Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Dobro je, dobro, niste zakržljali... :D

 

|||||||_____________________|

FLAME METER: 20%

 

 

@ Mrežasti men:

Ti očigledno daaaavno nisi slušao ili gledao neki snimak Metallice uživo, da Hammet je imao fine solažice, ali je opet krš gitarista.

I, nisam rekao da Kreator "brlja" ili da je "monoton" i "dosadan", ali pošto si se ti osetio prozvanim na ovom području, mogu samo da shvatim da ti duboko unutra ubeđuješ sebe da to nije tako, iako ti znaš da jeste... :lol: Kreator je samo... sranje.

Kerry King dobar "rifadžija"? HAHAHAHA!!! Lik ne ume trzalicu da drži, ovi metalcore pederi su bolje "rifadžije" od njega. Ako je Kerry King dobar gitarista, šta je onda Marty Friedman? Čovek koji je stvorio Boga? :confused:

 

@ Dead Man Walking

Ja slušam sve osim elektronske muzike. (Kad kažem sve osim elektronske muzike, mislim na sve što se svira instrumentima...)

 

@ lemmy sixx

Ne, ko kaže da je Slayer dobar bend je naložen i nezainteresovan za muziku.

 

I, jeb'o vas G3, to je sranje. Neizdifirencirani gitaristi, k'o stem ćelije.

Bolje slušajte Cynic.

 

:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kreator je samo... sranje.

Kerry King dobar "rifadžija"? HAHAHAHA!!! Lik ne ume trzalicu da drži, ovi metalcore pederi su bolje "rifadžije" od njega. Ako je Kerry King dobar gitarista, šta je onda Marty Friedman? Čovek koji je stvorio Boga? :confused:

 

Ne, ko kaže da je Slayer dobar bend je naložen i nezainteresovan za muziku.

 

Kakav si ti idiot,nemas pojma o thrashu,slusas dva benda (metallica i megadeth) i samo to slusas,kako si ogranicen i jos pritom seres po drugim bendovima poput Slayera,kako King ne zna da drzi trzalicu hahahaha ,jebote Marty u usta...A izjava da je Kreator samo sranje je prelila kap,GLUP SI KO KURAC STO SE MUZIKE TICE! :pivopije:

 

EDIT: E da,zbog slicne izjave istoj osobi sam dobio 20% warna :evotigana:

Edited by Morphy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav si ti idiot,nemas pojma o thrashu,slusas dva benda (metallica i megadeth) i samo to slusas,kako si ogranicen i jos pritom seres po drugim bendovima poput Slayera,kako King ne zna da drzi trzalicu hahahaha ,jebote Marty u usta...A izjava da je Kreator samo sranje je prelila kap,GLUP SI KO KURAC STO SE MUZIKE TICE! :pivopije:

 

EDIT: E da,zbog slicne izjave istoj osobi sam dobio 20% warna :evotigana:

 

Ja ograničen? Većinu muzike koju ja slušam, ti ne znaš ni da postoji. Ne slušam Metalliku već tri godine, a Megadeth me je smoriJo pre nekih godinu dana. Nemam pojma o thrashu? Od thrash bendova slušam najviše Exodus, Testament i Legacy (same shit), Venom, Overkill, Dark Angel, Metaliku i Megadet znam napamet, a u poslednje vreme po malo i ove Tankard i Sabbat, nisu loši kao Sodom i Kreator. Ne mogu da slušam bend koji u sred pesme obrne ritam, jer ne ume da svira, a gitare im zvuče k'o iz bunara, boli me glava od toga. (Naravno, govorim o svim ovim bendovima u osamdesetim, za ovo kasnije me boli kurac, neću ni da pipam...) Slayer nikad nije pravio takve greške, istina, ali opet je ispod svih ovih ostalih bendova.

 

A, za ovo da sam glup k'o kurac što se muzike tiče... To je najgluplja stvar koju sam čuo kao argument protiv mene, jer obično se ljudi drže podalje od toga, s obzirom da muziku zaista poznajem veoma dobro.

