Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Filmofili... who? :) Biće ovde opet najgrđa Maiden ekipa, vidim već ljude koje znam sa Blazeove svirke, aerodroma, putešestvija za Split... ovo će više ličiti na koncert nego na bioskopsku projekciju. :mrgreen::pivopije:

 

True story! :rockdevil: Mada mnogo budjava va cena karte, videcu da li ce mi finansije dozvoliti da ispratim ovaj hepening

Edited by FILIP St.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mada, pazite, biće do jaja zezanje kog nije bilo pre MAIDENovog koncerta... a to je okupljanje, cirkanje, zeza, priča, pevanje...

 

Al ne dam iljadu, makar kupio gajbu piva za iljadu dinara, seo ispred i napio se kao bulja!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel' neko stvarno misli da smo mi ovce za sisanje pa da dajemo 1000 din za bioskopsku projekciju?? Spreman sam dati 400-500 din i to je plafon, a i to je skupo. Ako i bude ta nabudzena cijena ulaznice koju spominjete, uvjeren sam da ce to biti maslo ovih nasih kapitalistickih lopova. Nek' se nose i oni i multiplex bioskopi!

Al' dobro, sada nema potrebe za nerviranje, sve je ovo ipak nagadjanje, sacekacemo da se cijena zvanicno objavi.

Nadam se ipak jednom masovnom okupljanju Maiden fanova ;):pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema veze za prevod, će isprevodimo posle DVD varijantu, ili maznemo od Hrvata, kao i obično. :)

Do 500 din ako bude karta verovatno ću se iskombinujem nekako, za više ću debelo da razmislim.

 

Čim ti debeo razmišljaš, će da ideš ti i za 1000 dinara... Verujte mi, iako bude 1000, opet će da bude krcato... boli njih levo jaje!!! :evotigana:

Share this post


Link to post
Share on other sites

otkud vam sada da je karta 1000 dingera....polako...sacekajmo jos malo da se objavi i da se prvo otvori USCE a posle ce mo lako.

+ ima ondaj broj telefona na koji mozete da se raspitate o ceni i da rezervisete kartu tako da kad krene sa radom sve ce da bidne OK!

AJ uzdravlje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni nikad nece biti jasno zasto ima toliko ljudi koji pljuju na Maidene,kao komercijala pizde materine,oni jebeno sviraju toliko vremena da je normalno da imaju ovoliko fanova zato sto prave lepu muziku za ushi i ne vidim sta je lose u tome sto se mnogi ljudi kunu u njih!

 

 

Zato sto vecina ne moze da shvati da ti bendovi(ne mislim sad samo na Maiden) ZIVE od muzike, i normalno je da zaradjuju od toga.Al najlakse je reci "oni su se prodali, rade za pare, komercijala, bla, bla...."Licno, mislim da su Maiden-i daleko od komercijale.To sto je, primera radi, sad u Areni bilo mnoooooooooogo idiota koji su juce culi za ovaj bend & metal/rock uopste, pa se busaju k`o nenormalni, vise govori o tim ljudima nego o Maiden-ima.... :rolleyes: I nije do benda.

 

Sto se tice pametnjakovica koji dodju na koncert da bi trazili zamerke, pa posle prepricavali okolo kako je bend bio los, kako je gitarista gresio, pevac falsirao, a nastup bio tezga - ma,vazi.Najlakse je pljuvati po necemu sto sami nikad nece moci da postignu. :meshuggah:

Edited by Crna_Dama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato sto vecina ne moze da shvati da ti bendovi(ne mislim sad samo na Maiden) ZIVE od muzike, i normalno je da zaradjuju od toga.Al najlakse je reci "oni su se prodali, rade za pare, komercijala, bla, bla...."Licno, mislim da su Maiden-i daleko od komercijale.To sto je, primera radi, sad u Areni bilo mnoooooooooogo idiota koji su juce culi za ovaj bend & metal/rock uopste, pa se busaju k`o nenormalni, vise govori o tim ljudima nego o Maiden-ima.... :rolleyes: I nije do benda.

Sto posto si upravu.

 

Oni JESU komercijalni bend!

 

A da nisu komercijalni bend, ne bi imali nikakva sredstva, ne bi mogli da prave turneje, ne bi postojali njihovi diskovi na originalu, svirali bi na koncertima od 100 ljudi (mislim u 50. godini života niko od njih više ne bi svirao - realno). Svirali bi u zamenu za gajbu piva, jelo, pare za benzin i neki sitni baksis (ako pretekne organizatoru), mozda i negde da prespavaju... a pored toga bi dirinčili preko nedelje za neku crkavicu. Verovatno nikada ne bi napustili ostrvo, a još manje verovatno bi bilo da napuste kontinent zbog svirke.

