Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Tvoje misljenje je status univerzuma, svi mi ostali smo glupi, coravi i gluvi. To nam je vec poznato, tako da mozes prestati sa smaranjem.

 

Moram da ponovim jer dok ja izgovorim to, ko zna da l to stigne to do tebe gore.

 

mi konstatujemo da ovo valja, da ima odličnih pesama

ja sam rekao da mi se prethodna dva ne sviđaju, drugi su isticali zamerke itd

 

loše poređenje

 

Poređenje je instant klasisk.

 

A više dobijam vajb "dobro je, moglo je i gore" i "SLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAYEEEEEEEEER" nego "odlične pesme/album".

 

Mislim, slušajte ga vi, nemoj ja da vam rušim krvavog sneška :D

Edited by Angelystor
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima(prvi post)

 

Upravo sam preslušao novi album i smatram da je čist prosek(u rangu DIM, CI, WPB). Mada moram da priznam da kad sam pustio album prve dve pesme su me oduvale, ali onda kreće "vices" i gomila prosek pesama, jedino još obećava "you against you".

 

Bez obzira na sve i dalje mi je jako drago da izlaze(makar i prosečni albumi) ovakvih VELIČINA(mislim i na Maidene). Mislim svi znamo da se "dueli" (86.blood-somewhere, 88.heaven-seventh) nikada više neće ponoviti, ali da su Kinga ili Harrisa 80-ih pitali da li misle da će 2015 izdati nove albume, ne verujem da bi dobili pozitivan odgovor.

 

PS.

Pošto mi je ovo prvi post, hteo bi da kažem da sam duuugogodišnji metal fan(posebno thrash-a i death-a), ali i dugogodišnji posetilac yumetala!

  • Upvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lord Iffy za Mejdene kaže da su savršeni, da je svaka pesma ep i slično

 

mi konstatujemo da ovo valja, da ima odličnih pesama

ja sam rekao da mi se prethodna dva ne sviđaju, drugi su isticali zamerke itd

 

loše poređenje

Ja NIKAD nisam rekao da su Maideni savrsen bend niti NAJBOLJI niti NAJVECI bend,vec da meni licno najvise pasuje njihova muzika i da uvek naprave muziku koja TOTALNO meni lezi i za koju se rezem.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma oću da kažem da nisi objektivan :D ja to imam za Brkove

a mi se trudimo da budemo objektni ovde na Slejeru

Mogu da budem i objektivan al ne trudim se preko neta da se ne izbaci nesto iz konteksta kao sto zna.Na nekom okupu uz pivce mozda i budem "objektivniji",na forumu mi se ne da...

Mrka kapa :).

 

Inace sad cu tek poslusati novi Slejer,cudi me da su toliko podeljenja misljenja kad je u pitanju ovaj bend...

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, napravicemo poll da li je bolja Kingova ili Dzefova pesma.

 

Dakle Take Control ili Piano Wire?

 

Da li se jos nekome cini da je i Chasing Death posvecena Dzefu, mislim ionako je pesma o alkoholizmu i rasturanju od istog ( tako je barem Keri rekao), a s obzirom da je ovaj umro od ciroze jetre mozda je jos jedna pesma posvecena njemu.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...