Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ja sporio uticajnost Slayera nisam...

E sad za Panteliju...cuo sam Raining Blood...odusevljenje do bola...cuo sam Black Magic...wow ovi su sjajni...cuo sam War Ens....dobro nije lose...cuo sam sve ostalo..."cekaj jesam li ja ovo vec slusao?"

Ja pokusavam da prekinem sa raspravom al onda se ubaci neko ko me iznervira detinjastim izjavama i posle mi kaze da sam detence...i sam samo na 3 posta direktno pljuvao slayer po 3 reci, jebo vas bog kolko puta treba da napisem ovo...

A mogu ti reci george da mi je ovo mnogo interesantno...ne, ne pali me nijedna forma interneta ali mnogo volim da se raspravljam sa ljudima...

Ajd idem ja u grad pa cu sutra opet da vam se pridruzim u toploj diskusiji...nek neko zagreje kafu icon_smile.gif

U shutke sam prestao da idem pre 5 godina... I zashto ne bismo sve lepo raspravili diskusijom? Veruj mi da ne zelis da reshavash probleme na taj nachin sa mnom, Metalbeerom (koji ima biceps 100cm) i Meggy (koja ima crni pojas, 5 dan iz karatea)

Spust samom sebi (cisto da se vidi na nisam tolko egoistican koliko ste mozda stekli utisak)

Bring it on...ja imam Mac +3 i Stit...kako mislis da inace koljem zmajeve icon_smile.gif

E da...priznajte da ja nisam dosao na ovoj temi bi bila pustos...cutite i radujte se sto je na prvoj strani...

Edited by StarbreakeR

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='9. 5. 2006, 20:55'] Bio ja nego sta icon_rockdevil.gificon_da.gificon_smile.gif

Pitam jer sam upoznao neke likove pred koncert..i tako... icon_smile.gif

Kad se setim kako sam se zagrevao uz Overdrive, pa ona kisa i najlon preko nas..a najlon je naravno stigao kada sam bio mokar do gole koze.. icon_smile.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sporio uticajnost Slayera nisam...

E sad za Panteliju...cuo sam Raining Blood...odusevljenje do bola...cuo sam Black Magic...wow ovi su sjajni...cuo sam War Ens....dobro nije lose...cuo sam sve ostalo..."cekaj jesam li ja ovo vec slusao?"

Ja pokusavam da prekinem sa raspravom al onda se ubaci neko ko me iznervira detinjastim izjavama i posle mi kaze da sam detence...i sam samo na 3 posta direktno pljuvao slayer po 3 reci, jebo vas bog kolko puta treba da napisem ovo...

A mogu ti reci george da mi je ovo mnogo interesantno...ne, ne pali me nijedna forma interneta ali mnogo volim da se raspravljam sa ljudima...

Ajd idem ja u grad pa cu sutra opet da vam se pridruzim u toploj diskusiji...nek neko zagreje kafu icon_smile.gif

 

Spust samom sebi (cisto da se vidi na nisam tolko egoistican koliko ste mozda stekli utisak)

Bring it on...ja imam Mac +3 i Stit...kako mislis da inace koljem zmajeve icon_smile.gif

E da...priznajte da ja nisam dosao na ovoj temi bi bila pustos...cutite i radujte se sto je na prvoj strani...

Jedini koji ima detinjaste izjave ovde si ti icon_smile.gif ... Koljesh zmajeve? Ja bih pre rekao da pushtash krv petlu icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ...

I josh neshto... evotigana.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

jako lijep post. iako priznajem da sam kao dijete u tim godinama przila se na bon jovija, skid row, i slicne bendove (kao i danas  mhihi.gif ).

slayer ima kultni status s razlogom, iako meni licno nisu medju omiljenim bendovima, ali cinjenice govore za sebe

 

eto, suhe chinjenice icon_wink.gif

btw, ja sam mrzeo Bon Jovi i Europe ali uvek sam voleo Motley Crue musik19.gif

 

I stvarno ne znam sta trazim koj moj ovamo...

uvek mozes da odes u shtab radikala sa slikom djindjica na chelu i da se ludo provedes. icon_wink.gif

 

 