 

Tako smo ja i par ortaka radili sa nekomercijalnim bendovima, dok smo ovde radili koncerte u podnozju.

Mada su neki hteli da pristanu da sviraju samo za pare za benzin i ništa više.

Sto se tice pametnjakovica koji dodju na koncert da bi trazili zamerke, pa posle prepricavali okolo kako je bend bio los, kako je gitarista gresio, pevac falsirao, a nastup bio tezga - ma,vazi.Najlakse je pljuvati po necemu sto sami nikad nece moci da postignu. :meshuggah:

Pa dobro ima i situacija kad koncert stvarno ispande loše... hhahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da nisu komercijalni bend, ne bi imali nikakva sredstva, ne bi mogli da prave turneje, ne bi postojali njihovi diskovi na originalu, svirali bi na koncertima od 100 ljudi (mislim u 50. godini života niko od njih više ne bi svirao - realno). Svirali bi u zamenu za gajbu piva, jelo, pare za benzin i neki sitni baksis (ako pretekne organizatoru), mozda i negde da prespavaju... a pored toga bi dirinčili preko nedelje za neku crkavicu. Verovatno nikada ne bi napustili ostrvo, a još manje verovatno bi bilo da napuste kontinent zbog svirke.

 

Tako smo ja i par ortaka radili sa nekomercijalnim bendovima, dok smo ovde radili koncerte u podnozju.

Mada su neki hteli da pristanu da sviraju samo za pare za benzin i ništa više.

 

Pa dobro ima i situacija kad koncert stvarno ispande loše... hhahaha

 

 

Pa, da.To je njihova profesija, oni od toga zive, nije sad to neki hobi, nesto sto onako usput rade.

 

A ovo drugo...lose se izrazih. :) Naravno da koncert cesto bude los.Ali, mislila sam na slucajeve kada pojedinci NON-STOP pljuju, nalaze zamerke, nista im ne valja, da bi pokazali kako su oni vrsni poznavaoci muzike, pa im- eto- ni Maideni nisu ravni, oni bi to sve uradili/odsvirali bolje....Vazi, nek odsviraju.Za sada vidim da samo sviraju klincu po forumima. :)

 

Ne volim ni ja Slayer, npr.Al postujem.I ne pljujem po njima i slicnim bendovima, jer to naprosto ne slusam i ne zanimaju me.

 

Kao npr, Maiden na Sajmu 2007. Tad sam se zarekla da nikad vishe necu da ih gledam. Dobro je shto nisam karakter shto se toga tiche, pa ipak otidoh u Arenu...

 

Sta ja znam, ukusi su razliciti.Meni je koncert na Sajmistu bio super. :meshuggah:

Edited by Crna_Dama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ja znam, ukusi su razliciti.Meni je koncert na Sajmistu bio super. :meshuggah:

 

Jesu ukusi razlichiti, ali ti si prva koja mi kaze da joj je bilo super tad :razz: . Eto, taj koncert je bash bio tezgaroshki - trajao kratko, nije bilo bisa... A i mnogi ljudi su se zalili na zvuk. Ja sam ok chula, ali izgleda da mi je pozicija bila dobra :) . Ovo sad je bila totalna suprotnost, dobro je shto sam pogazila svoju rech :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

U stvari, Maideni su na Sajmu svirali isto kao i uvek. Razlika je samo u prostoru i set listi. Na Sajmu je ona bila bolja nego na većem delu turneje, jer nisu svirali ceo novi album. Što se prostora tiče, bilo je zajebano preživeti, ali ni izbliza koliko sam se mučio na Poljudu prošle godine, gde sam veoma brzo bio prinuđen da predam borbu za prve redove, što je kasnije uticalo i na moj ukupan utisak koncerta. U Areni mi je bilo najbolje, i zbog pozicije, i zbog set liste (koja je čak bila nešto bolja od one u Splitu).

 

Kad je bio koncert na Sajmu, ja sam bio jedan od retkih koji ga je hvalio, jer nisam hteo da bilo šta od utiska sa koncerta pokvari činjenicu da gledam Maidene po prvi put, te da mi je to najveći i najbolji koncert na kome sam bio do to trenutka. Što se situacija naknadno promenila, ja odgledao još dosta koncerata i moji kriterijumi porasli, druga je priča.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da sam mogao da odem 2007. na taj koncert, verovatno bih bio zadovoljniji sa AMOLAD-om u celini. Set lista koju su svirali ovde je bila očaj - samo neke od novih pesama (i to ne moje omiljene), plus još samo najveći hitovi, i to razbacani bez smisla. Ali dobro... Ove godine je set lista bila remek delo. Videćemo šta će biti za novi album, dosta bi im bilo da ostave 4, 5 pesama iz osamdesetih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...