Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Znas, postojalo je mnogo drugih Thrash bendova '86...nadam se da si cuo Kreatorov debi album Endless Pain ili sledeci Pleasure to Kill...ili Sodomov Obsessed by Cruelty...ili Destructionov Eternal Devastation...Slayer nije nista vise agresivan od njih...a ipak je on simbol agresivnosti...

znas zasto? zato sto su se svi bendovi koje si naveo lozili na njih.

 

Nije ti niko kriv sto si ti jos plivao po caletovim jajima dok se sve to desavalo pa sada sa daljine razgibavas vijuge i pokusavas da shvatis sta se u stvari desavalo i kako je scena disala. Drugacije je to gledano odavde, nisi bio tamo i ne mozes da shvatis da je slayer zvucao najubedljivije. kompaktno u pichku materinu i to su svi prepoznali i zgotivili.

aj ne seri vishe keve ti, cela US thrash scena (mislim na muzicare) im je uvek skidala i jos uvek im skida kapu i sad dolazis ti da nas sve prosvetlis svojim besmislenim nadmudrivanjima.

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa jeste jadno,i ona kucka sto ga isQlira

stoketina

mukica (mislim dete) icon_sad.gif

 

 

pfffhuhu

e to sam pre neki dan prvi put videla,znaci vristala sam,jbg smesno je...a ta riba,pa mislim stvarno,sta je drugo mogla da kaze? morate i nju shvatiti icon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

znas zasto? zato sto su se svi bendovi koje si naveo lozili na njih.

 

Nije ti niko kriv sto si ti jos plivao po caletovim jajima dok se sve to desavalo pa sada sa daljine razgibavas vijuge i pokusavas da shvatis sta se u stvari desavalo i kako je scena disala. Drugacije je to gledano odavde, nisi bio tamo i ne mozes da shvatis da je slayer zvucao najubedljivije. kompaktno u pichku materinu i to su svi prepoznali i zgotivili.

aj ne seri vishe keve ti, cela US thrash scena (mislim na muzicare) im je uvek skidala i jos uvek im skida kapu i sad dolazis ti da nas sve prosvetlis svojim besmislenim nadmudrivanjima.

Upravo sam to ja gore pokusavao da mu dokazem sa datumima izlaska prvih albuma (ne mozes mu dokazati drugacije)... Jebena deca icon_smile.gif ...

pivopije.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

e to sam pre neki dan prvi put videla,znaci vristala sam,jbg smesno je...a ta riba,pa mislim stvarno,sta je drugo mogla da kaze? morate i nju shvatiti icon_smile.gificon_smile.gif

Bash su zli... I ja sam vrishtao od smeha prvi put... Dobro prvih 10 puta... Ma i sad mi je smeshno icon_smile.gif ... Ali mi je u isto vreme jako zao tog dechka icon_cry.gif ...

A jel ste gledali onog voditelja shto se smeje ljudima iz saobracajke usred emisije icon_smile.gif ? Znachi lik umire od smeha, ne moze da se suzdrzi icon_smile.gif ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaahhhh da da icon_smile.gif gledala sam sve te zajebancije,pa jesi skonto glas tog lika..icon_smile.gif kontam da je voditelj automatski dobio otkaz!

 

a el neko gledao onog kineza /japanca ..prica kao nesto kurashi i u tom trenutku mu ispadne vestacka vilica icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif bukvalno sam namokrila gace kad sam videla to icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

ajde modovi brisite ovaj spam icon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slayer je nastao 81 izdali su demo tek '83,Destruction 82...svirali su isto no nema vaze, ajde neka im Slayer bude inspiracija(wallbash.gif)...

I opet...gde sam ja konkretno pljuvao po slayeru sem na ona 2 mesta koja sam i sam istakao...mada jebem li ga ova rasprava nema nikakav smisao jer svi odgovaraju nesto levo...sta ocekujete da kazem da je slayer zakon...epa necu...skidam im kapu ali ja necu da slusam slayer niti cu da proslavljam taj nacionalni dan...idite slusajte taj 1 rif...

Slayer jesu legende ali ih to ne cini boljim od nijednog drugog benda...

I da...nisam htteo da dokazem da je slayer najgori, samo da nije najbolji...

Edited by StarbreakeR

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozda tebi nije najbolji,njihovim fanovima jesu . ae koji je tvoj najbolji bend,kladim se da meni nije icon_razz.gif al to ne znaci da cu ja da pljujem taj bend da bih tebe uvredila?! svasta . jebe mi se sta ti slusas i sta ovde pises o slejeru icon_smile.gificon_smile.gif

 

e dete moje icon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaahhhh da da icon_smile.gif gledala sam sve te zajebancije,pa jesi skonto glas tog lika..icon_smile.gif kontam da je voditelj automatski dobio otkaz!

