Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

A ćale mi je 78me bio na njihovom koncertu u pinkiju...

 

Ej bre za mene tad nije izdata ni građevinska dozvola!

 

:pivopije:

 

:) :) :)

 

 

 

 

'Ladno Di'Anno ponovo dolazi u Beograd?! :lol: Ovoga puta ne propuštam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam bio još u barutani kad je svirao,i to na drugom koncertu

 

I bilo je do jaja!!!!

 

Mislim,čekali smo ga jedno sat sat i po, ali na kraju je čoveko iskido! ! !

 

Pa kako drukčije!

 

:alkos:

 

:pivopije:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio na diannu kad je bio prvi put u bg-u 7,8 god ili tako nesto...toliko sam se smorio. Covek je takva svinja, ceo koncert je psovao i toliko je bio prost i neukusan! Mejdene inace znam kao duhovite vesele opustene tipove a on je toliko iskompleksiran i nezreo. Skroz je propao i ako neko hoce da se dobro smori najbolje je da ode na njegov koncert...uffff!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa on je svejedno deo istorije,hteli da priznamo ili ne.

Imao je kul glas,baš su zvučali drugačije kad su izašli,

ljudi su napravili revoluciju u metalu,a n je bio deo toga!!!

 

I idem na koncert da se zezam, a ne da slušam ko psuje a ko ne.

 

Pa nisam ja kraljica Viktorija,niti je metal klasika...

 

Jebote,ima da psujem bre,tako se naglašavaju emocije,a to metalci rade!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E tu moram da se složim i da dodam:

 

Ne samo između granda i Dianna,već između granda i metalaca uopšte...

To je isti tip ljudi,samo na dve različite strane(Srbi jelte)...

Metalci mrze šabančine,jer su defacto to što jesu,ne znaju da se ponašaju,ma da ne opisujem,prepoznate šabana kad ga vidite na ulici...

Metalci misle da su prosvećeni samom muzikom koju slušaju.

...

 

Šabani mrze čupavce,one što slušaju "METALIKE" i slične stvari,ta muzika je "ĐAVOLJA" i razne gluposti...

da ne navodimo

 

Dakle percepcija je drugačija,ali je mržnja tu,ona je univerzalna za oba sveta

 

Bilo dal nosi šuškavac il kožnu jaknu i kaubojke...

 

E sad naravno tu postoje izuzeci na više metalskoj nego narodnjačkoj strani(čast njima).

Oni pokazuju da su veći od ovih kratkovidih po tome što ih jednostavno kuliraju.

 

Meni brate nije bitno šta slušaš,nego kakav si čovek...

 

Srpski narodnjaci mi ne smetaju kao ova novokomponovana govna...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E tu moram da se složim i da dodam:

 

Ne samo između granda i Dianna,već između granda i metalaca uopšte...

To je isti tip ljudi,samo na dve različite strane(Srbi jelte)...

Metalci mrze šabančine,jer su defacto to što jesu,ne znaju da se ponašaju,ma da ne opisujem,prepoznate šabana kad ga vidite na ulici...

Metalci misle da su prosvećeni samom muzikom koju slušaju.

...

 

Šabani mrze čupavce,one što slušaju "METALIKE" i slične stvari,ta muzika je "ĐAVOLJA" i razne gluposti...

da ne navodimo

 

Dakle percepcija je drugačija,ali je mržnja tu,ona je univerzalna za oba sveta

 

Bilo dal nosi šuškavac il kožnu jaknu i kaubojke...

 

E sad naravno tu postoje izuzeci na više metalskoj nego narodnjačkoj strani(čast njima).

Oni pokazuju da su veći od ovih kratkovidih po tome što ih jednostavno kuliraju.

 

Meni brate nije bitno šta slušaš,nego kakav si čovek...

 

Srpski narodnjaci mi ne smetaju kao ova novokomponovana govna...

moram da se slozim sa tobom osim ovog zadnjeg dela,pogotovo ako mislis na AMOLAD.Meni je album bas super,i zaista je doziveo ogroman uspeh,plus turneja je i vise nego uspesna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobio sam mail licno od Maidena....... :bigblue:

 

To celebrate the 25th anniversary of the release of their seminal album "The Number of the Beast" and the tremendous International success of their recent album "A Matter of Life and Death", IRON Maiden's June dates will go under the banner of A MATTER OF THE BEAST SUMMER TOUR .

