Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

slayer mi je omiljeni bend ikada,ali dve tri ok pesme,koje i nisu bog zna sta, ostalo bas bezveze. los album,bas los. recimo da mi je prosli bio mnogo bolji. e zato ja ni ne hajpujem nove albume velikih bendova.ne ocekujem nista. ako je album dobar,super,ako je los,boli me uvo,imam sta da slusam.sto se tice aktuelnih albuma,mejdeni su objasnili mnogo toga.

  • Upvote 6
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plus kao kuca lorde. Danas sam islusao album i kuci i na slusalicama i posle pocetnog neumitnog uzbudjenja jer je novi Slejer izasao mehur od sapunice se izduvao: u najboljem slucaju prosecan album za mene. Za Araju sam vec rekao, kao da su ga puskom naterali da se dere o uputstvu za blender. Keri izbacio neke dobre rifove ali jbg sto ti rece nema pesama, najbolja je Repentless meni koja sama po sebi nije da odlepis kao na neke sa prethodnih. Dacu jos sansi ali mrka mi kapa nesto.

Da je Mejden bolji eonima izlisno i govoriti ali hajde, da ne pravimo opet neki fejk rivalitet.

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nakon nekoliko slušanja, što se mene, tiče ovo je ubedljivo najslabiji Slayer album. Potpuno promašena produkcija bez trunke energije, krvi ili mesa. Bostapha ne mogu da prepoznam, uopšte nije u groovu sa gitarama, kao da je okvirno svirao pilote za demo. Tu i tamo poneki dobar rif, ali osim naslovne, nisam primetio još neku ubedljiviju pesmu, a i ona nije neko čudo za Slayer. Zvuči kao skupina otpadaka od GHA na ovamo. Jbg, Kerry je ovo mrčio i prčio šest godina i na kraju prazna puška. Araya urla na auto pilotu, ali ni to više nije dovoljno, kao recimo na GHA gde je i neke prosečne pesme vadio svojim pevanjem. Da se ne lažemo, njima treba album samo da se krene na još jednu seriju turneja, a Kerry-iju kao potvrda da može sve sam da drži u rukama i bez Jeff-a. Gotovo da sam siguran da će tih par pesama koje se odluče da sviraju uživo da zvuče bolje nego u studijskim verzijama, ali slaba je to uteha, biće to najslabije pesme u setu, kao što i jesu trenutno (sviraju valjda dve ili tri pesme već).

  • Upvote 5
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde da sumiramo - Album ima mana, ali to je Slayerov zvuk. I jebeno mi je nedostajaonovi album, i lepo kad sam pustio ovo znao sam da je jebAni Slayer.

Tako je Descender, pravimo svecarski skup ljudi kojima se svidja Repentless, celo vece hektolitri alkohola i samo ovaj album da pici i da se ponovlja.

 

Posle gomile zestine, i 13 puta pustanja albuma zaredom vecina mortus pijani i patosirani, jedini Lemi sabran i urlice : LJUDI, EVO GA TAKE CONTROL OPET!!! AAA, OVO JE LUDILO!!!

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, sa Slayerom se bar zna sve, al njima opet puca kurac i rade kako hoce ( pa neka je i za pare). Biznis je sve to, al opet matorci znaju da prase i dalje i cak mislim da ce biti jos jednog albuma i da ce taj biti jos bolji od ovog.

 

Eto, kad sam video pricu za Divine Intervention

 

Oni imali 11 pesama, lik iz izdavacke kuce kaze Ali nema hita, fali hit, i lepo mu rekose: Ako vam se ne svidjaju onda nam vi napravite pesme pa cemo mi snimiti.

I lik zacuta.

 

Zato ih i najvise cenim.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, sa Slayerom se bar zna sve, al njima opet puca kurac i rade kako hoce ( pa neka je i za pare). Biznis je sve to, al opet matorci znaju da prase i dalje i cak mislim da ce biti jos jednog albuma i da ce taj biti jos bolji od ovog.

 

Pa normalno da im puca kurac kada kakav god polu-album da izbace vi izgleda ima da kolektivno pošizite.

 

Ovamo se smejemo Iffy Boatrace-u na Maiden temi, a čovek bar ima album iza koga može da stane.

  • Upvote 5
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dok se mi sad raspravljamo Keri King mlati pare i kaze: Hehehe, sad cu za sav novac da kupim jos 600 zmijurina. :-D

 

Bes mu sve Angelistore, pa ispade kao da ga dizemo u nebesa. Svakako da album nije nista Vauuuu, ali je opet Slayerovski i kao takav valja i moglo je biti i gore.

 

Keri King, koliko god mi je nekad gnusan, je dobar gitarista i uspeo je da napravi neke dobre pesme i bez Dzefa.

Slayer umro nije, i bez njih ce postojati.

 

Institucija, kao Metlica i Megadjedi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bes mu sve Angelistore, pa ispade kao da ga dizemo u nebesa. Svakako da album nije nista Vauuuu, ali je opet Slayerovski i kao takav valja i moglo je biti i gore.

 

Keri King, koliko god mi je nekad gnusan, je dobar gitarista i uspeo je da napravi neke dobre pesme i bez Dzefa.

Slayer umro nije, i bez njih ce postojati.

 

Institucija, kao Metlica i Megadjedi.

 

Zapisacu u svesku lepih misli

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni vise Bobi ima potpore za svoje price nego vi za Slejer.

 

Po meni nema.

 

Po meni je novi album Slejera odlican.

 

Po meni je Kuruz zvezdas.

 

Po meni je fudbal bolji sport od kosarke.

 

Po meni treba zakonom zabraniti zenama da nose haljine i starke zajedno.

 

I sta cemo sada? Carapan stajl?

 

Ali poznajem vas i nista mi nazao niste uradili pa ne bih da se svadjam.

 

Ovo kada napises uvek te zamisljam kako to ponavljas u sebi kao mantru i jedva se kontolises da nekoga ne prebijes. :haha:

 

Svakako da album nije nista Vauuuu, ali je opet Slayerovski i kao takav valja i moglo je biti i gore.

 

Ovo u prevodu znaci ALBUM JE SMECE.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...