Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

SKinuh danas DVD "Postmortem Belfort",snimak sa nekog festivala u Francuskoj.Odlican koncert,profi snimak sa vise kamera...svirali su "Haunting The Chapel","Criminaly Insane","The Antichrist"...strava.Preporucujem.Posle toga ide neki kraci snimak,cini mi se da je se "Diabolus In Musica" turneje posto sviraju "Bitter Peace" i "Death's Head".Na tom koncertu su svirali "Evil Has No Boundaries"! :rockdevil: Ludilo.Za fanove definitivno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, volela bih da vidim taj "Evil has no boundaries" deo snimka!

 

edit:

... šteta što je ne potenciraju više uživo.

Mada, kao da bih imala neke koristi od toga, kad samo mogu da gledam snimke i nadam se da će ponovo doći u Srbiju - a neće dolaziti opet...

Edited by Valkyrie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odradili su nas na Exit-u, realno.

Mislim da im je bilo svejedno sviraju li u Srbiji, Albaniji ili Turskoj.

Ni sa čim nisu pokazali da imaju nameru da se vrate.

 

Nadam se da grešim, ali oni neće opet doći.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pare... ne kažem da su pare nebitan motiv, ali smo sjajna publika, i ovde u Srbiji verujem da ima više pravih fanova nego što obično oni na koncertima mogu da sretnu.

Dođavola, na svim snimcima njihovih fanova su neki kreteni koji prosto-proširenu o svom omiljenom bendu ne znaju da sastave ("slaaayer / fuckin' slayer / yeeeahhh / the f*cking best f*cking band like f*cking ever"), gomila naloženih klinaca koji su čuli po jedan album (GHUA ili Christ Illusion)... ok, i ja sam naložena klinka, ali naložena klinka koja iskreno misli da je muzika koju prave (i posebno ona koju su pravili ranije) sjajna i koja poznaje njihov rad, dok većina tih ljudi samo čuje Slayer na Headbanger's ball pre nego što istetoviraju logo na sebi...

 

Ako njima ne vredi činjenica da bi se skupila hiljada+ ljudi koji su i veći fanovi od mene... ne mogu to da razumem.

 

EDIT:

Nebitno. Štagod...

Edited by Valkyrie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ljudi od extaze ne obracaju paznju na to kako njihov omiljeni bend svira...

nije tachno,

dodushe slayer mi nije omiljeni band, ali jedan on omiljenih

istina je da slayer jebe kevu uzivo, ali hala u kojoj sam ja bio(Böblingen Sporthalle) je imala losh zvuk, i prvi deo prve pesme je mix bio katastrofalan, ali posle se popravio...

 

ipak slayer jebe kevu uzivo...

 

najlosije sto sam video uzivo je helloween

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slejer su vec odavno ogromni profesionalci, tako da RNA ima pravo, plati kolika im je cena i oni ce doci.

Pa svaki bend, ne samo Slayer. Niko ti neće svirati zato što mu se sviđaš. To im je posao, od toga leba jedu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...