Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ne bih da umanjujem važnost svakok Slayer člana, ali zna se ko je pravio njihove najbolje stvari! Takodje znam da na poslednjih par albuma Jeff nije imao značajnog udela, ali mi je ipak žao što će im baš ovaj album biti (možda)najprodavaniji!

Nema ni teoretske šanse da ovaj album bude najprodavaniji.

Njihovi najprodavaniji albumi samo u Americi imaju po pola miliona primeraka (svi od RiB do DiM).

Ako stignu do tiraža WPB, mogu da pevaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro Lemmy, ti se sprdaš, ali baš zbog takvog stava - Ha Ha snimili smo novi album, prodaja ide fenomenalno, koga boli kita kakvog je kvaliteta, metal ide samo nizbrdo! Ok, ne očekujem ja od Slayera i Metallice da prave klasike(to je jednostavno neizvodljivo), ali se mogu barem malo više potruditi, realno Testament, Exodus pa čak i Onslaught u zadnjih 10-ak godina prave (po meni)daleko zanimljivije albume, vidi se da su uložili dosta truda da naprave kvalitetne pesme, ali njima je to bilo potrebno jer im je gorelo pod nogama!

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro Lemmy, ti se sprdaš, ali baš zbog takvog stava - Ha Ha snimili smo novi album, prodaja ide fenomenalno, koga boli kita kakvog je kvaliteta, metal ide samo nizbrdo! Ok, ne očekujem ja od Slayera i Metallice da prave klasike(to je jednostavno neizvodljivo), ali se mogu barem malo više potruditi, realno Testament, Exodus pa čak i Onslaught u zadnjih 10-ak godina prave (po meni)daleko zanimljivije albume, vidi se da su uložili dosta truda da naprave kvalitetne pesme, ali njima je to bilo potrebno jer im je gorelo pod nogama!

 

Po tebi je tako. Po meni je novi Slejer velicanstven, fenomenalan album. A i da je krsina, sta me boli kurac za prodaju.

Kakav kurcevi Onslaught i Exodus, ne mogu prismrdeti jednom rifu sa novog Slejera. Pogotovo Exodus, nisu krstenu pesmu snimili 10 godina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...