Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Mozda i bude nesto od ovoga

 

Sva sreca pa se obistinilo..

Ispade da je album pravo iznenadjenje, oni sranje signlovi su dosta dobro legli u sklopu celog albuma, pogotovo Implode koju sam napljuvao a sad joj nisam nasao zamerke, ne znam da li su nesto menjali te stvari za albumske verzije mrzi me da proveravam.

Dosta dobre brze stvari, a ima tu i tamo nekih prelaza koji podsete na stare dane, sva sreca pa skoro nema ni traga zvuku iz devedesetih i dvehiljaditih. Naravno ceo album ima dobru dozu neoriginalnosti i lenjosti u komponovanju, ali to ovde i ne smeta toliko pa pesme ne gnjave skoro nigde. Dosta mi se svidja produkcija, gitare, bubnjevi, pogotovo vokal, Araja kao da nije ostario toliko kao na onim snimcima gde izgleda kao deda mraz..

V0 je kvalitet pa ce u 320 zvucati jos bolje. Ne bih jos da izdvajam pesme ali stvarno ima i odlicnih, npr. Atrocity Vendor, jedino mozda tekstovi nisu nesto mastoviti ali koga briga..

Definitvno jedan od najboljih thrash albuma ove godine, posto se ne secam dobro World Painted Blood-a ne bih da poredim ali mislim da je bolji i od njega, naravno daleko bolji od Christ Illusion i ostalih bisera..

Ruku na srce mislim da je ovo cak i jedan od najboljih albuma koje bi big4 mogli da ponude u ovo vreme, jos od Endgame nije izaslo nista na ovom nivou od bilo kog benda a i sumnjam da ce izaci (na stranu sto cu da hajpujem bilo koji Megadeth)..

Hard kor Slayer fanovi ce se oduseviti ovim najverovatnije..

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Albumcina samo takva, ubija i raznosi. Keri King se popisao po svim kenjatorima, sta je covek uradio sa rifovima pa to je cudo. Sve pesme su bolestina, festival rifova i zla. Jedino mi se Stilness i dalje bas nesto nije dojmila, a Piano Wire mi prosek. Ostalo, apsolutno kidanje. Take control, Vices, You against you, Chasing death...bombe od pesama. Naravno i Repentless i Implode, ali njih znamo vec.Meni je album bolji od WPB, tu negde kao CI cak i malo jaci. Odrali su bogovi.

 

pa zar ne znaš nju od ranije? bila B-strana na WPB singlu

 

nego, pripaljujem i ja, baš sam se malo usro od uzbuđenja

 

>>>>> Mejdeni

 

Mnogo bolje sada zvuci atrocity vendor, odlicna.

E da, produkcija je predrkana. Sasiva.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

na prvo-drugo slušanje mnogo dobar album jebem im mater, a nisam očekivao da ću ovo ikad reći posle Jeffove smrti. doduše, kapiram da ovde ima masa matorog materijala (Piano Wire i beše Jeffova?), ali sad to nije ni važno, je li

 

kad su puštali pesme jednu po jednu baš su mi nekako previše raznoliko zvučale i produkcija je bivala sumnjiva, ali na albumu to sve zvuči ujednačenije i dotegnutije, što već rekosmo - mrzi me da proveravam, ali recimo Implode zaista nekako bolje zvuči sada i ovde.

 

ipak, najbolji su momenti kad mu ga daju po maksimalnoj brzini, zato mi je naslovna apsolutni favorit zasad, mada i ovi gruvačkiji zvuče dobro. volim što nema mnogo onih sporijih delova pošto mislim da im je to teritorija na kojoj su najslabiji trenutno. gitare naravno najbolji deo albuma, Arajine vokalne linije najslabiji, tj. dosta ravno i neispirisano zvuči lik na više mesta, ali kad krene vožnja ispod zaboraviš na to jebiga.

 

dakle, uprkos svim mojim očekivanjima, sumnjama i strepnjama, dobar je album jebeno.

 

sve u svemu:

 

>>>>> Mejdeni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na prvo slusanje mi se svidja album. Jos uvek nemam ni za sta konkretno da se uhvatim izuzev pesama koje su izlazile kao singlovi. Ali tera me da ga slusam opet, to je dobar znak. U par navrata sam cak uspeo da cujem i neke Testament rifove, sto je skroz kul. Produkcija sasiva. Gitare su definitivno hajlajt.

 

Sve u svemu, miljama daleko od WPB. I produkcija, i same pesme.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...