Morphy diže flame meter na pedeset posto!!! :lol:

 

 

||||||||||||||||_____________|

FLAME METER: 50%

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ograničen? Većinu muzike koju ja slušam, ti ne znaš ni da postoji. Ne slušam Metalliku već tri godine, a Megadeth me je smoriJo pre nekih godinu dana. Nemam pojma o thrashu? Od thrash bendova slušam najviše Exodus, Testament i Legacy (same shit), Venom, Overkill, Dark Angel, Metaliku i Megadet znam napamet, a u poslednje vreme po malo i ove Tankard i Sabbat, nisu loši kao Sodom i Kreator. Ne mogu da slušam bend koji u sred pesme obrne ritam, jer ne ume da svira, a gitare im zvuče k'o iz bunara, boli me glava od toga. (Naravno, govorim o svim ovim bendovima u osamdesetim, za ovo kasnije me boli kurac, neću ni da pipam...) Slayer nikad nije pravio takve greške, istina, ali opet je ispod svih ovih ostalih bendova.

 

A, za ovo da sam glup k'o kurac što se muzike tiče... To je najgluplja stvar koju sam čuo kao argument protiv mene, jer obično se ljudi drže podalje od toga, s obzirom da muziku zaista poznajem veoma dobro.

Morphy diže flame meter na pedeset posto!!! :lol:

 

 

||||||||||||||||_____________|

FLAME METER: 50%

http://www.yumetal.net/forum/index.php?sho...t&p=1515667

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje slušajte Cynic.

moj covek :pivopije:

Ne slazem se ovo za Lombarda slusaj njegov solo album (gde obradjuje Vivaldija), nije los ni u Fantomasu.

Sodom su nekad bili Ok, ali su (meni) posle Agent-a sranje, a i uzivo (ovo sto sam ja gledao je sranje).

Kreator-ovi najbolji albumi su Violent revolution i Enemy of God (a prvi albumi im jesu pomalo krdza, ali ih ja ipak gotivim), a meni cak i Outcast ima neki cudan dobar smek(bez obzira sto to nije klasican Kreator). Jes da Ventor nije neki bubnjar(bolji je ovaj lik koji ga je menjao jedno vreme), i da nisu neko razbijanje od tehnike, ali su i Kreator i Destruction uzivo neverovatno precizni bendovi, sto se za Sodom ne moze reci.

Araja je (nekad) imao dobar vokal, ali je kreten jer bije publiku, a King na Undisputed attitud-u (koncert) ispada i gresi.

Inace poslednja dva Exodus-a ili Kreator-a su mnogo bolji od poslednja dva albuma Slayer-a(meni licno, jer mi zvuce mnogo energicnije, i mnogo manje punk).

Edited by Uruk Hai

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kerry King dobar "rifadžija"? HAHAHAHA!!! Lik ne ume trzalicu da drži, ovi metalcore pederi su bolje "rifadžije" od njega.

Ne, ko kaže da je Slayer dobar bend je naložen i nezainteresovan za muziku.

 

Ajd' sada lepo reci.Da li ovim samo zelis da isprovociras ili stvarno tako mislis?Ako je provokacija u pitanju onda ok,zajebavanje je pozitivna stvar.Ako stvarno tako mislis,onda si jedna velika muzicka neznalica i budala.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Mrežasti men:

Ti očigledno daaaavno nisi slušao ili gledao neki snimak Metallice uživo, da Hammet je imao fine solažice, ali je opet krš gitarista.

I, nisam rekao da Kreator "brlja" ili da je "monoton" i "dosadan", ali pošto si se ti osetio prozvanim na ovom području, mogu samo da shvatim da ti duboko unutra ubeđuješ sebe da to nije tako, iako ti znaš da jeste... :lol: Kreator je samo... sranje.

Kerry King dobar "rifadžija"? HAHAHAHA!!! Lik ne ume trzalicu da drži, ovi metalcore pederi su bolje "rifadžije" od njega. Ako je Kerry King dobar gitarista, šta je onda Marty Friedman? Čovek koji je stvorio Boga? :confused:

 

Kao prvo nauci ti da sviras pa onda drugima prosipaj pamet kako se to isto radi.

