A sto se tiche zadnjeg albuma, meni bi bio osrednji i da nije ovakav naziv..album mi je u rangu sa Chameleonom..znachi, retko slushljivo, dobro na trenutke..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko bog je odradio novi album,a i album ubi,samo kad zaboravis/ignorises ime albuma.

 

Ma,ja nikad necu moci da budem objektivan u vezi sa Helloween,tako da...

Ok.

 

 

Cek ti si me ono jednom prilikom kontaktirao preko pm-a. Iz loznice si ili krupnja, ili ti je tadasnja devojka bila???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...