Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Kakav profit,sta pricas ti?Profit im donosi komercijalna muzika i sisate guzate crnkinje koje se pojavljuju u spotovima,a ne martinke...

 

I JEBOTE,OVO JE IRON MAIDEN TEMA,PUSTIMO LJUDE DA PRICAJU O MAIDENIMA!!!!!!!!!!!!

to jeste ali pocheli su i da nose i martinke koliko sam chuo+

 

e da pre u pravu si :offtopic:

Edited by The Trooper

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta bre kenjas Jankovicu,jebala te Irska.Zivis u Srbiji,bolje to nauci spelovati. :da:

 

 

 

 

 

Óglaigh na hÉireann 4 ever.

 

by the way, ja ne zivim u srbiji, negu u rupi punoj govana,...ta govna su razlicita....

 

 

evo boro...spelujem SRBIJA samo za tebe: GOVNO ili RUPA

Edited by wlado Burton RIP

Share this post


Link to post
Share on other sites

sada volim da obucem sako i italijanske cipele.

 

To smekeru,kako si vispren i nadasve skroman :D ...,inace u pravu si :pivopije:

 

@ wlado,postujem tvoje zalaganje za nezavisnu Irsku,i ja se isto tako zalazem za nezavisnu republiku Texas ;) ,

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

by the way, ja ne zivim u srbiji, negu u rupi punoj govana,...ta govna su razlicita....

evo boro...spelujem SRBIJA samo za tebe: GOVNO ili RUPA

 

Nikada necu razumeti ljude koji se loze na Irsku i Jamajku,a za drzavu u kojoj su rodjeni i ciji su stanovnici govore da je govno...pljuvati po onom sto jesi,i loziti se na ono sto nisi i nikada neces biti...meni potpuno neshvatljivo.Jebala vas Irska sve redom.

 

To smekeru,kako si vispren i nadasve skroman :D

 

Uvek Sabo,apsolutno uvek... :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikada necu razumeti ljude koji se loze na Irsku i Jamajku,a za drzavu u kojoj su rodjeni i ciji su stanovnici govore da je govno...pljuvati po onom sto jesi,i loziti se na ono sto nisi i nikada neces biti...meni potpuno neshvatljivo.Jebala vas Irska sve redom.

 

E ovo si lepo rekao samo sto je takvih ljudi pun **rac u Srbiji i svako ima svoje teorije da prosipa koje su smesne, a najbolji su mi oni koji se loze na SAD tad se najvise iznerviram.Nisam hteo da spamujem ali ovo je bilo jace od mene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta vas boli sto ja volim irsku, isto tako sam i za nezavisno kosovo, ali nije to tema....

 

sta mi je drzava dala da bi ja nju postovao?

 

u fazonu imam srece sto nisam rodjen u iraku,albaniji, moldaviji???

 

ha, qrac....

ja jesam patriota, bas kao i jovanovic, kojii hoce da uradimo nesto za LJUDE koji zive tako bedno na kosovu, a ne jebena teritorija, to nas je i dovelo do ovoga....kako evropljani kazu kad ulaze iz madjarske u srbiju...kazu znas sta je rupa....e pa na dnu te rupe,....e to je srbija...

 

 

hail hvala, ja podrzavam odcepljenje texasa od US of A.

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo boro nemoj, s tobom ne mogu da raspravljam na ovu temu....tebe je rat nazalost doveo ovde, kazem nazalost da ne mislis to kao lose po mene, nego uvek je tragedija kad je covek prisiljen da napusti dom, dok sam ja rodjen u jednoj zemljii koja ima jako glupe gradjane, i jos gluplje predstavnike gradjana, koji jedva cekaju da se posvadjaju,.. oko bilo cega

 

ja imam svo pravo da pljujem ovu zemlju, koje sve sto dohvati uradi lose.

 

crna gora se odcepila pa vidi ih....jebem ti, miliardu eura arapi ulazu ove god......svima svane kako uspeju da se odcepe....

 

a mi jadni mali bedni, ne damo nikom, ovaj ker od premijera, kako je lajao za cg, i sta sad....tako isto sad pali narod, budi osecaj laznog patriotizma, da kad "nam uzmu" kosovo, treba da se osecamo kao da su nam oteli nesto nase.....AHHAHAHAHA

 

izvinjavam se sto sam totalno van topic-a, ako mislite, prebacite post negde...jebem li ga, na politiku

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo boro nemoj, s tobom ne mogu da raspravljam na ovu temu....tebe je rat nazalost doveo ovde, kazem nazalost da ne mislis to kao lose po mene, nego uvek je tragedija kad je covek prisiljen da napusti dom, dok sam ja rodjen u jednoj zemljii koja ima jako glupe gradjane, i jos gluplje predstavnike gradjana, koji jedva cekaju da se posvadjaju,.. oko bilo cega

 

ja imam svo pravo da pljujem ovu zemlju, koje sve sto dohvati uradi lose.

 

crna gora se odcepila pa vidi ih....jebem ti, miliardu eura arapi ulazu ove god......svima svane kako uspeju da se odcepe....

 

a mi jadni mali bedni, ne damo nikom, ovaj ker od premijera, kako je lajao za cg, i sta sad....tako isto sad pali narod, budi osecaj laznog patriotizma, da kad "nam uzmu" kosovo, treba da se osecamo kao da su nam oteli nesto nase.....AHHAHAHAHA

 

izvinjavam se sto sam totalno van topic-a, ako mislite, prebacite post negde...jebem li ga, na politiku

 

Ajoj,necemo ulaziti u politiku...to je totalno druga prica.

