Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

 

Sad samo da dođu opet... treba nam Slayer koncert.

 

Mudro zboris druze :pivopije: Gledao sam ih dva puta(Budimpesta i NS) ali mora i treci, da bude njihov solo koncert u BG...Jebem ti one pametnjakovice koji su umislili da Castle moze da prodje kod nas, pa je zbog njih otkazan i Sčayer...valjda ce doci iduce godine i kod nas, pa da se pobijemo kao ljudi :D

Fin album na prvo slusanje, videcemo dalje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Album je mnogo jak. Najbolje pesme su definitivno Beauty Through Orderi Playing With Dolls, jezive. I ostalno što do sada nismo čuli nijeloše, sviđaju mi se čak i Snuff i Americon, a kao najslabije biizdvojio Human Strain i Public Display Of Dismemberment, za dlaku jefalilo da dodam i Unit 731 među ove dve ali ipak ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, ne mogu a da ne primetim kako su za Human Strain mišljenja duboko podeljena.

 

 

Playing with dolls je nekako najveći izlet, čini se. I slažem se da je produkcija mogla biti prljavija malo.

 

@Grob: Lombardo mogao biti brži, hmm... a gde to konkretno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mada,ako cemo pravo,Lombardo nije mogao brze od onih blast beat-ova. Jednostavno,pjesme su pisane u odredjenom tempu (btm) i to nema veze sa bubnjarem. Ko bi rekao da je Master of Puppets tempom najbrza pjesma Metallice? Lars ne svira 1111 i zato djeluje sporije od Battery npr,a 210 bpm joj je brzina,nasuprot Battery koja je 190.

Edited by Poor Twisted Me

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvari su oko metala koja vam se svidja vrlo proste. I to ih čini vrlo komplikovanim. Prava doza agresivnog zvuka, ukomponovana u ritam koji podiže adrenalin. Izazivanje specifičnog raspoloženja, veoma negativnog a bezopasnog. Katarzičnog.

Moment ekstraktovanja iz winrar-a novog Slayer-a... kao pred seks s novim partnerom. Uvod, prvi rifovi, prva slika, evo ih ponovo na koncertu kod nas i otvaraju ga baš tako. Ludnica. Beauty through Order kao najjači utisak. Ne, Hate worldwide... počelo je. Ovaj put se čini da jedanaest pesama nisu ukomponovane kao koncept. Ali nešto ih tako skoro bezveze pobacane na spisak čini konceptom. Opet će sve zajedno biti samo jedna pesma. I album će trajati deset minuta. Zašto? Ne znam, i nisam uspeo da saznam za sve ove godine. Ulazi u krv.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

human strain dere guzove, WPB, PWD, PR, ostalo solidno, mada ima dijelova koji smaraju pomalo, meni je americon dobra, solidan album.

Znaci imamo sada tri od Big Four prava dobra trash albuma, jos Anthrax i vise se i ne moze ocekivati, nego da izdaju opet dogodine ;)

Edited by megafann
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Све песме улазе у уши, једино Unit 731 не. Барем не код мене. Human Strain је најоригиналнија стварчица, нетипично слејерашка, допада ми све више...

Зна се које песме су фаворити, ту се, мање-више, сви слажемо.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...