Btw, ja sam na NS svirci na prve dve stvari bio u prvom-drugom redu i secam se da sam tamo nekoliko puta dizao likove koji su onemocali i padali u frci da ce ih neko zdrobiti, valjda nisu ocekivali takvu klanicu pa su se izgubili. Stvarno je bilo pregusto napred pa je i meni dopizdelo i vrlo brzo sam se izvukao 2-3 metra metara nazad i skontao da sam napravio potez nedelje icon_smile.gif

 

Scena sledeca: gledas prema bini i vidis nekoliko tona podivljalog mesa koje se bori da ujede shipku u prvom redu. Nekoliko redova, nabijeno kao beton i totalna patnja i fajt za svaki jebeni santimetar. Iza toga (prostor gde sam dospeo) pojas od jedno 10 metara totalno dobrog moshpita u kojem je preterano dobra ekipa, a mesta i da se zatrchavash ako hoces, a sve to na samo 3-4 metra od bine icon_smile.gif ...ovi koji su ostali skroz napred, nikad to nisu ni skontali. Nisu se ni okretali.

Skroz iza toga naslagana "biblioteka" ekipa koja stoji i gleda i nepada im na pamet da se priblizi.

Celu svirku sam nevidjeno izdivljao sa gomilom poznatih i nepoznatih likova, pun gas skakanje po barama iz sve snage, ovi kucaju od gore kao nenormalni jaaooouuurrghhh icon_rockdevil.gif Jebem ti seme al` je bilo dobro. mhihi.gif

Edited by Metalbeer

Share this post


Link to post
Share on other sites

aha prica se o certu,pa ovako: bila sam pametna kad sam drugu rekla da se posle koncerta nadjemo kod nekog od standova,znala sam da cemo se razici na samom pocetku icon_smile.gif jbt kad se setim,kad su oni izasli na binu,pa to je bila ludnica icon_rockdevil.gif znam samo da sam odgurnuta negde na sredinu,tako da sam bila izbacena iz pocasnog prvog reda sad.gif jbg,ja sam slatka mala devojcica,a videla sam da su one krupnije i dalje ostale tamo icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

sto se tice kise,zamisljala sam da je krvava .... kao na still reigning dvd-u mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@varg svaka cast na potpisu icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Hvala.. icon_biggrin.gif

 

Nego sad sam ti pogledao slku i setio sam se da te nisam video na koncertu.. icon_smile.gif

 

I znaci sve vreme sam se desnom rukom drzao za onu sipku a leva mi bila non stop podignuta..trebalo je to izdrzati..

Ma opet bih otisao kad bi dosli.. icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

uvek mozes da odes u shtab radikala sa slikom djindjica na chelu i da se ludo provedes. icon_wink.gif

Ql ideja...sledeca moja kamikaze misija...thanx...

Nego sto se tice slayera hteo sam da odem na Exit tada da odgledam Metal Hammer stage, pa i Slayer...ali me Megadeth skroz obespario tako da sam ipak odustao...ipak ne zalim na Dethu je bila luda atmosfera...pretpostavljam da je isto tako bilo i na Slejdzi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da...umalo da zaboravim

SLAYER To Release New Song Via Exclusive HOT TOPIC EP

 

Wes Orshoki of Billboard.com is reporting that SLAYER will preview their first album in five years with an EP exclusively available at Hot Topic stores. The album will include "Cult", the lone new song the band plans to play live on the upcoming Unholy Alliance tour.

 

"People are probably going to think it's a sequel to 'Disciple', but it's not," guitarist Kerry King told Billboard.com of the new track. He adds that the EP will most likely include a live version of "Dead Skin Mask", among other tracks.

 

SLAYER's still-untitled follow-up to "God Hates Us All", which was released on Sept. 11, 2001, is due July 25 via American Recordings. For the project, the group reteamed with longtime collaborator Rick Rubin to executive produce their first new album with their four original members since 1990's "Seasons in the Abyss".

 

As previously reported, the Unholy Alliance tour also features LAMB OF GOD, CHILDREN OF BODOM, MASTODON and THINE EYES BLEED. It kicks off June 6 at the San Diego Sports Arena.

 

 

E sad ne znam kolko vam ovo znaci ali ajde...

Panterija pivopije.gif za srednji deo siga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...