Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Metallica nije dovoljno EPIC da bude najveci metal bend.

 

Da, i nema dovoljno intergalaktickih refrena.

 

Jbg-a,AMER klasican....

 

Ne, nego uspesniji muzicar klasican.

 

da se ne lažemo, Metalika je dobar deo svoje veličine dostigla jer su se jednostavno našli na pravom mestu u pravo vreme

 

I ti si se nasao na pravom mestu, samo u pogresno vreme. Jer nisam imao fotoaparat. Pa bih bio 100% siguran u neke stvari.

  • Upvote 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi put se susrećemo sa lyricima sa albuma i do sada (po mom mišljenju) najbolji reviewom za novi album.

 

http://www.jedbangers.com.ar/web/iron-maiden-the-book-of-souls/

 

 

Copy - paste na Google translate, savršeno je prevedno na English. Jeeeebootee SOMEBODYY SAVEEE MEEEE. Kakva će kidalica ovo da bude.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sada bas nesto gledam, sta mislite koji je po vama najboji Bruce-of preformans? Ja mislim da je na Hammersmith-u '82 god.

Ne znam ni koju pesmu da uzmem za primer, al ajd na 6:10

 

Tokom celog koncerta se vidi da se bas potrudio iz petih zila, mozda zato sto je jos bio zelen u bendu, ili sto je znao da se snima za live album, ali kako god meni jedan od najboljih otpevanih koncerata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"I ask myself how could he be so depressed when he always seemed to be so happy."

 

 

 

Odlicna tematika,jedva cekam da cujem stvar.Vecina ljudi koji su zaista depresivni i cuvaju neki mrak u sebi jesu nasmejani i veseli NAIZGLED kao Robin i to je ono sto je zanimljivo,super da to neko vidi i da je pesma o tome.Kad vidim ove klinke i klince koji se loze na skandinavski metal pa se istripuju da su depresivni da zele gore da zive i bacaju sebe u nekakve debilne tripove i od sebe namenski prave depresivne osobe zgadi mi se zivot.

 

Da se razumemo ja volim depresivnu muziku,obozavam je cak sta vise,volim da osetim i da mi sledi krv u zilama kad se taj emotion improvizuje kroz muziku i da to zvuci fantasticno...Al ja se u tom trenutku osecam cak ispunjeno,prijatan mi je osecaj to da slusam i da uzivam,dok zaista bolesne depresivne osobe zive rockstar nacin zivota i ne pokazuju svoje pravo lice nikom sem odrazu ogledala,u vecini slucajeva,naravno ne treba generalizovati.

Edited by Lord Iffy Boatrace
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poenta "depresivne" mjuze nije da te još više izbedači, već da te dovede do pomirenja sa situacijom, koliko god ona bila smor.

 

Interesantna posveta, imam utisak da će biti vrlo dirljiva pesma. Uvek mi je zanimljivo kada vidim da su tekstovi bazirani na istinitim događajima i stvarnim osobama, treba znati istorijsku pozadinu radi adekvatnog razumevanja pesme i to je čini dubljom i ozbiljnijom. :da:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poenta "depresivne" mjuze nije da te još više izbedači, već da te dovede do pomirenja sa situacijom, koliko god ona bila smor.

 

Interesantna posveta, imam utisak da će biti vrlo dirljiva pesma. Uvek mi je zanimljivo kada vidim da su tekstovi bazirani na istinitim događajima i stvarnim osobama, treba znati istorijsku pozadinu radi adekvatnog razumevanja pesme i to je čini dubljom i ozbiljnijom. :da:

Jedno je melanholicno drugo je depresivno.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...