Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Pa sta bi drugo bilo nego tezga...oni su profi muzicari,to tako ide.Normalna stvar.Bitno da je koncert bio dobar,da su svi uzivali,da su oni super svirali,i cao...

Nisam isao,mrzelo me...gledao sam ih jednom,a nisam bas toliki fan da ih idem gledati dva puta.Ali drago mi je da koncert bio uspesan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Наравно да је била тезга. Сви бендови те величине раде искључиво такве концерте, нема ту неких претераних емоција, Најбитније је да то испадне како треба, а испало је баш како треба.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Наравно да је била тезга. Сви бендови те величине раде искључиво такве концерте, нема ту неких претераних емоција, Најбитније је да то испадне како треба, а испало је баш како треба.

upravo...nego mozda bih ovo trebao da pitam na MA ili carcass temi, ali me zanima da nema neko snimke/loinkove ka sanimcima koncerata dva navedena benda sa ove turneje dok su bili predgupa mejdenima. zanima me kako je to izgledalo :) :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma odlichan cert!!! :rockdevil:

 

Do pre par godina sanjali smo da ih bar jednom gledamo u Srbiji, a da mi je neko rekao da ce se to desiti 2 puta za nepune dve godine... Samo, ostaje mi zelja da ih gledam i na otvorenom, za dlaku propustih Split letos... No, ima dana.

 

Elem, posle Aces High i omiljene mi Wasted Years uzivo, plus iznenadjenje u vidu Phantom Of The Opera (znam da je na albumu Somewhere Back In Time, ali sam je nekako smetnuo s uma potpuno...) - sad komotno mogu da 'mrem, nece mi biti zao. Najbolji su i najveci! :muzicar::twisted:

 

Zez. Nikad ne mozesh da chujesh bash sve shto hocesh, ovaj put to su Caught Somewhere In Time i Alexander The Great. Nervira me shto vrte jedno te isto...k'o i vecina... A neke pesme su vec svirali proshli put, pa neka su to i najpoznatije, najpopularnije, to ne znachi da su najbolje. Ipak, retka je prilika chuti sve te matore iz 80-ih odjednom i ko je nije iskoristio- taj se vala zayeb'o! :mrgreen::mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se nesto i nije svidelo. Ako uporedim sa koncertom na sajmu...ne znam. Bio sam na tribinama desno gore pri vrhu i apsolutno se nista nije culo. Samo neko brujanje i brundanje, za svaku pesmu nam je trebalo po pola minuta da ukapiramo koja je. Ova hala ili nije akusticna uopste ili je ozvucenje bilo ocajno podeseno. drugar me je samo pogledao na kraju i rekao "ja sam bas vise ocekivao od zvuka".

 

Sto se tice samog koncerta....klasicna tezga. Svaka rec je mogla da se zna tacno kada ce biti izgovorena i sta ce izgovoriti. APSOLUTNO NISTA se nije desilo spontano, osim ono kada mu se klimao zvucnik na koji se penje pa ga je namestao, sve ostalo kao u pozoristu. Razumem ja da je sve to profesionalizam, ali brate mili unesi malo duha u sve to. Uhvatio sam sebe da mi se pola sata pre kraja koncerta spava i razmisljam "hoce li ovo skoro".

 

Za sada za mene je Metallica i koncert na JNA ubedljivo broj jedan od svega kod nas odrzanog. Mozda zato sto sam bio u prvom redu, ali tako ja osecam. Pozdrav svima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ozvucenje na tribinama je zaista bilo apsolutni krs. Mogao si normalnim glasom da pricas i da potpuno preklopis zvuk. Srecom, uspela sam da se snadjem za bolja mesta, ali stvarno nije u redu da sjebu ljude tako samo zato sto nisu imali para za parter ili fan pit..

Edited by aero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti onda imaš neki problem sa sluhom, i ja sam bio na tribini i sve se čulo do jaja, glasno i razumljivo.

 

Uveravam te da nemam problem sa sluhom. Bas naprotiv. Prosto kazem: u gornjem delu severnih tribina je bilo malo jace od klupskog ozvucenja. Brusa nisi mogao da razumes da crknes, samo je muljanje dopiralo sa razglasa. Na drugim mestima je bilo bolje, slazem se, ali ovde nije. Steta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Звучници су уперени од свог нивоа право и лучно се спуштају наниже. Ти си очигледно скроз горе био изнад равни простирања звука.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bogami tek je postalo bolje kad sam se znacajno spustila, ali ok. Svakako da ima veze sa rasporedom zvucnika, samo je malo bezveze sto odredjen broj ljudi ostane uskracen kako god da okrenes, pogotovo u punoj Areni.

Ali nije toliko bitno, snasla sam se i stvarno uzivala sinoc. Samo bih volela da su duze svirali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Британските хеви метъл легенди Iron Maiden, подкрепяни от EMI Records, Universal (USA), Banger Productions и Arts Alliance Media, съобщават издаването на пълнометражен документален филм, който ще се завърти по кината на 21 април 2009. 'IRON MAIDEN: FLIGHT 666' проследява първата половина от турнето “SOMEWHERE BACK IN TIME WORLD TOUR” през февруари и март 2008 г. Въпросното турне е един от най-амбициозните и мащабни проекти в рок историята до сега.

 

PREVOD:

 

Britanske heavy metal legende Iron Maiden, podrzane od strane EMI Records, Universal (USA), Banger productions i Art Alliance Media, najavili su izlazak dugometraznog dokumentarnog filma, koji ce se prikazivati u bioskopima od 21. aprila 2009. godine i pratice prvu polovinu turneje "SOMEWHERE BACK IN TIME", koja se odrzava tokom februara i marta meseca. Ova turneja je jedan od najambicioznijih i najvecih projekata u rok istoriji do sada.

 

http://forum.stroeja.com/viewtopic.php?t=5703

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

...nego mozda bih ovo trebao da pitam na MA ili carcass temi, ali me zanima da nema neko snimke/loinkove ka sanimcima koncerata dva navedena benda sa ove turneje dok su bili predgupa mejdenima. zanima me kako je to izgledalo :) :)

Ja mislim da oni tek treba da im budu predgrupe,i to negde u Južnoj Americi.

U svakom slučaju,i mene zanima da to vidim.

Eh da su i kod nas bili Carcass i Morbidi....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...