Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Pesma The Final Frontier je sasvim prosečna, da ne kažem slaba. Lepršava pesmica, poput Age of Innocence ili New Frontier, s tim što joj je za razliku od njih i refren slab. El Dorado je za nijansu bolja, ali ipak slabo je to za Maidene.

 

Ja bih vishe voleo da su na novom albumu zheshce pesme i brzhe, neshto nalik na The Number Of The Beast, Piece Of Mind i Powerslave. Ali izgleda da i oni kao i vecina bendova kad omatori stvaraju pesme manje agresivnog tempa. Trebali bi malo da se druzhe sa Saxonom, da se zaraze virusom koji tera na stvaranje zheshcih pesama. ;)

 

TFF nije nishta posebno, ali je catchy i vesela. Nadam se da nije najbolja na albumu. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da smo culi svacije misljenje o novim pesmama jedno 50 puta,ajde neka svako vise to zadrzi jebeno za sebe da se ne ponavljamo!PESME SU ODLICNE,PRAVE MEJDENASHKE :P

 

Zato je forum da svako kazhe shta misli, dok god se drzhi teme. ;)

Kritikujesh one koji daju mishljenje o novim pesmama, a u istom postu i ti to radish. :haha:

Maidenashke su ako uzmesh u obzir period 2000.> , a za mene taj period i nije bash Maidenashki. Meni je omiljeni period Maidena '92/'93, tj. kako kazhesh Maidenashki.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate zar nisi video da sam stavio smile na kraju,sto znaci da sam namerno na kraju PONOVIO svoje misljenje o pesmama,eto onda smo ja i milion drugih fanova ludi i Steve Harris sa nama i ne znamo sta je dobro nego trebamo da pitamo Huszar-a i Prince-a da nam sve lepo objasne u par recenica na ovom forumu...mante se ljudi vise u kurac... :ph34r:

 

P.S

Ja verujem u Maidene i njihov rad i verovacu dokle god disem,za mene oni nisu za sada napravili los album niti ocekujem da ce napraviti,jednostavno toliko mi pasu da sta god da naprave je genijalno za mene,tacno znaju da ubodu onu frekvenziju koja mi odgovara,i mozda bas zbog toga nisam merodavan da pricam objektivno o njima,ali koliko pratim strane forume vecina fanova maidena je odusevljena novom pesmom i ima slicno misljenje kao ja...

Edited by BruceBruce
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate zar nisi video da sam stavio smile na kraju,sto znaci da sam namerno na kraju PONOVIO svoje misljenje o pesmama,eto onda smo ja i milion drugih fanova ludi i Steve Harris sa nama i ne znamo sta je dobro nego trebamo da pitamo Huszar-a i Prince-a da nam sve lepo objasne u par recenica na ovom forumu...mante se ljudi vise u kurac... :ph34r:

 

P.S

Ja verujem u Maidene i njihov rad i verovacu dokle god disem,za mene oni nisu za sada napravili los album niti ocekujem da ce napraviti,jednostavno toliko mi pasu da sta god da naprave je genijalno za mene,tacno znaju da ubodu onu frekvenziju koja mi odgovara,i mozda bas zbog toga nisam merodavan da pricam objektivno o njima,ali koliko pratim strane forume vecina fanova maidena je odusevljena novom pesmom i ima slicno misljenje kao ja...

 

Malo si me chachnuo u zhivac, pa sam prevideo smiley. :cool:

Masa ne mora biti u pravu. Nije moje da bilo kom nepozvan objashnjavam neshto. Imam mishljenje i to ne mozhesh da mi osporish ni ti niti milioni drugih. Ne kazhem da je moje mishljenje jedino ispravno. Napaljenici na neshto su uvek odushevljeni tim istim, bezuslovno. Bezuslovno podrzhavati nekog/neshto je nezrelo, osim ako je u pitanju direktna korist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate ne mozes ni ti osporavati to da se meni pesme El Dorado i The Final Frontier iskreno svidjaju,razumes?Meni se to svidja bez obzira da li ih Maideni izvode ili neki znj bend iz Saudijske Arabije... :muzicar: A to sto sam rekao za druge fanove,to sam mislio na komentare DIE HARD fanova sa kojima sam komentarisao svaki album do sada od 2001. godine i njihova misljenja stvarno uvazam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...