 

The band will be playing five songs from each of these albums plus many other fan favourites and will be taking out a full on stage production which will include the final appearances of Eddie's notorious tank!!

 

Says vocalist Bruce Dickinson; "Its always a lot of fun for us to play Summer shows. Most of the shows are outdoors with a real party atmosphere so its good to put together a set list that matches this. There has been a lot of interest in the 25th anniversary of the release of Number of the Beast so we thought it would be great to give the fans a bit of extra Beast this summer so we will play songs like 'Number of the Beast' and 'Run to the Hills' and three others from the 'Number of the Beast' album along with five songs from 'A Matter of Life and Death' and a lot of other fan favourites like 'Fear of the Dark', 'Trooper' and 'Wrathchild'. "

 

June 2007

Saturday 2nd - Slovenia Ljubjana Bezigrade Stadium

Monday 4th - Bulgaria Sofia Lokomotiv Stadium

Wednesday 6th - Czech Republic, Ostrava Banik Football Stadium

Friday 8th - Germany, Ludwigshafen Sudweststadion

Sunday 10th - England, Donington Download Festival (day tickets now available)

Thursday 14th - Italy, Venice Heineken Jammin Festival

Saturday 16th - Netherlands, Biddinghuizen, Fields of Rock Festival

Sunday 17th - Germany, Dusselfdorf, ISS Dome

Wednesday 20th - Italy, Rome Olympic Stadium (Curve)

Thursday 21st - Spain, Bilbao BBK Live Festival

Saturday 23rd - Belgium, Graspop Metal Meeting

 

Fan Club members can now apply for FIRST TO THE STAGE BARRIER access at Ludwisgshafen, Dusseldorf and Rome - just click here.

 

 

Eddie's Megastore is rammed with Maiden goodies, including new items such as 'Fear of the Dark' album T shirt, poster and coffee mug. Plus we've got some very cool and collectable Vans shoes in a Killer Eddie design coming soon!

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni je album do jaja,al iskustvo nema veze sa onim što želim da čujem...

Valjalo bi kad bi ponovili malo starog šmeka...

Mnogo ljudi bi se ponovo setilo kako je to nekad zvučalo...

Mislim OK su zadnja tri albuma,ljudi furaju svoj fazon i to zvuči dobro...

Ali bi mogli par pesama da urade u starom fazonu...

Moje neke želje...

 

:vops:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E tu moram da se složim i da dodam:

 

Ne samo između granda i Dianna,već između granda i metalaca uopšte...

To je isti tip ljudi,samo na dve različite strane(Srbi jelte)...

Metalci mrze šabančine,jer su defacto to što jesu,ne znaju da se ponašaju,ma da ne opisujem,prepoznate šabana kad ga vidite na ulici...

Metalci misle da su prosvećeni samom muzikom koju slušaju.

...

 

Šabani mrze čupavce,one što slušaju "METALIKE" i slične stvari,ta muzika je "ĐAVOLJA" i razne gluposti...

da ne navodimo

 

Dakle percepcija je drugačija,ali je mržnja tu,ona je univerzalna za oba sveta

 

Bilo dal nosi šuškavac il kožnu jaknu i kaubojke...

 

E sad naravno tu postoje izuzeci na više metalskoj nego narodnjačkoj strani(čast njima).

Oni pokazuju da su veći od ovih kratkovidih po tome što ih jednostavno kuliraju.

 

Meni brate nije bitno šta slušaš,nego kakav si čovek...

 

Srpski narodnjaci mi ne smetaju kao ova novokomponovana govna...

 

Svaka čast za sve navedeno.

Sinoć sam bila na svirci,i uverila se po ko zna koji put da nema puno razlike izmedju samozvanih metalaca i tako ogavnih im fensera.

