Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Nisam cekao, jbg, jer sam retard, odma smo isli kuci ja i moj oratak, kao nema sanse ih vidimo i otisli, posle kada smo saznali da se Harris sa svima slikao plakalo nam se!

 

Sto se tice guzve iza na to sam i mislio, brate nece ceo Sziget (kako se vec pise) da ih ceka iza, pola njih je doslo na druge bendove!

 

A Budimpesta je mala, a Janicka znam da lako uhvatis mislim on se seta po gradu ko kada sam gledao Rock In Rio Free Time, meni je najvise krivo jer je Dave-a nemoguce uhvatiti...

 

Koj srbin ima sliku sa njim? 

 

 

 

Neko sa ovog foruma je kacio sliku sa Dejvom, znam da je Dejv bio mrtav na toj slici i sa nekim kuravama  :D

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je on jos vece ime, pa cak i od samog benda, pa cak i od metalike i iron maiden zajedno.

 

hahahaha kako si me nasmejao, moram naci nacin da ti se oduzim :)

 

Nisam rekao veće ime, nego veće METAL ime. Ako te zanimaju veća imena uopšte, onda se slikaj sa Lady Gagom i Britney Spears. Ako te zanimaju METAL imena, onda najpre Halford, pa Byford, pa Dickinson.

  • Upvote 2
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

A Budimpesta je mala

 

 

 

 

 

 

Bolje uči geograiju nego što se zamlaćuješ time kog člana Mejdena ćeš na'vatati

 

 

 

Ja sam mislio da se na koncerte ide zato da bi se uživo čuo i video neki bend koji gotivm a ne da bih se slikao sa članovima istog

Edited by M-16
  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje uči geograiju nego što se zamlaćuješ time kog člana Mejdena ćeš na'vatati

 

Ja sam mislio da se na koncerte ide zato da bi se uživo čuo i video neki bend koji gotivm a ne da bih se slikao sa članovima istog

 

Mozhda je iz New Yorka, pa mu Peshta mala. :twisted:

 

Slikanje dodje kao malo verovatni bonus. :bigblue:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate meni se mnogo svidja,izbacili su 2 jako pozitivne pesme a ostatak albuma ima mnogo mracnijih elemenata i doprinosi tom balansu da ovo bude REMEK DELO!uhhhh prepoznao sam dosta elemenata iz AMOLAD,i mogu reci samo jedno,kome se svidja AMOLAD taj nece imati problema da uziva u ovom albumu!!! :rockdevil::rockdevil::rockdevil:

 

P.S

Samo se nadam da je zvuk bolji na samom albumu nego na sampleovima,to jedino !

Edited by BruceBruce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema puno akusticnih delova...

BTW ono sto sam mogao da zakljucim na osnovu sampleova:

 

Mother Of Mercy - Ovo je pocetak jedne veoma dobre rokacine,koliko smo saznali imace veoma zarazan refren,super zvuci,ocekujem dosta!

Coming Home - Kao sto smo culi bice to polu balada,i na osnovu ovoga sto sam cuo verujem da ce biti vise nego ODLICNA!

The Alchemist - Po sample-u se da cuti da ce ovo biti rokachina i to jako jako dobra!

Isle Of Avalon - Ovaj uvod je veoma lepo zatisje pred buru,po mnogim recenzijama ovo bi takodje trebalo da bude remek delo,pa to i ocekujem!!!

Starblind - Dance Of Death meets AMOLAD,jedva cekam da cujem nastavak pesme

The Talisman - Pesma dosta podseca na fenomenalan LEGACY pa ocekujem slican razvoj i ove pesme...

The Man Who Would Be King - Ovo jednostavno ne mogu da izbacim iz glave,stalno mi se vrti ovaj sample u glavi,jednostavno me odusevljava i ne mogu da docekam da je cujem.

When The Wild Wind Blows - Takodje vazi kao i za predhodnu,cenio bih da je ovo nesto tipa The Clansman meets For The Greater Good Of God!!

 

SVE U SVEMU,JEDVA JEBENO CEKAM ALBUM,MASTERPIECE NAM JE NA VIDIKU,OSTAJE NAM SAMO DA CEKAMO,tresem se sav od uzvudjenja hahah :rockdevil:

Edited by BruceBruce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od semplova mi se svidja Satelite 15 uvod i The Alchemist. Menibi vishe odgovaralo da su se drzhali ovoga. Isle Of Avalon mozhda da neshto zheshce. Ostalo mi lichi na AMOLAD, shto mi se ne svidja. Izgleda da Maidenima treba kaljenje da im otvrdne zvuk. Nikako mi se ne svidja put kojim idu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Semplovi ne obećavaju previše, ali sigurno ne zvuče razočaravajuće. Mislim da će The Alchemist biti cool, s obzirom na to da je najverovatnije najbrža Maiden stvar još od Man on the edge. Poslednje dve takođe zvuče zanimljivo, pogotovo The Man who would be king - podseća na King Crimson iz ranih sedamdesetih. :da:

 

Uzgred, semplovi verovatno nisu sami birani, već su programirani da sviraju određeni deo pri početku, npr. od 1:00 pa do 1:30. Kao kada slušate semplove na amazonu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje uči geograiju nego što se zamlaćuješ time kog člana Mejdena ćeš na'vatati

 

 

 

Ja sam mislio da se na koncerte ide zato da bi se uživo čuo i video neki bend koji gotivm a ne da bih se slikao sa članovima istog

Ti bolje uci pravopis!

 

Jer geograija...

 

 

PS: http://www.full-metal-shop.de/p6-i5099964777221/the-final-frontier/index.html

 

Jevdva cekam album!

 

 

  • Downvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno je nepoznavanje pravopisa a drugo je greška pri kucanju. Pravopisna greška je kada ti umesto "je l'" napišeš "jer" a greška u kucanju je kada ja umesto "geografija" napišem "geograij" il' kako već. Je l' sad ok?

Edited by M-16
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...