 

Ja ne treba sebe da ubedjujem ni u sta, to sto ti ne verujes ono sto sam ja napisao nije moj problem, ja sam napisao ono u sta sam ubedjen, ako ti je Kreator sranje onda to moze samo da se ogleda u tome da ti to ne volis, sto ti ne daje pravo da kazes da sranje, ako ti se ne svidja nemoj prozivati ostale, jer isto tako, bez ikakvog razloga, kao sto i ti kazes za Kreator, mogu reci da je sve sto ti slusas sranje iako nemam pojma o cemu pricam kao sto ni ti ocigledno nemas pojma o Kreatoru.

 

A kazes da volis Dark Angel... jbt za nijansu se razlikuje od Kreatora, nemacka skola, samo sto su to Ameri.

 

A posto si i rekao da slusas muziku, koji si ubedjen da nismo nikad chuli, idi pa sviraj tu muziku kad ti je ovo sto vec kopiras sranje.

 

Uzdravlje

Edited by MREžAsTI MEn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ograničen? Većinu muzike koju ja slušam, ti ne znaš ni da postoji. Ne slušam Metalliku već tri godine, a Megadeth me je smoriJo pre nekih godinu dana. Nemam pojma o thrashu? Od thrash bendova slušam najviše Exodus, Testament i Legacy (same shit), Venom, Overkill, Dark Angel, Metaliku i Megadet znam napamet, a u poslednje vreme po malo i ove Tankard i Sabbat, nisu loši kao Sodom i Kreator.

 

Bravo care... ti si najthrash strucnjak kog poznajem... :):):) Drz se ti Metallice i Maidena...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto prevrcesh ocima, covek bash ima smisao za sarkazam xD

 

A i gleda super crtace tako da mozda bi posluzio kao dobar preCednik u drzavi u kojoj neki nemaju pravo glasa, i gde ima smrtne kazne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ograničen? Većinu muzike koju ja slušam, ti ne znaš ni da postoji. Ne slušam Metalliku već tri godine, a Megadeth me je smoriJo pre nekih godinu dana. Nemam pojma o thrashu? Od thrash bendova slušam najviše Exodus, Testament i Legacy (same shit), Venom, Overkill, Dark Angel, Metaliku i Megadet znam napamet, a u poslednje vreme po malo i ove Tankard i Sabbat, nisu loši kao Sodom i Kreator. Ne mogu da slušam bend koji u sred pesme obrne ritam, jer ne ume da svira, a gitare im zvuče k'o iz bunara, boli me glava od toga. (Naravno, govorim o svim ovim bendovima u osamdesetim, za ovo kasnije me boli kurac, neću ni da pipam...) Slayer nikad nije pravio takve greške, istina, ali opet je ispod svih ovih ostalih bendova.

 

A, za ovo da sam glup k'o kurac što se muzike tiče... To je najgluplja stvar koju sam čuo kao argument protiv mene, jer obično se ljudi drže podalje od toga, s obzirom da muziku zaista poznajem veoma dobro.

Morphy diže flame meter na pedeset posto!!! :lol:

 

 

||||||||||||||||_____________|

FLAME METER: 50%

 

Hahah,ako je thrash u pitanju i ti slusas bend za koji ja ne znam,ja cu sebi kitu odesci,znaci smesan si ko cirkus.Moram uci u raspravu jer takav sam :) Kakvu ti muziku poznajes zaista dobro?Da nije klasika?

Posto tvoje znanje o thrashu srazmerno je mongoloidu.Strasno zaista...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt. kako Megadeth moze da te smori ?

 

Jbg, ja sam zbog toga tužan, ali previše sam ga slušao, znam sve napamet i skoro sve da sviram... :/

 

Ajd' sada lepo reci.Da li ovim samo zelis da isprovociras ili stvarno tako mislis?Ako je provokacija u pitanju onda ok,zajebavanje je pozitivna stvar.Ako stvarno tako mislis,onda si jedna velika muzicka neznalica i budala.

