Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Kada se Brus razboleo obecao sam sebi da cu ici na 1. koncert ako ikada budu svirali,nazalost ne mogu to da ispunim zato sto nam treba jelte viza za USA a oni tamo pocinju turneju,pokusao sam izvaditi vizu,odbijen sam u novembru kada je bila objava par nedelja kasnije kada sam dobio intervju za vizu,razlog je bio to sto nisam u stalnom radnom odnosu i to sto nisam student.Bez obzira sto mi je svaki pecat u pasosu i izlazak iz zemlje bio vezan za ovaj bend oni su me odbili.

Prvi datum koji sam zeleo ici a da je posle 1. datuma je BRAZIL. 13. koncert na turneji za manje od mesec dana je RIO DE JANEIRO.Arena u kojoj je 2011. pukla ograda kada je krenula 1. pesma Final Frontier od zestine i vreline koja je zavladala kad su poceli da peglaju,drugi gig je BELO HORIZONTE (rodno mesto benda SEPULTURA) ,Sepultura nece biti predgrupa ali ce ih zameniti Anthrax-i :).

Karte su tu. Jos samo da docekam mirno i spokojno ovih 27 dana a znam da ce to biti nemoguce :).

 

12077210_855008607979105_580379176_n.jpg?oh=1961a564a26bf9d42ecf29bf3d8f79ad&oe=56C90959

 

12721775_855009301312369_628957969_n.jpg?oh=668ecfd15c4b945989850c77204b9ace&oe=56C9CDF8

  • Upvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tailgunner je sve, samo ne filler. Ako bih morao da trazim filler sa tog albuma, onda bih naveo Public Enema Number One, eventualno Fates Warning, ali eventualno.

The Assassin, ubedljivo. Nema Maiden previše fillera, poneka pesma na No prayer i više od pola Fear of the dark albuma, ali generalno su manje poznate pesme na albumima upravo skriveni aduti i često jednako dobre koliko i hitovi. :da:

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, tačno je da Mejdeni imaju po par filera na albumima, ali za razliku od Metalike nikada nisu snimili toliko govnjive albume, da prosto poželiš da ih nikada nisi ni čuo!

 

Što se tiče odnosa No Prayera i Fear-a, rekao bi da su sličnog kvaliteta, mada mi je ipak Fear malo bolji-draži, jeste ima na njemu par filera, ali takodje i odličnih pesama, Be Qvick, Strangers, Fugitive, Judas, Warrior, naslovna(jeste dosadila ali jbg.), kao i možda najpodcenjenija njihova pesma, meni zaista odličma Wasting Love. Problem kod Prayera mi je što su sve pesme prosečne-ravne... sa njega bi jedino izdvojio Holy Smoke, Hooks in You!

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...