Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ne bih da deluje kao da bijem kontru, ali meni ovo baš slabo/marginalno očajno.

 

Ima dosta nekog GHUA vajba, posebno na nekim midtempo stvarima, što mi uopšte ne leži. Brže stvari zvuče apsolutno isto kao brže stvari sa WPB, plus što ovde nema ničega što odskače a la "Public Display" ili "Psychopathy Red".

 

Araya ravan i star, riffovi zvuče kao da Kerry ima neki software za generisanje Slayer riffova, jedino Bostapha što mi bilo onako uživanje da pratim, baš mi se i zvuk bubnjeva sviđa, deluje živo.

 

Kad smo kod zvuka, pominjano je već, stvarno ima malo razlike na nekim pesmama u drugom delu albuma.

 

"When The Stilness Comes" ubedljivo najgora, za bolje ću morati još da čujem album.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ni ocekivao drugacije od tebe.

 

Mislim da ce se univerzum raspasti kada se budem slozio sa tobom.

 

Take control i Vices...kakave stvarcine sunce ti jebem, King maestro debeli celavi odvalio.

 

Haha, ovako nekako i zamišljam album :haha:

 

Taman da ga ne puštam, barem ne dok ne čujem prethodna dva xD

 

Yumetalac.

  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa znam, na to sam i mislio, kad smo se mi složili, složićeš se nekad i sa čarapanom...

 

Misli svojom glavom, slušaj novi Slejer!

 

P.S.

Valjda meni vjeruješ! :bigblue:

 

Tebi vazda! :bigblue:

 

Al' opet kad je novi Slejer u pitanju oduzimam malo na sentimentalnost...

Izpraksovao sam se da po mnjenju foruma provaljujem kakvi su albumi pre nego što ih pustim... Tačno znam šta je kad saberem i oduzmem šta je ko rekao :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

I sam sam imao taj stav prije nego što sam ga pustio, ali ne znam, meni značajan napredak u odnosu na posljednje, ne sjećam se kad sam posljednji novi Slejer album odslušao ovako sa apetitom!

Već treći put ide od jutros i još mi se sluša, odličan... I sam sam iznenađen :bigblue:

 

Vidjećemo još malo kad prođe vremena, možda sam samo u takvom raspoloženju da mi trenutno prija, ali ja prezadovoljan i uživam za sve pare!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...