Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Koncert ili organizovan odlazak?

FESTIVAL brate,kakav crni odlazak,isao bi vozom da nema organizovanog prevoza.A u slucaju NOVA ROCK nece biti karata na dan festa jer su sve karte rasprodate.

 

BTW za Bugarski Fest je prodato 2000 karata.

Edited by BruceBruce

Share this post


Link to post
Share on other sites

BTW za Bugarski Fest je prodato 2000 karata.

:o Sto nisu kod nas doveli Sonisphere :icon_ne: Bilo bi 20000 prodato sigurno. Nada da cu ih videti ovog leta mi je trajala 2 dana... Sjajno :uhoh:

 

Svima sa ove teme je jasno da je NOVA ROCK rasprodat zbog SOAD-a?

:evotigana:

1277996719672.jpg

Edited by Night Prowler

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu da vjerujem da je u jednoj Bugarskoj do sada prodato samo 2000 ulaznica, a Maideni headlineri. To mi bas cudno, nadam se da nije tacna informacija.

 

Ako je Nova Rock rasprodat, ostaju u igri Imola i Atina, ali ovaj nas Eventim ne prodaje karte za ta dva festivala, nazalost. Rizicno je zapucati tamo bez karte u dzepu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu da vjerujem da je u jednoj Bugarskoj do sada prodato samo 2000 ulaznica, a Maideni headlineri. To mi bas cudno, nadam se da nije tacna informacija.

 

Ako je Nova Rock rasprodat, ostaju u igri Imola i Atina, ali ovaj nas Eventim ne prodaje karte za ta dva festivala, nazalost. Rizicno je zapucati tamo bez karte u dzepu..

 

Ja sam IMOLU obezbedio a za Grcku sam cekao da vidim da li cu dobiti slobodan dan u firmi i to mi je bio veliki znak pitanja dal cu ici dok Bugarska i Austria pod normalnim okolnostima bi bila 100$% u igri,ovako sada ne znam vise ni sam sta mi je raditi.Inace informaciju sam dobio direktno od bugarskih organizatora festa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

BruceBruce jel zajebavas? :icon_ne:

 

Nemoguce je da takvi bendovi nemaju veliku posetu jebote, NEMOGUCE :icon_ne:

 

Usrase mi ceo zivot ako je ovo istina :violent::violent:

 

Videcemo,jos uvek nije to 100% potvrdjeno,ima tu jos razloga zbog cega se moze otkazati ovo nije samo prodaja karata koja je OCAJNA,znacu vise kad se vratimo iz Austrije ali se nadam da ce to sve biti u redu :frown: .

Edited by BruceBruce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko im jebe mater (Bugarima) kad su pacerska drzava koja ne moze da sakupi vise od 2000 ljudi da vidi ovakvu postavu. Ne bi ni ja pristao da sviram u manjem prostoru. Bugari bolje da otkazu nego da se brukaju.

Iz Srbije najmanje trebalo 5 iljade dodju i ne bi bilo frka ali eto :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...