Najjači biser,koji je jedna glupačica uputila mojoj ortakinji:"Ti nemaš prava da nosiš martinke,ako ne slušaš metal,nego treba da nosiš starke,pošto slušaš rock.Pravi rokeri ne smeju da nose ništa osim starki,čak i zimi!" :)

Edited by Crna_Dama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najjači biser,koji je jedna glupačica uputila mojoj ortakinji:"Ti nemaš prava da nosiš martinke,ako ne slušaš metal,nego treba da nosiš starke,pošto slušaš rock.Pravi rokeri ne smeju da nose ništa osim starki,čak i zimi!" :)

Jao, koji idiot! Bolje da cuti, tada je pametnija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio na diannu kad je bio prvi put u bg-u 7,8 god ili tako nesto...toliko sam se smorio. Covek je takva svinja, ceo koncert je psovao i toliko je bio prost i neukusan! Mejdene inace znam kao duhovite vesele opustene tipove a on je toliko iskompleksiran i nezreo. Skroz je propao i ako neko hoce da se dobro smori najbolje je da ode na njegov koncert...uffff!
'

Dianno je prljavi punker, to je osnovna razlika izmedju njega i ostatka benda. Nije propao, vec je uvek bio takav.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dama

 

Pa znam ,dosta njih je tako,jer su im filozofije jednostavne a moždani talasi ne dopiru dalje od unutrašnjosti njihovih lobanja...

Što bi ameri rekli Metalheads

Ja bre gotivim od svega po nešto(što se muzike tiče),malo sam nostalgičan na 90te i dens i tako to,ma sve u globalu,(naravno da je melodija i kvalitet)al zna se šta je srcu naj bliže!

malo nebitno i van poente,ali...

Čak ni ne idem toliko često na koncerte i ne oblačim baš martinke(starke retko)-uglavnom sportski stil i casual-retko fancy(not very comfortable),sve te steže, (a i moja teorija zavere mi kaže da su to izmislili dizajneri gayevi sa ciljem veće impotencije i smanjenja nataliteta u svetu)...

Jel me to čini manje metalcem?

Ako kažeš ne super,mišljenja nam se poklapaju,ako da uf pa jako će mi teško pasti-evo srce mi se cepa,postaću emić šmrc,šmrc...

 

ostati svoj,slobodan i racionalan,i ne obraćati pažnju na kutijaste likove...oni su takvi jer nisu kao ti,pa ti zavide...

budi ponosna na to kao što oni misle da su ponosni u odnosu na narodnjake samo zato što slušaju metall.

 

Eto tolko...

Znam da ovo što sam vam ispričao ne može da škodi,a čim ne škodi-to koristi...

Kako kome.

 

 

see ya later!

 

:pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

....ako imas sta !! :) :) :)

 

 

 

 

Nego....je li ko gledao onaj snimak od 1h ? ....... Lepo sve to izgleda, bas smo looda publika !! Steta sto su isecene pesme s' novog albuma, bas lepo zvuce live !! :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dama

 

Pa znam ,dosta njih je tako,jer su im filozofije jednostavne a moždani talasi ne dopiru dalje od unutrašnjosti njihovih lobanja...

Što bi ameri rekli Metalheads

Ja bre gotivim od svega po nešto(što se muzike tiče),malo sam nostalgičan na 90te i dens i tako to,ma sve u globalu,(naravno da je melodija i kvalitet)al zna se šta je srcu naj bliže!

malo nebitno i van poente,ali...

Čak ni ne idem toliko često na koncerte i ne oblačim baš martinke(starke retko)-uglavnom sportski stil i casual-retko fancy(not very comfortable),sve te steže, (a i moja teorija zavere mi kaže da su to izmislili dizajneri gayevi sa ciljem veće impotencije i smanjenja nataliteta u svetu)...

Jel me to čini manje metalcem?

Ako kažeš ne super,mišljenja nam se poklapaju,ako da uf pa jako će mi teško pasti-evo srce mi se cepa,postaću emić šmrc,šmrc...

 

ostati svoj,slobodan i racionalan,i ne obraćati pažnju na kutijaste likove...oni su takvi jer nisu kao ti,pa ti zavide...

budi ponosna na to kao što oni misle da su ponosni u odnosu na narodnjake samo zato što slušaju metall.

 

Eto tolko...

Znam da ovo što sam vam ispričao ne može da škodi,a čim ne škodi-to koristi...

Kako kome.

see ya later!

 

:pivopije:

 

 

Svaka čast,sve je rečeno. :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...