 

a el neko gledao onog kineza /japanca ..prica kao nesto kurashi i u tom trenutku mu ispadne vestacka vilica icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif bukvalno sam namokrila gace kad sam videla to icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

ajde modovi brisite ovaj spam icon_smile.gificon_smile.gif

Lik ima glas k'o neka ptichica icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ... Voditelj je dobio otkaz sigurno icon_cry.gif ...

A Kineza ili Japanca nisam video, mada imam brdo tih zajebancija biggrin.gif ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slayer je nastao 81 izdali su demo tek '83,Destruction 82...svirali su isto no nema vaze, ajde neka im Slayer bude inspiracija(wallbash.gif)...

I opet...gde sam ja konkretno pljuvao po slayeru sem na ona 2 mesta koja sam i sam istakao...mada jebem li ga ova rasprava nema nikakav smisao jer svi odgovaraju nesto levo...sta ocekujete da kazem da je slayer zakon...epa necu...skidam im kapu ali ja necu da slusam slayer niti cu da proslavljam taj nacionalni dan...idite slusajte taj 1 rif...

Slayer jesu legende ali ih to ne cini boljim od nijednog drugog benda...

I da...nisam htteo da dokazem da je slayer najgori, samo da nije najbolji...

1. Ako ne slushash i nisi slushao Slayer, nemash nikakvo pravo da pljujesh po istom.

2. Slayer ima malko vishe od jednog rifa po pesmi i vecina jebe kevu icon_rockdevil.gif !

3. To da li je Destruction ili koji vec bend bolji od Slayer-a je stvar lichnog ukusa

4. Vidim da si chituckao neka sranja po netu pa izbacujesh neke podatke kada je izbachen prvi demo Destruction-a i kada je formiran Slayer icon_smile.gif ... Kakve to ima jebene veze sa onim shto sam ja napisao. Destruction je na tom demo-u iz '82 verovatno svirao neshto shto je bilo u skroz drugom fazonu, ali koga boli kurac za to, to verovatno niko nije ni chuo... Chinjenica je da se na studijskim albumima brdo bendova vidi uticaj Slayera... A i da ga nema, to ih ne chini boljim ili kvalitetnijim.

5. Slayer kix ass pivopije.gif !

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozda tebi nije najbolji,njihovim fanovima jesu . ae koji je tvoj najbolji bend,kladim se da meni nije icon_razz.gif al to ne znaci da cu ja da pljujem taj bend da bih tebe uvredila?! svasta . jebe mi se sta ti slusas i sta ovde pises o slejeru icon_smile.gificon_smile.gif

 

e dete moje icon_smile.gificon_smile.gif

Taj fazon pivopije.gif !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slayer je nastao 81 izdali su demo tek '83,Destruction 82...svirali su isto no nema vaze, ajde neka im Slayer bude inspiracija(wallbash.gif)...

I opet...gde sam ja konkretno pljuvao po slayeru sem na ona 2 mesta koja sam i sam istakao...mada jebem li ga ova rasprava nema nikakav smisao jer svi odgovaraju nesto levo...sta ocekujete da kazem da je slayer zakon...epa necu...skidam im kapu ali ja necu da slusam slayer niti cu da proslavljam taj nacionalni dan...idite slusajte taj 1 rif...

Slayer jesu legende ali ih to ne cini boljim od nijednog drugog benda...

I da...nisam htteo da dokazem da je slayer najgori, samo da nije najbolji...

a sto jednostavno ne otvoris neki xxx sajt, lepo ga izdrkas i sve opet lepo?

 

za cije babe zdravlje se ti cimash uopste....

 

Meggy & Panta pivopije.gif

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

znas zasto? zato sto su se svi bendovi koje si naveo lozili na njih.

 

Nije ti niko kriv sto si ti jos plivao po caletovim jajima dok se sve to desavalo pa sada sa daljine razgibavas vijuge i pokusavas da shvatis sta se u stvari desavalo i kako je scena disala. Drugacije je to gledano odavde, nisi bio tamo i ne mozes da shvatis da je slayer zvucao najubedljivije. kompaktno u pichku materinu i to su svi prepoznali i zgotivili.

aj ne seri vishe keve ti, cela US thrash scena (mislim na muzicare) im je uvek skidala i jos uvek im skida kapu i sad dolazis ti da nas sve prosvetlis svojim besmislenim nadmudrivanjima.

jako lijep post. iako priznajem da sam kao dijete u tim godinama przila se na bon jovija, skid row, i slicne bendove (kao i danas mhihi.gif ). miris tog vremena je svakako biti drugaciji.. a starbreaker je promasio temu.

