Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Posle novog, sad uzeh da slusam stari materijal, cisto da vidim gde mu je mesto na listi.

 

to je najjaca stvar, slusajuci book of souls prosle nedelje podsetih se malo rokacina poput killersa ili iron maiden, tako i sinoc, satrah se od show no mercy :rockdevil: to su neponovljivi klasici, tako nesto se vise nece snimiti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, meni album što više slušam, sve bolji. Možda vam zvučim kao neko ko meni kaže da je Endgame najbolji album Megadetha od CTE, jebi ga. Prvi dio albuma>sve što su snimili još od Seasons.

Nije to daleko od istine, ali molim te od DIVINE INTERVENTIONA!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je najjaca stvar, slusajuci book of souls prosle nedelje podsetih se malo rokacina poput killersa ili iron maiden, tako i sinoc, satrah se od show no mercy :rockdevil: to su neponovljivi klasici, tako nesto se vise nece snimiti

 

Jebe mi se koliko je rokacina ili ne. Bitno mi je da ne zvuci bajato i budjavo. Sto se Repentlessa tice, bolji mi je od svega sto je izaslo posle Divine interventiona izuzev Christ illusiona. A prva dva Mejdena se komentarisu na drugom mestu :D

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim čak da na Show No Mercy misli s tim bajato i buđavo, nisam hteo da komentarišem ništa xD

 

Show no mercy i Hell awaits su mi omiljeni, mozda najdrazi i najvazniji thrash albumi uz Pleasure to kill i Pleasures of the flesh.

 

Meni npr WPB zvuci bajato i budjavo (izuzev par pesama).

 

Pa nije rekao da je slušao The Final Frontier.

 

To najmanje od svega zvuci bajato i budjavo. Jedini njihovi albumi za koje moze da se kaze da su bajati i budjavi su Virtual 11 i Fear of the dark. Al posto su to Mejdeni, volim i ta dva koliko god bila sranje.

 

The book of souls >>>>>>>>> univerzum

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cannibal Corpse The Bleeding, e to je produkcija. Surovo a cuje se sve, nije sterilno kao danas. Od Skota da uce ljudi!

 

Demmolition Hammer - Time Bomb, e to je albumcina. 94 je bila prelepa godina.

 

Divine Intervention, Burn My Eyes, Far Beyond Driven, Distortion of Forbiddena.

A i 93-ca, a joooj, Grin od Coronera, Chaos A.D., Cleansing od Pronga. :-D

 

Wolverine Blues! \m/

  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hellsarmo,

94. si ubo do jaja(Far Beyond VRHČINA!!!)

 

ali 93. jedna(po meni) od najboljih godina za metal IKAD(individual, heartwork, covenant, chaos a.d., rubicon, sins of mankind, tomb, odium...)

 

Jedino mi 91. bolja HUMAN.........

 

Ma naravno, slazem se. 90-te su jebacke.,:-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...