Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Sad cete moci da pricate ponovo o Slayeru:

 

''Christ Illusion'', 55MB

 

http://dl3cg.rapidshare.de/files/26907294/2364596361/Christ_Illusion.zip

 

user posted image

 

1. "Flesh Storm" - 4:16

2. "Catalyst" - 3:09

3. "Eyes Of The Insane" - 3:25

4. "Jihad" - 3:32

5. "Skeleton Christ" - 4:24

6. "Consfearacy" - 3:09

7. "Black Serenade" - 3:18

8. "Catatonic" - 4:56

9. "Cult" - 4:42

10. "Supremist" - 3:51

 

 

Album je inace savrsen i fantastican. icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

JA sam skinuo sa torrenta ali nema pesme br 5 - Jihad. Sudeci po velicini zip fajla, veoma je moguce da je na ovaj na rapidshare kompletan, li tek treba da proverim icon_rockdevil.gif

 

Tek sam poceo da slusam i cini mi se da ima dosta starog zvuka, sto je naravno dobro, ali ipak, posle seasonsa bespovratno se izgubila neka dubina u pesmama.

 

Za sad mi se cini da je album podnosljiv, znaci moze da se slusa. Ja prethodnih par nisam imao zivaca ni da saslusam od pocetka do kraja. Ovde mi je zvuk blizi, ali pesme me za sad nesto bas i ne bacaju u nesvest icon_smile.gif

 

Meni je trebalo 3 meseca intenzivnog slusanja da mi legde South Of Heaven, pa ne iskljucujem da ce mi se o ovaj album nekad malo vise svideti icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Како је добар албум, разваљује! Нешто најбоље што је Slayer снимио у задњих 10 година. Албум ми се чини као мешавина GHUA-а, Seasons-а и Divine intervention-а.

to ondak mora da je stvarno do yaya ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih bas zurio s konstatcijama da je do jaja, jer sevidentno je da je zvuk bolji nego na prethodnim albumima, i to sigurno starim fanovima zagreje srce odmah na prvo slusanje. Rekao sam da ima mnogo starog shmeka, ali to sto je samo zvuk nalik starim albumima, ne znaci da su pesme dobre kao pre. Mozda i jesu, ne zelim da dajem konacan sud pre nego sto detaljnije preslusam ... Uvodna "Flesh Storm" odm audara u chelo, singl Cult je klasicna Slayer pesma .. jos par brzih stvari ok .. ove sporije treba malo pomnije preslusati pa dati neki objektivan sud. Za old school zvuk svakako zasluzuju pohvalu posle duzeg vremena, a pesme ce se vec pokazati ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto kaze solicitor "Flesh Storm" stvarno napada odmah, ogreje vam srce, i daje (laznu) nadu da se od ovog albuma moze ochekivati neshto dobro, mozda chak i thrash. Jok bratac. Osim pomenute, hitichen "Cult" i prve polovine pesme "Supremist" ovo neopevano govno od albuma je neshto najgore i najbljutavije shto je nekada jedan od najboljih thrash bendova, Slayer, izdao.

Move away "New Faith"! Jer doshao je "Catatonic"! Pesma koja vristi nu-jebeni-metal. Slichno losha je "Eye Of The Insane" "Skeleton Christ" je slichna samo brza na trenutke, ali nu je tu, odma' ispod haube. Pesma koja moze da se sprovede pod srednje je "Consfearacy", ali je jednostavno malo dosadnjikava i ne ostaje u glavi ich.. "Supremist" je stvarno odlichna i energichna pesma(hail LOMBARDO!) do 2:30 otprilike, a onda krece opet nu tehnika.

 

Lombardo brate, dzaba si se trudio...

 

4/10 moja ocena

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pusti ga...da bi bilo dobro,mora biti retro i totalno 80's inace je sranje.Glupost.

 

Skinuo sam album,i stvarno je odlican.Riffovi prase i odvaljuju.Gomila stravicnih i nabrijanih riffova.

Uvodna "Flesh Storm" je stvarno genijalna...udara direkt u mozak.Sjajna stvar i ima odlican bridge sa genijalnim riffom.Takodjer su solaze brutalne...ludacke su do krajnjih granice.Pogotovo prva solaza.Totalno svemirska. biggrin.gif

"Catalyst" takodjer rastura.Kratko i ubistveno....

"Skeleton Christ" je jako cudna pesma,ali mnogo dobra...dosta cudnih prelaza,ali zvuci jebeno dobro.

"Catatonic" je toliko mracna,gruba i duboka da naprosto guli kozu sa tela!Odlicna pesma!

"Black Serenade" mi se nekako nije svidela na prvo slusanje,pa nisam ni preterano obratio paznju na nju.

:Consfearacy" jebe keve i rastura,kao da je ispala sa "Divine Intervention".

"Supremist" je dobra,ali mi se nikako ne svidja onaj blastbeat koji uz taj visoki riff zvuci kao da je u pitanju black metal bend a ne Slayer.Kraj pesme je stvarno genijalan...takve stvari samo King i Hanneman mogu odsvirati...brutalno duboka gitara,sjajan riff i nenormalni zvuci koji upotpunjuju histeriju...tematski kraj pesme dosta podseca na kraj "Mandatory Suicide".

U svakom slucaju,album je stvarno odlican,iako je po meni GHUA bolji.Nema tu mnogo starog stila vec je album kombinacija zadnja tri albuma.Silina "Divine Intervention" (Flesh Storm,Catalyst),dubina i mracna atmosfera "Diabolus In Musica" (zavrsnica "Jihad",zavrsnica "Supremist),i novijih tendencija sa "God Hates Us All".U vakom slucaju,odlican album

Hail olmajti Sleja!!! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh bumbare,gde se seti toga. biggrin.gif Kao prvo,tesko je porediti posto su albumi dosta razliciti.Pesme koje bi se stilski mogle porediti sa bilo kojom pesmom sa "Enemy of god" su recimo "Flesh Storm" i "Catalyst" i po meni su one bolje od svih zajedno pesama sa tog albuma.Realno.Jebiga.Slayer je meni ono sto je tebi Kreator. biggrin.gif Ali ako bi gledali album u celini,onda je definitivno "Enemy of god" bolji,

No ovu zadnju konstataciju necu ni komentarisati...smesna je. icon_da.gif

No,da se ne udaljimo od teme...Yumetal je ovo,odmah ce poceti klanica.

 

Skeleton Christ...opasna stvar.Bravo King,bravo Hanneman. icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...