Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

E smarači, moraju nas da zakinu uvek za nešto, pa to ti je, kod nas nije bio Eddie mumija (kao ni još neki detalji scenografije), u Montereju npr jeste...

 

A Cyborg Eddie bio na The Evil, logično, pošto letos beše na Clairvoyantu koja je tada bila pretposlednja pesma...

 

 

Mislim da bi red bio da nas sledeći put (ako ga bude) uvrste u neku regularnu evropsku turneju, a ne kao neke slepce, ono kao svrate "usput", još obavezno pri početku turneje, među nekim zemljama u kojima 100 godina/nikad nisu svirali, u fazonu "ovima je sve dobro, aj da se izvežbamo za ostatak turneje".

 

Mada ima neke lepote u tome kada je početak turneje pa naprave tako par sranja kao kod nas, nije ni zanimljivo ono kad uđu u rutinu pa im znaš svaki sekund koncerta na šta će da liči. Jel neko provalio da nisu planirali da im 23:58 bude druga pesma na listi, nego Wrathchild? Adrian i tu uleteo pre vremena. :)

 

Ako neko nabavi pristojan DVD bootleg, neka se javi, imam podosta toga da ponudim u zamenu, i u procesu sam nabavljanja još nekih Maiden bootlega. Najnovije čedo na koje sam posebno ponosan: http://www.ead666.com/Temp/DVD/1999/1999-0...nt%20Johns.html

Prvi koncert po povratku Brucea i Adriana, Stranger!!! :rockdevil: (mada nije baš najbolje ispao Stranger, previše je pojačan onaj synth)

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

E smarači, moraju nas da zakinu uvek za nešto, pa to ti je, kod nas nije bio Eddie mumija (kao ni još neki detalji scenografije), u Montereju npr jeste...

Ne zameram im. Ceo prvi leg prošlogodišnje turneje (Australija itd.) takođe nije imao Eddie mumiju. Očigledno ga uvek iscimaju tek kasnije na turneji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grupa Ajron Majden (gvozdena Devica Sprava Za Mucenje)

Odrzala je Odlican Koncert u Beogradskoj Areni.

Hala je bila Puna Ljudi.

Svirali su Stare Hitove Samvere in Tajm

(Negde u Vremenu) Tur (Turneja):

 

Namber of The Bist (Broj Zveri)

Ran tu d Hils (Trcanje na Brda)

raning fri (trci Slobodno)

d Truper (vojnik Pesadije)

Ajron Majden

paverslejv (RobMoci)

ajces haj(visoke mete)

Flajt of d ikarus (let ikarusa)

i ...

Nisu svirali Ceo Album samver in tajm

i Pesmu Aleksandar d grejt

(Alexandar Veliki)

iako su najavili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...Jel neko provalio da nisu planirali da im 23:58 bude druga pesma na listi, nego Wrathchild? Adrian i tu uleteo pre vremena. :)

 

Pošto smo bili u FAN PITU pa kas su "razvaljivali" binu neki baja nam baci PLAYLIST... OK je, i bilo je (kako ti kažeš) 23:58 da bude druga!!!

 

Oce li RNA praviti neki tribute? Tri sata Maidena,kako to dobro zvuci...

Naravno,ako jos u vek moze da izdrazi ;)

 

Ljudovi, trebalo bi u Beogradu polovinom aprila u nekom klubu kod Vukovog spomenika da bude jedno 2h IRON MAIDEN tribute!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grupa Ajron Majden (gvozdena Devica Sprava Za Mucenje)

Odrzala je Odlican Koncert u Beogradskoj Areni.

Hala je bila Puna Ljudi.

Svirali su Stare Hitove Samvere in Tajm

(Negde u Vremenu) Tur (Turneja):

 

Namber of The Bist (Broj Zveri)

Ran tu d Hils (Trcanje na Brda)

raning fri (trci Slobodno)

d Truper (vojnik Pesadije)

Ajron Majden

paverslejv (RobMoci)

ajces haj(visoke mete)

Flajt of d ikarus (let ikarusa)

i ...

Nisu svirali Ceo Album samver in tajm

i Pesmu Aleksandar d grejt

(Alexandar Veliki)

iako su najavili.

 

Ovako nekako bi trebao da izgleda izveštaj časopisa Svet ili Skandal

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolumbijska policija intervenisala je na koncertu sastava Iron Maiden posto su obozavaoci ovog benda pokusali da sruse zastitnu ogradu. Policija je ispalila suzavac na koncertu koji je odrzan 7. marta, a preko 100 ljudi je uhapseno.

 

:)

Uhapsili preko 100 ljudi? Koji carevi! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Namber of The Bist (Broj Zveri)

Ran tu d Hils (Trcanje na Brda)

raning fri (trci Slobodno)

d Truper (vojnik Pesadije)

Ajron Majden

paverslejv (RobMoci)

ajces haj(visoke mete)

Flajt of d ikarus (let ikarusa)

i ...

 

 

ne zaboravi the evil that man do, pri kojoj je cela sala zamrla i cutala kao da su im osurili jezike a ja sam stajala u sred mase i drala se ko debil, a ostali me gledali bas kao i da jesam! <_<:mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Daću ti ja!!! Imam 2 komada!!! Podeliću sa tobom polovinu!!!

 

ne zaboravi the evil that man do, pri kojoj je cela sala zamrla i cutala kao da su im osurili jezike a ja sam stajala u sred mase i drala se ko debil, a ostali me gledali bas kao i da jesam! <_<:mrgreen:

 

THE EVIL THAT MAN DO je najbolja pesma IKADA napisana... odsvirana... izvedena... kako god... IKADA!!!

 

Pošto sam bio u FAN PITU u Areni, znači, kada je počela ta pesma... poludeo sam... probio sam se kroz masu, čuo sam samo neke devojke koje su stajale do ograde "AaaaAAaAaAAAAaaaaAAaaAAaaa..."... no nisam mario!!! SAMO DA BUDEM TU!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

U j*** te, ovi mora da su iz Nemačke... Vidi kak'i su elegantno popunjeni!

 

Madjari koji su svirali na Beer Festu. I to svirali Alexander-a ... A i poznata je ona njihova setlista iz SKC-a pre koju god kad su vec bili, nek' je okachi neko, preko 2 sata ljudi svirali koliko se secam. ;)

A ja sam uvek tu za tribute maidena. Samo glasam da budu neke nestandardne pesme i iznenadjenja ( hocu da chujem Drifteeeer :D kada vec verovatno nikada necu chuti od maidena :( ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...