Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Posted 18. oktobar 2017 - 10:52

 

User 1: Novi album “The Last One” mi je stvarno remek delo. Nadam se samo da neće biti i poslednji, mada naslov tako govori. A obavezno ću ih pogledati na Tha Last Tour of The Beast, posle koje su najavili da ide još jedna sa starim hitovima 1980-1995. Nadam se da će na Last Tour da sviraju što više stvari sa ovoga albuma!

 

User 2: Slažem se. Posebno mi se sviđa što je album do sada najduži, dugačak čak 98 minuta i što ima samo 2 pesme ispod 7 minuta. Ali ti ni u jednom trenutku nije dosadno. Sinoć sam ga obrnuo tri puta uzastopno i jedva sam zaspao, prepun utisaka o albumu. Čak i sa pokojom suzom u očima. Dickinson zvuči bolje nego u najboljim danima. A i ostali razbijaju!

 

User 1: Upravo tako, ovaj album mi je skoro kao DoD i TFF, a bolji nego BNW. Naravno daleko bolji nego sranja koja su izdavali osamdesetih. Poslednjih 17 godina pokazali su da jednostavno ne mogu da izdaju loš album.

 

User 3: Probao da slušam ovo, ali mi jednostavno ne ide. Odavno im je inspiracija na izmaku, vrte slične rifove, produžuju pesme više nego što iste objektivno zaslužuju ponavljajuci refrene i neinspirativne solaže do ludila. I sve mi je odavno Deja Vu. Po meni poslednji odličan Maiden album je Dickinsonov Chemical Wedding. Šteta što to nije imalo više uticaja na kasniji razvoj muzike u Maidenu…

 

User 2: Ovako nešto može da izjavi samo neko ko ne voli Maiden i ko nije dobro poslušao poslednje albume. Jer da jeste video bi kako je to vrhunac u njihovoj karijeri, ali i u muzici uopšte.

 

User 1: Da, lik lupa samo tako. Uvek se iznerviram kada ovako nešto pročitam na Maiden temi…

  • Upvote 7
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo! :v

Koje su sanse da Maiden dodje u Srbiju?

MALE!

Nikakve vec smo o tome razlglabali par stranica u nazad,ne isplati se praviti bilo koji koncert za koji planiras najmanje 10 000 jer je ovo Srbija i ovaj iz 2009. je bio na jadovite jade mislim da nisu opicili toliku cenu karata da bi cak i u minus otisli,nije tu bila velika zarada u pitanju,jos kao jedini koncert u Evropi,prvi na turneji bla bla i opet sa sve strancima bilo je jedva nekih 16 000...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sto bi u Transilvaniji svirali istu pesmu, nisu ni u Grckoj Alexandera niti npr u Rusiji Mother Russia. ;)

Neka budu Transilvanci srecni sto ce videti Maiden, dosta im je. ;)

 

U Grčkoj nisu svirali Alexander the Great jer bi im nakon toga makedonci jebali kevu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se italijanskog Sonisphere-a tiče:

 

Saturday, June 25

 

IRON MAIDEN

SLIPKNOT

MOTÖRHEAD

ROB ZOMBIE

APOCALYPTICA

MASTODON

PARKWAY DRIVE

ESCAPE THE FATE

LABYRINTH

 

Sunday, June 26:

 

LINKIN PARK

ALTER BRIDGE

THE CULT

GUANO APES

THE DAMNED THINGS

 

Koji je dan bolji, a? :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...