Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Najsmesnije a ujedno i najtuznije je kad neko ko slusa thrash metal (pogotovo nemacki) krene da kenja kako Maideni sviraju jedno te isto sunce ti jebem :D.

 

"Sacrifice... food for the gods"

"The book of souls, the power of kings"

Nisam slusao tres pogotovu nemacki brat bratu bar 4,5 godina :rockdevil:

Volim ja mejden

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shows in SOUTH AFRICA, Maiden’s first visit there with Bruce, will be the last port of call before Ed Force One heads to EUROPE for a very extensive tour starting in late May and finishing in early August. This will the first time Ed Force One has ever been used on any European Tour dates (other than Bruce’s Fan Club trips to shows) and will provide transport there for at least for the first few weeks.

 

Prema ocekivanju, Evropa iduceg ljeta.

Ova druga recenica, pored toga sto joj fali glagol "be", mi je malo nejasna u smislu prenosenja cinjenica - pa zar nisu kod nas 2009. u BG bas sletili sa Ed Force One?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prema ocekivanju, Evropa iduceg ljeta.

Ova druga recenica, pored toga sto joj fali glagol "be", mi je malo nejasna u smislu prenosenja cinjenica - pa zar nisu kod nas 2009. u BG bas sletili sa Ed Force One?

Jesu, ali mislim da je to bio jedini koncert u Evropi na tom delu turneje pa ga zato ne računaju kao European leg. :da:

 

Impresivne vesti inače, baš kad sam pomislio da više ne mogu da podignu priču na viši nivo. Stvarno pomeraju granice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zalim ljude koji daju pare da idu u studio gde se dobija tako krsh produkcija, samo jer je tamo Iron Maiden ...

Nemoj kenjati molim te,takav expirience zlata vredi a ti posto nisi iz ove price ne vidim razlog zasto uopste trolujes bez ikakvog razloga i bez povoda...

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zalim ljude koji daju pare da idu u studio gde se dobija tako krsh produkcija, samo jer je tamo Iron Maiden ...

 

Druže, Bruce Dickinson te vozi, blejiš sa čovekom, slušaš album skoro 10 dana PRE svih, i ti to žališ?

 

Ne kapiram tvoje bivstovanje na ovoj temi. Najbolje bi bilo da klikneš ''x'' skroz gore u desnom ćošku.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Jesu, ali mislim da je to bio jedini koncert u Evropi na tom delu turneje pa ga zato ne računaju kao European leg. :da:

 

U pravu si, bice da su zbog toga napisali. To je bio jedini koncert na tom dijelu turneje na evropskom tlu i mislim prvi njihov koncert u toj godini.

Eto dakle, za sada smo, uz London, jedini evropski grad gdje je sletio Ed Force One. :) ... i naravno jedini grad na svijetu gdje je uzivo svirana The Loneliness of the Long Distance Runner. :rockdevil:

 

.

.

.

.

 

 

 

KAD CE METALIKA IMATI TAKO NESTO DA IM BUDEMO JEDINI GRAD NA SVIJETU PO NECEMU,A???

 

:haha:

 

 

  • Upvote 5
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno ste smorili sa trolovanjem po temi. Okej skontali smo, Mejdene ste prerasli / ne volite, dosadni su vam, trebali su da se raspadnu, nije to vise to posle Seventh son.

 

Odjebite odavde, cekamo novi album, stvarno me zanima sto vise informacija o istom umesto vasih usranih trolova.

  • Upvote 8
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...