Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Ostatak rivjua nije toliko bitan (malo je subjektivno pisao neke stvari). Poenta ove govorancije je bila u ovome:

 

They gave us a collective album of the the past 20 years with new modern touches... and the best thing is that it all still feels totally original...

some people just hated The Final Frontier & AMoLaD so much that they just want to criticize instead of listening to the music..

The album is great and better than most.. not just my opinion.. but every Maiden fan out there who isn't stuck in the past..

If there is a "Top 5 Maiden Records" list then The Book of Souls would definitely find a spot there.

 

(Da debilima objasni zasto su debili) :D

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesantno pozivanje na album Nursery cryme par postova iznad, Steve je lično u AMOLAD dokumentarcu rekao da The Legacy ima Nursery cryme vibe, meni baš zato intro dosta ume da zaliči na The Musical box na primer.

 

Maideni nikad nisu krili uticaj proga, ima ih od prvog albuma, od Fantoma do Sedmog sina i na svim epskim numerama pre i posle, ali na skorijim albuma su ti uticaji baš izraženi - naravno, nisu jedino što čini njihov zvuk današnjice.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cek, ovaj kaze u rivju, da je progresivno sve, zajebano za slusanje, premocno, preveliko, pre epic, najbolji sve na svetu, a ovamo kaze da su zbrckali sve sto su svirali 20 godina i dali to isto kao predugacak storytelling album koji nije koncept. Jebe lud zbunjenog

ili ti samog sebe jebes :D?Sta se mucis da skapiras kad te ne interesuje uopste?sto se uopste opterecujes?iskuliraj matora...

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cek, ovaj kaze u rivju, da je progresivno sve, zajebano za slusanje, premocno, preveliko, pre epic, najbolji sve na svetu, a ovamo kaze da su zbrckali sve sto su svirali 20 godina i dali to isto kao predugacak storytelling album koji nije koncept. Jebe lud zbunjenog

 

Rezime rada i zbrckavanje nisu isto :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

70 % diskusije je suvišno. Album je sasvim korektan u odnosu na Maiden diskografiju. Ko je veliki fan Maidena neće ostati razočaran.

 

Ja nisam die hard fan, ali imam respekta, otvorili su mi Maideni kao i kod 80% ljudi vrata u ovu muziku, volim klasike i ovo novo mi je ok.

 

Mogu da se vuku poređenja sa drugim bendovima, ali to ne vodi nikuda i za to nema potrebe.

 

Mnogi su bendovi iz 80ih pukli najstrašnije, Maideni nisu imali blamova kao na primer Queensryche, drže neki svoj pravac i imaju svoju publiku.

 

Meni ovo sasvim ok, napisao sam šta mislim da ne valja načelno, ali mnogo je bolje ovo kapiram od novih Helloweeen, Gamma Ray, Queensryche, Megadeth albuma.

Edited by Лука
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

70 % diskusije je suvišno. Album je sasvim korektan u odnosu na Maiden diskografiju. Ko je veliki fan Maidena neće ostati razočaran.

 

Ja nisam die hard fan, ali imam respekta, otvorili su mi Maideni kao 80% ljudi vrata u ovu muziku, volim klasike i ovo novo mi je ok.

 

Mogu da se vuku poređenja sa drugim bendovima, ali to ne vodi nikuda i za to nema potrebe.

 

Mnogi su bendovi iz 80ih pukli najstrašnije, Maideni nisu imali blamova kao Queensryche, drže neki svoj pravac i imaju svoju publiku.

 

Meni ovo sasvim ok, napisao sam šta mislim da ne valja načelno, ali mnogo je bolje ovo kapiram od novih Helloweeen, Gamma Ray, Queensryche, Megadeth albuma.

 

 

Sto se mene tice, novi Gamma Ray ide ruku pod ruku sa The book of souls. Novi Helloween je dobar, al nije bas u rangu sa ovim. Megadeth, ne znam sta da kazem. Videcemo novi. Sudeci po studio reportovima, ceka nas prilicno zajeban album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to, sad da uzmeš da drviš patku kako je neki Pain of Salvation, Nevermore iz 97 ili Flow od Conceptiona bolji album od bilo kojeg koji je Iron Maiden izbacio u poslednjih 25 godina nema smisla nikakvog.

 

I oni su svi propali načisto i sad izbacuju jadare od albuma, a Maideni rasporedili i razredili potenciju, ali je bar ima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to, sad da uzmeš da drviš patku kako je neki Pain of Salvation, Nevermore iz 97 ili Flow od Conceptiona bolji album od bilo kojeg koji je Iron Maiden izbacio u poslednjih 25 godina nema smisla nikakvog.

 

I oni su svi propali načisto i sad izbacuju jadare od albuma, a Maideni rasporedili i razredili potenciju, ali je bar ima.

 

Naravno da nema smisla, jer to nije tako :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa nisam, Death Magnetic mi je najlošiji njihov, a Lords of Summer nikako ne obećava

 

E pa kad nisi fanatik, vidiš, ovaj Dekapitator Prisoner verovatno nije slušao većinu ovih bendova što se spominju gore ali već zna da su Maideni bolji. :D

Edited by Лука
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

opet kažem, Henry Rollins je to lepo objasnio :D

 

e da, ne znam šta trenutno rade DsO

ako spremaju sam nešto, prilično sam siguran da će biti fantastično

 

ali dotle, stvarno ne vidim nikoga osim ND

(Grobe, jebo te Amorphis, odma da ti kažem :D )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...