Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Ne znam, meni je super osećaj da imam sve što mi omiljeni bend izbaci, makar i u digitalnom obliku

 

Sta ti znaci da imas best ofove ako vec imas sve....to ti je za one neupucene i koje smara da se drkaju po celoj diskografiji pa uzmu kompilaciju cizto da znaju sta je.

Bar da je drugaciji miks,verzija,demo snimak pa i ajd,ovako isti kurac,jos sam mozes da pravis kompilacije ako ti zatrebaju

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, meni je super osećaj da imam sve što mi omiljeni bend izbaci, makar i u digitalnom obliku

Ja nešto ne volim kompilacije i za sada nemam nameru da ih kupujem, izuzetak je "Best of the Beast" koju sam uzeo samo zato što je gotivno digibook izdanje i našao sam je za male pare.

 

Što se tiiče kompilacija tipa "Blast from the past" to je već OK, pošto su pesme ponovo snimljene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ti znaci da imas best ofove ako vec imas sve....to ti je za one neupucene i koje smara da se drkaju po celoj diskografiji pa uzmu kompilaciju cizto da znaju sta je.

Bar da je drugaciji miks,verzija,demo snimak pa i ajd,ovako isti kurac,jos sam mozes da pravis kompilacije ako ti zatrebaju

 

Taj rad, možeš sam da napraviš novi folder i eto ti kompilacije, ne mora ništa da se skida. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ti znaci da imas best ofove ako vec imas sve....to ti je za one neupucene i koje smara da se drkaju po celoj diskografiji pa uzmu kompilaciju cizto da znaju sta je.

Bar da je drugaciji miks,verzija,demo snimak pa i ajd,ovako isti kurac,jos sam mozes da pravis kompilacije ako ti zatrebaju

 

Jbg. takav sam, barem što se Mejdena tiče. Imam na starom hardu i brdo njihovih bootlega i raznih intervijua od kojih dobar deo nisam nikada ni preslušao. Neka stoje, meni ne smetaju a možda nekada nekome zatrebaju :bigblue:

Edited by M-16
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg. takav sam, barem što se Mejdena tiče. Imam na starom hardu i brdo njihovih bootlega i raznih intervijua od kojih dobar deo nisam nikada ni preslušao. Neka stoje, meni ne smetaju a možda nekada nekome zatrebaju :bigblue:

 

Dobro bootlegovi i intervjui su druga stvar..svaki lajv je drugaciji

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nešto ne volim kompilacije i za sada nemam nameru da ih kupujem, izuzetak je "Best of the Beast" koju sam uzeo samo zato što je gotivno digibook izdanje i našao sam je za male pare.

 

Što se tiiče kompilacija tipa "Blast from the past" to je već OK, pošto su pesme ponovo snimljene.

 

Slažem se. I ja bih radije kupio studijski album nego kompilaciju

 

Ovim se zaludjujem samo kad su Mejdeni u pitanju (i donekle Megadeth), što se tiče drugih bendova tu sam "normalan" :bigblue:

 

Dobro bootlegovi i intervjui su druga stvar..svaki lajv je drugaciji

 

Ali je solidan deo govno kvaliteta, pa iskreno i nemam živaca da ih slušam. Poslednji bootleg koji sam pustio bio je Au revoir Bruce i to pre više od godinu dana. Dobro, onaj iz Arene puštam svakog 10. februara, sećanja radi :bigblue:

Edited by M-16
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

* Artist/Event: IRON MAIDEN

* Total Gross: $10,499,308

* Show Dates: April 3-June 7

* Show Venue/City:

- Parque de exposições do Cordeiro, Recife, Brazil

- Arena Expotrade, Curitiba, Brazil

- Estadio Vélez Sársfield, Buenos Aires

- Estadio Nacional, Santiago

- Festhalle, Frankfurt, Germany

- König-Pilsener Arena, Oberhausen, Germany

- Olympiahalle, Munich

- O2 World, Hamburg

- O2 World, Berlin

- Hanns-Martin-Schleyer-Halle, Stuttgart, Germany

* Total Attendance: 163,680

* Capacity: 186,404

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja hteo da idem, pošto je vikend i povoljni uslovi organizovanog prevoza, ali sam procenio da moje nespavanjem i vrućinom već prilično izmučeno telo ne bi podnelo dve noći zaredom u minibusu i višesatno stajanje u gužvi uz praćenje gomile smor bendova koji bi nastupili pre Maidena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Modar ko da imam LEPRU,organi istumbani,2 nozna prsta van trenutne funkcije,emocije,suze,suncanica,dehidracija,SID(slipknot) na glavi hahah,prvi redovi,zglobovi u kurcu,ZABARI STOKA I GAMAD najveca,grebu,cupaju,stipaju kao picketine najgore.ovo je bio POKOLJ.....GIVE ME ED TILL I'M DEAD,IRON MAIDEN jos jednom objasnjava da su jebeno najbolji bend u istoriji metala.kad se naspavam napisacu review za kompletan line up,KRAJ ..... !!!!

