Jump to content

Osmi Putnik


Fallen Angel

Recommended Posts

Jao pa sta se desava s ovim topicom?wallbash.gif Jel su to svi zamrli ili ...? mad.gif

 

Jel ko onda mozda bio na koncertu u Splitu ili u Dzakovu? Pronasla sam jednu lepu recenziju splitskog koncerta. Evo i adresice

 

Osmi Putnik - Izvestaj s splitskog koncerta 17.6.2005.

 

Nego jel tko mozda nabavio novi album? I zna li ko uopste hoce li to da se pojavi skoro kod nas? Prosto ne mogu da verujem da nisam mogla da odfuram do Splita zbog zdravstvenih problema! sad.gif A izgleda da je bilo neverovatno dobro! Moja prija ( koja je bila ) kaze da ov a nova postava Putnika ubija, kako sviracki tako i scenski. metalac.gif A za sam nastup kaze da je bio na svetskom nivou!!! A ja morala da lezim kod kuce! Kakva sam ja pehistica! icon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif

 

Al' sad gledam kako da odlepim do Zadra na MMS. Pravi heavy happening!!!

Therion, Amon Amarth, Rage, Brainstorm, Osmi Putnik i mnogi drugi... To ne bi smela da propustim! Nema te sile!

 

Nego hoce li da bude sta od onog njihovog gostovanja tu kod nas u Beogradu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 211
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jao evo konacno su stavili slike sa koncerta u Splitu!

Izgleda velicanstveno! metalac.gif

Kako mi ja sad tek zao i tesko sto nisam bila na tom koncertu. Ne mogu da docekam da dodju do Beograda! A takvu mogucnost izgleda i najavljuju.

 

Kako li samo dobro izgledaju u svoj ovoj silnoj kozi! A izgleda da je i sveta bilo mnogo. A stage je na svetskom nivo!

 

A imaju i slike sa promocije albuma na kojima se bendu musik29.gif pridruzio i Dzibeta. Stoga brzo na site pa da vidite kako Dzibeta danas izgleda!

Edited by Fallen Angel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Album je GENIJALAN!!! icon_rockdevil.gif

Ne prestajem da ga slusam! A na siteu Putnika http://www.osmiputnik.com su stavljeni i video klipovi sa koncerta u Splitu. Sta da se prica! MRAK!!! metalac.gif Prijatno sam iznenadjena koliko je mladih bilo na koncertu. A klip sa pesme Glasno , glasnije izgleda ko da je snimljen na nekakvom ratistu. metalac.gif

Ne znam sta da kazem. Morate da vidite! Jedva cekam da vidim Putnik uzivo! icon_rockdevil.gifwub.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Doso red i na mene da kazem nesto o ovom genijalnom bendu...fallen angel voleo bih da mogu da nabavim taj album,mozes li da mi ga dotusir nekako,ako treba platicu...Inace balade ako su kao na Drage sestre moje...poput Samo za tvoju Ljubav i Sta je meni,pjesmo moja,ostalo,ja cu odlepiti totalno...ali...nadam se da je to dobro...

 

 

 

P.s. Omiljena grupa Dade-basisate je King Diamond biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

 

 

 

Fallen Angel odg za album,aj mi to nabavi ili narezi nekako,ponavljam Platicu ti orangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jao, evo i mene napokon opet online. Problemi sa nekakvim virusom ili sta ti ga ja znam! Uglavnom kostalo me dobrano vremena i zivaca. Za odlepit! Arghhh....

 

Onda Mary vidim da si uspela da nabavis album. Kod mene se vrti danonocno. Moji trenutacni favoriti: Vatra i Led, Ziv i ponosan i Ti i ja !!!

 

Evo imaju na situe Putnika i neka videa sa Zadarskog nastupa. Neke sam uspela da pregledam i nemam reci! icon_rockdevil.gif

 

Kako samo zavidim vama koji ste bili tamo!!! icon_cry.gif Ima sve kose da pocupam! Jel zna ko onda hoce li da bude sta od tog nastupa u Beogradu? icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Није лош албум уопште. Стари фазон, као из Ђибиног периода, са сличним текстовима, али продукцијски бољи од било ког претходног. Чак сам на диску видео да им је неке савете у вези гитара давао гос'н Емир Хот, бивши гитариста тузланских бендова Neon Knights и Southern Storm. Зато ваљда и звучи тако добро. А буклет је занимљив, можеш да бираш између две насловне стране, неки фрајер маљавих груди (само се груди виде) и девојка, опет само са попрсјем. Чик погодите који сам изабрао. icon_wink.gif

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

JUPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!! biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

 

PUTNICI KONAČNO U BEOGRADU!!!! biggreens.gif

 

Jao, evo konačno da se desi i to! Osmi Putnik svira u Beogradu 30.9. i 1.10.!!!!

 

Nisam bila onlajn dobrih mesec dana. Ubi me posao! icon_mad.gif

Spojim se i dođem naravno na moj fejvorit destinejšn www.osmiputnik.com kad tamo ima šta i da pročitam!!! biggreens.gif

 

Osmi Putnik u Beogradu 30.9. i 1.10.!!! I još ALOGIA kao gosti!!!! To će da bude hevy praznik!!! I za oči i za uši!!! icon_redface.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifmusik19.gif

 

Evo da malko kopišem i pejstam:

U prilici smo najaviti i nove koncertne nastupe "Osmog Putnika". "Osmi Putnik" svira 16.9. i 17.9.2005. u Trilju, na moto partyu MC "Medjugas". Zatim slijedi koncertna promocija album 29.9.2005. u Zagrebu, te 30.9. i 1.10.2005. u Beogradu. Kao specijalni gosti na našim koncertnim nastupima u Beogradu svirat će svima dobro znani hm majstori "Alogia". Nešto više detalja o ovim nastupima kroz dan, dva."

 

Ne mogu da verujem da ću da ih konačno vidim uživo!!! biggreens.gif Nakon toliko godina!!! biggreens.gif

 

"USTAJ IZ PEPELA, I NEKA TE NOSI OSJEĆAJ DA OVDJE SI ŽIV I PONOSAN!"

 

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Edited by Fallen Angel

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Jel tko mozda uspeo da zapamti koje su sve pesme tacno Putnici svirali na koncertu?

 

Cini mi se da su odsvirali gotovo 30 pesama. Jos samo su nedostajale Jovana, Zigolo i Samo za tvoju ljubav !!! Al' nadam se da ce to da bude sledeceg puta!!!

 

icon_rockdevil.gif

Edited by Fallen Angel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...