Jump to content

Underdeath


Гера

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

poz za geru eto finally we met... icon_smile.gif

eto, nadam se da ti se konacno ispunila zelja i da si postala najveca grupi, pa sad da me ostavis na miru icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

p.s. sta bi sa onim split cd-om? april uveliko traje, a od njega ni glasa... no.gif

Edited by Kali Yuga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bosko je bio vredan i smanjio br. strana sa 100 na 92!

Шта сад кажеш, а? Смањиваће се и даље, само морам на пар дана да одсуствујем због испита у петак, али ето мене поново за викенд. Тешко да ова тема може да има више од 50 смислених страна.

 

gresis! uvek smo mi svirali i autorske, ali smo svirali vise metallice, ali ljudi moraju da nauce i na njihove pesme, ako vec postuju taj bend!

Не греши, јер су вас често и најављивали само као Металику трибјут. Да сте бар прошарали мало репертоар обрада, него сте се залепили за ту Металику, и није ни чудо што су се људи везали само за те обраде. Сад морате да их одвикавате.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не греши, јер су вас често и најављивали само као Металику трибјут. Да сте бар прошарали мало репертоар обрада, него сте се залепили за ту Металику, и није ни чудо што су се људи везали само за те обраде. Сад морате да их одвикавате.

pa mogu da ih najavljuju kako god hoce, ali imam evidenciju da gotovo od avgusta-septembra prosle godine konstantno sviraju autorske na svirkama, i iskreno, smesno mi je da jos ima ljudi koji ih gledaju kao metallicu! da mene pitas sada sta obradjuju underdeath, trebalo bi mi bar deset sekundi da razmislim, ako kapiras sta hocu da kazem icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa pazi, ja sam dzetu i olgi jos pre dosta vremena trazio da skinu sa plakata to metallica tribute, ali je fazon sto to, izgleda dovodi dosta ljudi na svirke, pa im to odgovara, a mi, zato sto to pise, i sviramo jos uvek tu metallicu, iako je meni vise pun kurac iste... evo, sad u novom sadu smo svirali 4 autorske i 2 obrade!

Share this post


Link to post
Share on other sites

metallica - whiplash

metallica - phantom lord

metallica - the four horsemen

metallica - seek & destroy

metallica - ride the lightning

metallica - fade to black

metallica - creeping death

metallica - escape

metallica - master of puppets

metallica - leper messiah

metallica - harvester of sorrow

metallica - enter sandman

metallica - fuel

metallica - whiskey in the jar

 

...

 

i ko zna sta jos, mrzi me da razmisljam

zadovoljna? icon_smile.gifpivopije.gif

Edited by Jaymz Doofy Neegroothin

Share this post


Link to post
Share on other sites

UNDERDEATH najverovatnije svira sledece nedelje, 16.04. u Kovachici, a to mu dodje selo pored Panceva (Boze, gde sve necemo svirati), osim ako Kosta opet ne pocne da mrsi muda sa tom skolom, ustajanjem i obey-om, pa opet odustane, a onda moramo da trazimo zamenu, ili da ne idemo, jednostavno... no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ako ne bude hteo, tu si ti, stari druze! icon_smile.gifpivopije.gif

nemash problema, dobio sam od drugarice snimak danas, i slusao sam ga i kapiram da se nesto cudno dogadjalo sa mojom gitarom tokom celog snimka, nekako kao da me je neko pojacavao i smanjivao... gresio sam na poslednje dve dosta, ali se nesto dogadjalo sto nisam osecao onda u Nishu icon_smile.gif

 

ma opusteno, bice mnooogo bolje sl. put icon_wink.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ide! a sto se tice tog splita, to nije u nasoj izvedbi, tako da mi jos uvek nista ne znamo o tome, dok ne dobijemo zvanicnu ponudu, a to ce biti pred kraj ove godine, tako da se strpi do tad! icon_wink.gifpivopije.gif

Edited by Jaymz Doofy Neegroothin

Share this post


Link to post
Share on other sites

obavezno probajte pljeskavice u Leskovcu, dzabe su a kidaju kolko su dobre icon_da.gifpivopije.gif

'Alo trasheri!!!Opet sviramo zajedno!!! Do jaja!! BIce zezanja! icon_rockdevil.gif

 

Neka Djiga nadje neke dobre parove za kladjenje, pa da pijemo pivo!

biggrin.gif

 

P.S. Definitivno, pljeskavice u Leskovcu kidaju koliko su dobre!!! icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

UNDERDEATH najverovatnije svira sledece nedelje, 16.04. u Kovachici, a to mu dodje selo pored Panceva (Boze, gde sve necemo svirati).

 

Nisi veliki bend dok ne krenes da sviras po selendrama. icon_da.gif

 

Jel organizujete nekad svoje svirke ili je to u uglavnom pod okriljem 202-ke?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@zeka - trebao je da bude cacak, ali je ipak leskovac! jos bolje, sto se klope tice! icon_smile.gif

 

@svi ( icon_smile.gif ) - nego, upravo se vrnusmo iz kovacice, i da ne poverujete bilo je puno, i ljudi su extra pozitivni i veseli, i non stop prave sutke, za sve pesme! klub se nije ispraznio jos sat vremena posto se svirka zavrsila! neverovatno! svi smo ocekivali da ce biti prazno, ono, sviracemo samo za clanove bendova, ali bilo je extra! specificnost ove svirke je sto smo svirali bez naseg aduta, mladjanog perketa, koji nije mogao da krene, pa ga je zamenjivao lale, koji je svirao, i pevao, uz moju pomoc, i bilo je stvarno super! ispalo je sto uta bolje nego sto sam ocekivao! stvarno sam se vratio skroz pozitivan i srecan! veliki pozdrav za sve bendove koji su bili tu, i za 202-ku!

 

@kirk - pravimo i svoje, ali uglavnom su 202-kine svirke!

 

@dane - naravno da cemo da se nazderemo! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

@supermen ("man from the crypton") - bice! icon_rockdevil.gif samo jedno pitanje: ko je samozvani klark kent? icon_confused.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

Edited by Jaymz Doofy Neegroothin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...