 

slayer ima kultni status s razlogom, iako meni licno nisu medju omiljenim bendovima, ali cinjenice govore za sebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a sto jednostavno ne otvoris neki xxx sajt, lepo ga izdrkas i sve opet lepo?

 

za cije babe zdravlje se ti cimash uopste....

Ajde kao ponasacu se kao da si mi ga spustio ne bi li se osecao ponosno...ja znam da si ponosan na svoje godine ali ne moras da mi ih guras na nos(zabole me sto i da si 50 godina stariji...ja drzim do svojih uverenja i ako ti smatras da cu da ih promenim u tvojim godinama ok...ako nesto mrzim to je ona "postujte starije"...I don't give a Flying (V) fuck...

I stvarno ne znam sta trazim koj moj ovamo...

 

Panterija : Slusao sam Slayer jedno dobro vreme, verovao ili ne, dok mi nije dosadio...Destruction demo mogu da ti posaljem ako hoces nije mi cimanje...samo daj adresu...

I da...mozda ste uvredjeni vredjanjem slayera al ne morate sad da me povezujete sa glam bendovima koje ne slusam(ipak skidam kapu Joviju) cisto da bi se osecali viktoriozno...

Inace ispisao bih jos pun moj postova ali zaista necu...kenjao sam kolko sam kenjao...svi ste me zamrzeli i to mi je jedino vazno...uzivajte u svom "Trijumfu"

Ajd pa se vidimo na Slayeru nekada kad dodju ponovo da izravnamo probleme u shutci pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde kao ponasacu se kao da si mi ga spustio ne bi li se osecao ponosno...ja znam da si ponosan na svoje godine ali ne moras da mi ih guras na nos(zabole me sto i da si 50 godina stariji...ja drzim do svojih uverenja i ako ti smatras da cu da ih promenim u tvojim godinama ok...ako nesto mrzim to je ona "postujte starije"...I don't give a Flying (V) fuck...

I stvarno ne znam sta trazim koj moj ovamo...

 

Panterija : Slusao sam Slayer jedno dobro vreme, verovao ili ne, dok mi nije dosadio...Destruction demo mogu da ti posaljem ako hoces nije mi cimanje...samo daj adresu...

I da...mozda ste uvredjeni vredjanjem slayera al ne morate sad da me povezujete sa glam bendovima koje ne slusam(ipak skidam kapu Joviju) cisto da bi se osecali viktoriozno...

Inace ispisao bih jos pun moj postova ali zaista necu...kenjao sam kolko sam kenjao...svi ste me zamrzeli i to mi je jedino vazno...uzivajte u svom "Trijumfu"

Ajd pa se vidimo na Slayeru nekada kad dodju ponovo da izravnamo probleme u shutci pivopije.gif

Chek, chek... Ako si slushao Slayer, zashto ga toliko pljujesh? Kapiram da si ga slushao zato sto ti se svidjao, nisi valjda slushao neshto na silu icon_confused.gif ?

 

Boli me kara za taj demo Destruction-a, poenta je bila da su njihovi kasniji (i, jelte, poznatiji) radovi, tj. albumi radjeni delimicno pod uticajem Slayera... A i zashto si se toliko uhvatio za Destruction...

 

I shta, bilo ti je bitno da te zamrzimo? Pa mogao si drugacije da postignesh taj efekat... I niko te ne mrzi biggrin.gif ...

 

U shutke sam prestao da idem pre 5 godina... I zashto ne bismo sve lepo raspravili diskusijom? Veruj mi da ne zelis da reshavash probleme na taj nachin sa mnom, Metalbeerom (koji ima biceps 100cm) i Meggy (koja ima crni pojas, 5 dan iz karatea) mrred.gif ...

 

Slayer Konza pivopije.gif !

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel tebe ovo pali? biggrin.gif

salim se, sta imas od toga sto ubedjujes sve koji vole slayer da ima boljih bendova od njih, jednostavno to nikoga ne interesuje, meni bi bilo dosadno da se sada sa nekim prepirem i da mu objasnjavam da je S.o.a.d najbolji bend na svetu(za mene jeste) mada thrash slusam od malena i obozavam taj pravac, volim stari americki thrash...ne toliko nemacki., mada je to nebitno, ostavi ljudi i temu na miru.

ajd pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebiga,obozavam i Destrukciju i Ubicu,lomio sam vrat na oba giga,ali setimo se ko je kome bio predgrupa 80-ih...Sad ko je bolji,mozemo o tome do sutra da drvimo,ali cinjenica je da je Slayer neuporedivo uticajniji bend.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...