Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Ne znam, meni je ovaj izgovor prilično bedan u principu. Mislim, zbog klinaca koji ih gledaju prvi put - ljudi koji su ih gledali x puta treba da svaki put dobijaju jedno te isto. Zajebi. Ako već insistiraju da zadrže tih nekoliko pesama u setlisti neka makar malo promešaju, a ne svaki put znaš šta ćeš i kada čuti.

 

Generalno, smor mi je ova nova lista - novi album + hiljadu puta prežvakane stare sa 2-3 zanimljivija momenta.

 

Slazem se sa svim. Smor na kvadrat, ovo moye biti yanimljivo jedino napaljenim klincima...Majdene boli uvo da menjeju standrardne pesme, jednostavno otaljavaju, predvidljivo do bola...isao sam na oba koncerta u Bg, sad ne bi isao ni da mi plate.

Kao zbog novih klinaca, ha ha, tako je i Bora Corba pricao da mu je set lista uvek ista, zbog novih klinaca, ustvari mrzi ih da bilo sta menjaju i navezbaju...samo slepi fanvi i klinci to ne vide...

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se sa svim. Smor na kvadrat, ovo moye biti yanimljivo jedino napaljenim klincima...Majdene boli uvo da menjeju standrardne pesme, jednostavno otaljavaju, predvidljivo do bola...isao sam na oba koncerta u Bg, sad ne bi isao ni da mi plate.

Kao zbog novih klinaca, ha ha, tako je i Bora Corba pricao da mu je set lista uvek ista, zbog novih klinaca, ustvari mrzi ih da bilo sta menjaju i navezbaju...samo slepi fanvi i klinci to ne vide...

 

Auuuuuu yumetalci im nece doci na cert tst tst tst :cry:

Kao sto Frubi rece zbog "METACA" u Srbiji i ne vcredi dovoditi bilo sta...razmazena deca.

 

Nego BACK ON TOPIC kao sto sam rekao i ranije jos sto na sajtu nije potvdjeno jeste na majici sa turneje Maideni 21.Juna sviraju u BUGARSKOJ 1 17 i 19 u Grckoj i Istambulu!

 

tourshirt_back.jpg

Edited by BruceBruce
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Setlista je solidna ali ništa specijalno, vidi se da igraju na sigurno. Nekoliko predvidivih hitova, plus ono što smo čuli prošle godine, sa identičnim bisom. Izbor pesama sa novog albuma je doduše odličan, mada bi izgledao malo drugačije da sam se ja pitao. Naravno, gledao bih ovakav koncert samo tako, ali morali su baš usred juna da budu u blizini. :razz:

 

Sto se poslednjih 20 godina tice, ne moze ta pored ove biti najbolja:

 

http://www.youtube.com/watch?v=FBanU-AHMqg

 

BEST. SONG. EVER.

Edited by Totamealand

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da furaju jednu istu setlistu kroz celu turneju zato sto bi bilo komplikovano da svaki put menjaju one slike na pozadini bine i svetla i sl.. Kod nas su slucajno promenili raspored pesama i sve je islo pogresno.

Jbg, ni meni se ne svidja to sto slabo menjaju setliste, ali tako rade od maltene pocetka. Ako neku pesmu ne sviraju promotivnoj turneji albuma sa kog je pesma, nema sanse da ce je posle svirati. Deal with it.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da furaju jednu istu setlistu kroz celu turneju zato sto bi bilo komplikovano da svaki put menjaju one slike na pozadini bine i svetla i sl.. Kod nas su slucajno promenili raspored pesama i sve je islo pogresno.

 

 

Ma nece da navezbaju, boli ih kurac za to sto bi veliki broj ljudi hteo da cuje neke druge pesme, koje ne sviraju vec godinama...slusam ih i dalje, super bend, super pesme, prvi metal bend koji sam slusao(pre par dana poslusao opet sve albume) ali ovo je cinjenica jebi ga...i svako to vidi, osim onih zaslepljenih, koji bi se odusevljavali i da Maideni samo prde na koncertima :D

 

Ove nove pesme mi nesto dosadne...nije to vise to, jebi ga...ali imaju sto godina, razumljivo. Ali na koncetima bi se mogli potruditi da izvedu nesto novo, ovako je predvidljivo do bola, i malo smara...malo vise

Edited by Nesalomivi
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...