  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apokaliptika - sta znam ,nista posebno

Rob Zombie - Ja ne znam sta ljudi vide u ovom bendu,freak show nista vise

Papa Roach - iskoristio sam priliku da se probijem do ograde dok su me tinejdzeri i tinejdzerke grebali noktima i stipali ne bi li sacuvali svoju poziciju,bend kao bend SRANJE zvuce uzivo i nikakav nastup.

MASTODON - Oni su me ovoga puta stvarno odusevili,posle niza bendova koje sam video pre njih oni su tada maximalno podigli atmosferu i stvarno sam uzivao u njihovoj svirci mnogo,u Pragu ne znam zasto ali nisu mi bili nesto legli dok su me ovde odusevili.

MOTORHEAD - Svaki komentar je suvisan,Lemmy je izasao sa pljugom pitao da li smo dobro,svi su rekli YEAH a on Ok,sad cemo to da popravimo "WE ARE MOTORHEAD AND WE PLAY R'N'R" i krenuli su da prase IRON FIST,tumbanje organa u prvim redovima,strah od pucanja grudnog kosa od sabijanja mase,sutke na sve strane,dehidriranje,gomila pijanih starih rokera koji su bukvalno gazili klince koje su kasnije tako povredjene bacali preko ograde ne bi li im se ukazala hitna pomoc,jedna klinka je zavrsila sa prelomom noge bas su je preko nas preneli i predali na hitnu pomoc.

SLIPKNOT - Taman smo zauzeli super pozicije u prvom redu kad je krenuo taj bolestan intro,joy jordison na ramenima svog kolege i ostali clanovi su izasli na binu i stajali tako par minuta pre pocetka svirke,odjedno SID izlazi ispred nas i zalece se i skace pravo na NAS,uhvatili smo ga i tada je nastalo opste guranje za ponovno hvatanje sipke.Odlican nastup,jako profesionalno i svako ko voli dobar PERFORMANCE treba da vidi ovaj bend,eto jedan bend koji sam jako u detinjstvu voleo sam pogledao uzivo i vratilo mi je neka lepa secanja,stvarno sam dobro doziveo njihovu svirku i nastup.

 

IRON MAIDEN - JOS JEDANPUT OSTVARENJE SNA,SETLISTA ODLICNA,ZVUK PERFEKTAN,BOL KOJI SE OSECAO DO TADA JE ODJEDNOM PRESTAO USLED PRETERANOG ADRENALINA,ZAPLAkAO NA PAR PRSAMA,I KAO STO SAM GORE REKAO ZA OVAKO NESTO STVARNO VREDI ZIVETI,ZA MENE ce oni uvek biti i ostati najbolji METAL bend u svakom pogledu. SVE JE BILO SAVRSENO!

 

1000 kilometara tamo 1000 kilometara nazad i stvarno je vredelo cimati se toliko daleko zbog ovakvog dozivljaja.

Edited by BruceBruce
  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

According to The Sun, IRON MAIDEN frontman Bruce Dickinson has turned down a spot on the judging panel of the U.K. version of the hit American singing competition "The Voice".

 

Dickinson was offered the job by the BBC, who want the show to rival "The X Factor" when it launches next year. But Bruce said: "That show sounds so crap and demeaning to everyone involved, I took great delight in turning the BBC down. 'The X Factor' is appalling enough, it's no better than 'Opportunity Knocks'."

Share this post


Link to post
Share on other sites

According to The Sun, IRON MAIDEN frontman Bruce Dickinson has turned down a spot on the judging panel of the U.K. version of the hit American singing competition "The Voice".

 

Dickinson was offered the job by the BBC, who want the show to rival "The X Factor" when it launches next year. But Bruce said: "That show sounds so crap and demeaning to everyone involved, I took great delight in turning the BBC down. 'The X Factor' is appalling enough, it's no better than 'Opportunity Knocks'."

 

TRUE 'TILL DEATH !!! Respect naravno... :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Orion Books announce that the photographic documentary compiled by official IRON MAIDEN photographer John McMurtrie entitled 'ON BOARD FLIGHT 666' will be published in the UK on 20th October 2011.

 

John's unrestricted access has allowed him to capture exclusive images and moments both onstage and off, in over 300 photographs accompanied by his personal insights and anecdotes in more than 250 glossy pages of photographs

 

ON BOARD FLIGHT 666 charts the extraordinary journey of IRON MAIDEN in their specially customised Boeing 757, piloted by lead singer and airline Captain Bruce Dickinson. Travelling across 5 continents, twice around the globe to undertake two World Tours, John's pictorial odyssey maps their progress from Ed Force One's historic take-off in January 2008 on the groundbreaking Somewhere Back In Time Tour through to 2010/11's The Final Frontier World Tour in support of their fifteenth and most successful chart studio album to date, The Final Frontier (August 2010) which reached No 1 in at least 28 countries.

 

With a personal foreword by Bruce Dickinson ONBOARD FLIGHT 666 takes you up close with Iron Maiden as they circumnavigate the planet to play to their loyal legion of fans giving an inside look into what makes this band so special and so adventurous in their unique touring plans.

 

The hard back version of ON BOARD FLIGHT 666 is available now to pre-order on Amazon, Waterstones, Book Depository, Play or WH Smiths.

Details of overseas editions will be announced when known.

 

2pquyag.jpg

 

www.ironmaiden.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...