Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Slažem se i za Run i Fear, eto to su već četiri koje više u životu ne želim da čujem uživo. Još tome dodaj i Iron Maiden i jebenu TNOTB.

 

Nikad nisam razumeo taj hejt prema Can I play With Madness.

 

Šta ima da se ne razumije, raspad, štrči na tom genijalnom albumu kao govno u sladoledu.

 

Majke mi, svaka tebi čast Bobane kako si preživio sve te Minutese, TNOTB, Iron Maiden i ostale Can I Play With Madness-ove na svim tim koncertima... :bigblue:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

"E, mi smo jedan od najvećih bendova ikad i često pišemo genijalne stvari i imamo ih na desetine, al jebeš to, sad ćemo opet da vam sviramo 2 Minutes i Can I play With Madness"

 

Zato mi je ova lista koliko je to za njih moguće fino ukomponovana. Iako nema nekih pikanterija, ima nekoliko dobrih novih, par zanimljivijih starih i što je još važnije - nema nekih dežurnih smarača.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi uopste namjera da podjebavam Maiden fanove, jer i sebe smatram jednim od njih, ali kad god mi padne na pamet to kako nikad nisu, pa cak ni u Rusiji, odsvirali "Mother Russia" ili "Alexander the Great" u Grckoj, sjetim se Metallicine turneje po Evropi 2004. i kako su u Dublinu opicili "Whiskey in the Jar". Za takve poteze se skida kapa, iskreno.

 

A sto se tice ove price o Maiden pjesmama uzivo, ne smetaju mi "2 Minutes...", "Can I Play...", a pogotovo ne "Iron Maiden", pa ni "Sanctuary". Sa druge strane dosadile su mi "The Trooper", "Run to the Hills" i "Fear of the Dark".

"Number of the Beast" moze, a i ne mora. :)

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al je izvukao Speed of Light alal mu kurac,mala zamerka u nadi da ce se poboljsati iz svirke u svirku kako obicno biva jeste sama svirka koja je mogla biti bolja.Murray i Smith su bili bas dosta ukoceni i neuvezbani,mada takva je i Moskva bila 2011.Prvi gigovi su pretezno takvi...

 

http://www.youtube.com/watch?v=3ByXoPkmkI0

Edited by Lord Iffy Boatrace

Share this post


Link to post
Share on other sites

eventualno neki skriveni biseri, poput Judas my Guide ili Judgement of Heaven

 

Ili još skriveniji poput Charlotte The Harlot, Killers, Purgatory, Drifter, 22 Acacia Avenue, Flight Of Icarus, To Tame A Land, Caught Somewhere in Time, Sea Of Madness, The Loneliness of the Long Distance Runner, Deja Vu, Stranger in a Strange Land, Alexander The Great, Infinite Dreams, Only The Good Die Young, The Prophecy, Mother Russia, No Prayer For The Dying, Run Silent Run Deep, Blood on The World's Hands, Edge of Darkness, Futureal....etc.etc. :bigblue:

 

Al koji će nam kurac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Caught Somewhere in Time, Sea Of Madness, The Loneliness of the Long Distance Runner, Deja Vu, Stranger in a Strange Land, Alexander The Great, Infinite Dreams, Only The Good Die Young

 

vanvremenski hitovi

 

ne znam kakva je situacija sa The Prisoner, ona mi je oduvek bila među dražima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni celu nedelju. :da:

 

Can I play with madness je jedna od najpotcenjenijih Maiden stvari, bilo je sjajno čuti je uživo. Jedina pesma koja je legendarna i stalno u set listi a da je ja ne simpatišem naročito je Iron Maiden. Hajde nek' me iznenade jednom pa da je izostave, da li će se fanovi pobuniti? Očekujem revolt kada se izostave Fear ili Hallowed - ova baš i ne.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Murray i Smith su bili bas dosta ukoceni i neuvezbani,mada takva je i Moskva bila 2011.Prvi gigovi su pretezno takvi...

 

Prvi gig je i oseca se nesigurnost, ali je ceo bend daleko bolje navezban nego na celokupnoj Maiden England turneji, i to se cuje. Nedostajala mi je ova utegnutost i navezbanost zadnjih par godina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...