Ja sam samo rekao da nerazumem kako mozes obozavati nesto sto nisi i nikada neces biti,a pljuvati po necemu sto jesi i sto ces zauvek ostati.To nema nikakve veze sa politikom,ljudima na vlasti itd.

 

No,sada prekidamo...stvarno smo otisli u zesci offtopic.Brisite ili prebacujte ovo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomešali BG(Beograd) i BG(Bugarska)! :lol:

 

EDIT:

Jbt, sad gledam ovo... Koja provala! :) Ali pazite cenu karte, 175 EUR!

Najjače što je stvar teoretski moguća... 2. juna su u Ljubljani!

 

Koji trip!

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomešali BG(Beograd) i BG(Bugarska)! :lol:

 

EDIT:

Jbt, sad gledam ovo... Koja provala! :) Ali pazite cenu karte, 175 EUR!

Najjače što je stvar teoretski moguća... 2. juna su u Ljubljani!

 

Koji trip!

175? To nisam primetila. Ma nemaju ovi veze sa zivotom. U Bugarskoj je V.I.P 25 EUR! Sto ne bese tako ovde pa da lepo uzivam u koncertu ko covek a ne da svo vreme skacem ko zaba da bih videla nesto.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajoj,necemo ulaziti u politiku...to je totalno druga prica.

Ja sam samo rekao da nerazumem kako mozes obozavati nesto sto nisi i nikada neces biti,a pljuvati po necemu sto jesi i sto ces zauvek ostati.To nema nikakve veze sa politikom,ljudima na vlasti itd.

 

No,sada prekidamo...stvarno smo otisli u zesci offtopic.Brisite ili prebacujte ovo...

 

Ono sto mi jesmo - ljudi.Ako me pogledas i uporedis sa ircom videces da smo zapanjujuce slicni :D. Samo smo mi ljudi rodjeni u shit drzavi......za razliku od drugih koji su ljudi rodjeni u drugoj (uglavnom boljoj)

 

Zasto ne bi pljuvao po cinjenici da ti je zivot losiji nego nekome drugom a da nije tvoja ili njegova zasluga ili izbor ?

 

O, BTW ne poseduje svaciji tjatja radio i tv stanicu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Insektu bez mozga,da li ti shvatas o cemu smo mi ovde pricali?Koliko god ti pljuvao tu drzavu i svoj narod,ti od njega nemozes pobeci.Umesto sto pljujes po svojem uzmi i uradi nesto,a nemoj po cele dane smrditi kod kuce,igrati igrice,papucariti,pljuvati po drzavi i izigravati separatistu a bele veze sa zivotom nemas.Uradi nesto barem po pitanju sebe,ucini sebi zivot boljim.

Sto se tice ovog zadnjeg komentara,da si mi to rekao u lice opalio bi ti samarcinu.Mog oca u usta neces uzimati,makar ni iz zajebancije.Moj otac je bio 5 godina u ratu,popusio kurac,bio primoran da ode is sopstvene kuce,vozi auto star 15 godina,zivi zajedno sa mnom kao podstanar vec 10 godina,i jedino sto imamo je firma u koju smo ulozili sve pare (i one koje nismo imali pa sada pisamo krv da bi vratili dugove)samo zato da bi imali od cega da zivimo.I niko,ama bas niko,pogotovo ne gnjida kao sto si ti,meni nece govoriti "Ne poseduje svaciji caca radio i tv stanicu",jer pojma nemas kakvim mi zivotom zivimo i u kakvoj smo situaciji.Za to sto si ti nesposoban,neodgovoran i indiferentan,ne daje ti za pravo da seres po meni i po mom ocu.Nisam ti ja kriv sto ja radim i zaradjujem pare,dok ti sedis kod kuce i smrdis.Kao sto sam ti rekao,poduzmi nesto po pitanju samoga sebe,i prestani za ali bas sve sto ti se desava u zivotu kriviti druge...pogotovo iz usta izvadi mene i mog oca,makar i zajebancija bila u pitanju.O tome ti nemas pravo pricati.

 

Izvinjavam se na jos jednom spamu,ali ovakve govnjive komentare necu precutati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto sam rekao,ni iz zajebancije nemas pravo to da napises.Ako sam na nesto alergican,onda na komentare tog tipa.U mom recniku recenice tog tipa su sinonim za zestoko podjebavanje i uvredu.

 

A ja nisam aludirao na to da ti je zivot (bio) med i mleko, nije ni meni, a malo njima jeste - i ja sa mojom porodicom sam ziveo kao podstanar, moji su roditelji bili bez posla, ziveli smo na hlebu i margarinu i oblacili se u krpe! A uz to nikada nismo ni imali kola, a necemo ni uskoro. Mi smo koliko - toliko stali na noge,a neki jos uvek nisu. Onim zadnjim komentarom sam u sustini hteo reci da tebi zivot u ovoj drzavi moze da se cini malo boljim nego nekome drugom koji nema ni to sto ti imas.

 

Izvinjavam se ako sam te uvredio, nije mi bila namera. A inace, bilo je 4 ujutru kad sam pisao taj post !

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...