 

O KAKVOJ MUZICI TI PRIČAŠ!?!?!? Muzika je umetnost, a metal pokret je sam po sebi anti-umetnost. Na muzičkom nivou celokupan thrash metal je nula, kao i većina stvari koje ja slušam.

 

 

@Tower

 

Go fuck yourself!

 

To ti je najpametnije.

 

Nemam s kim, a sebe neću.

 

Kao prvo nauci ti da sviras pa onda drugima prosipaj pamet kako se to isto radi.

 

Ja ne treba sebe da ubedjujem ni u sta, to sto ti ne verujes ono sto sam ja napisao nije moj problem, ja sam napisao ono u sta sam ubedjen, ako ti je Kreator sranje onda to moze samo da se ogleda u tome da ti to ne volis, sto ti ne daje pravo da kazes da sranje, ako ti se ne svidja nemoj prozivati ostale, jer isto tako, bez ikakvog razloga, kao sto i ti kazes za Kreator, mogu reci da je sve sto ti slusas sranje iako nemam pojma o cemu pricam kao sto ni ti ocigledno nemas pojma o Kreatoru.

 

A kazes da volis Dark Angel... jbt za nijansu se razlikuje od Kreatora, nemacka skola, samo sto su to Ameri.

 

A posto si i rekao da slusas muziku, koji si ubedjen da nismo nikad chuli, idi pa sviraj tu muziku kad ti je ovo sto vec kopiras sranje.

 

Uzdravlje

 

Dođi na probu, ili svirku, i uveri se u moje sviranje, neću ništa pričati.

 

Za ovaj drugi deo... To je bila samo šala, mislim, dude, chill out...

 

Dark Angel ima do jaja momente, a Kreator (dakle u pitanju su osamdesete) se raspada koliko nje zna da svira na snimku.

 

 

Bravo care... ti si najthrash strucnjak kog poznajem... :):):) Drz se ti Metallice i Maidena...

 

Metallicu ne slušam, kao što sam napomenuo, već tri godine, a Maidene nikad nisam ni slušao, mada znam stvari, stvarno nije u mom fazonu. Jebala vas evropa i Slayer, melodija zakon. :P

 

Hahah,ako je thrash u pitanju i ti slusas bend za koji ja ne znam,ja cu sebi kitu odesci,znaci smesan si ko cirkus.Moram uci u raspravu jer takav sam :) Kakvu ti muziku poznajes zaista dobro?Da nije klasika?

Posto tvoje znanje o thrashu srazmerno je mongoloidu.Strasno zaista...

 

Ne, nisam mislio na thrash bendove...

 

A, ovo "kakvu" muziku poznajem... Šta, postoje različite muzike? Postoji samo dobra i loša muzika. Misliš, u klasici se koristi C, D, E, F, itd. a u nekoj drugoj muzici ne? Nema harmonije, šta? Ne razumem. Sve je to muzika, čim ima neku melodiju, harmoniju i ritam. Ti elementi mogu biti dobri, ili loši, u tome su razlike.

 

Slayer ima fine ritmove, ali harmonije su stvarno nikad gore... Melodije su sve na isti kalup.

 

 

Dobro, napredujemo...

 

|||||||||||||||||||||______|

FLAME METER: 75%

Edited by Tower...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taueru, sa sigurnoscu kazem da si losiji gitarista od Kerija i Hameta., sto automatski ide tebi u minus kad govoris da su losi gitaristi. A chek samo, sto ti ne odesh na njihovu probu i vidish sta oni sve umeju? Pa onda pochnes da prichash sve i svasta.

 

A to da je Kreator iz osamdesetih sranje govori da nemash pojma sta pricash. Extreme Agression je remek delo, koji ima bolje "trenutke" nego svaki Dark Angel album, tako da pali.

 

A to da oladim... hehe, ti oladi sa tim provokacijama, idi slusaj Metaliku od pre 3 godine i cuti, nemoj da provocirash ljude, tako sto pljujes, bespotrebno, bend koji svira muziku koju ti isti ljudi vole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...