Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Svaka cast... Kakav si ti kralj... stvarno... od sada si mi idol... mozes li da mi kazes neke do jaja Thrash metal bendove...

 

Naravno! :)

 

Megadeth, Exodus, jao, totalno zaboravih Anrhrax, Legacy... To su meni četiri najbolja.

 

Takođe su do jaja Metallica i Overkill...

 

Strasno zaista,jos on ima thrash bend hahaha

 

Ja sam davno prestao da svoj bend svrstavam u thrash metal, da me ne bi svrstavali u isti žanr sa raznim đubretom.

 

Taueru, sa sigurnoscu kazem da si losiji gitarista od Kerija i Hameta., sto automatski ide tebi u minus kad govoris da su losi gitaristi. A chek samo, sto ti ne odesh na njihovu probu i vidish sta oni sve umeju? Pa onda pochnes da prichash sve i svasta.

 

A to da je Kreator iz osamdesetih sranje govori da nemash pojma sta pricash. Extreme Agression je remek delo, koji ima bolje "trenutke" nego svaki Dark Angel album, tako da pali.

 

A to da oladim... hehe, ti oladi sa tim provokacijama, idi slusaj Metaliku od pre 3 godine i cuti, nemoj da provocirash ljude, tako sto pljujes, bespotrebno, bend koji svira muziku koju ti isti ljudi vole.

 

Od Hammetta jesam lošiji gitarista još uvek, ali za par godina, ja sam ga prestigao, a od Kerryja sviram bolje, naravno.

 

 

vazno je da je njemu u glavi do jaja...

 

Naravno, to je najvažnije.

 

Anti-umetnost :lol:

 

Od sada te zovemo anti-umetnik! :lol:

 

E, sviđa mi se, može!!! :D

 

Da,da...anti-umetnik. :)

Jedini covek koji muziku koju pravi naziva sranjem.

 

Pa, šta je tu tako čudno? :) Treba napraviti podelu između onog što je loše i što se nekome sviđa. Metal je, objektivno, žestoko sranje, ali meni se sviđa, kao i mnogima. Kad bih hteo da se bavim "dobrom muzikom", otišao bih da sviram neki progressive rock/jazz sa simfonijskim orkestrom, lol.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm... to da si bolji gitarista od Kerija, a uskoro i od Hameta, to govorish sebi svaki put pre nego sto legnes, a? Varash se mnogo...

 

Da imash bend koji nije thrash al svejedno zvuci k'o Metalika... Zdravo je to.

 

Znash kako, idi sviraj progresivni dzez sa simfonijskim orkerstrom, a nas pusti da na miru diskutujemo o thrash metalu.

 

Uzdravlje.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm... to da si bolji gitarista od Kerija, a uskoro i od Hameta, to govorish sebi svaki put pre nego sto legnes, a? Varash se mnogo...

 

Da imash bend koji nije thrash al svejedno zvuci k'o Metalika... Zdravo je to.

 

Znash kako, idi sviraj progresivni dzez sa simfonijskim orkerstrom, a nas pusti da na miru diskutujemo o thrash metalu.

 

Uzdravlje.

 

Nema potrebe da govorim to sebi samo pre nego što legnem, kad imam ceo dan. :rolleyes:

 

Ne, ne zvuči kao Metallica, uskoro će biti gotovo snimanje promo diska, pa ćeš čuti i sam.

 

Neću, svira mi se ovo što sviram, zato ga i sviram. I ja nisam napao thrash metal, već Slejer koji je sramota za isti.

 

Zdravlje je važno.

 

||||||||||||||||||||||||||___|

FLAME METER: 90%

 

'Ajmo, ljudi, još samo malo i oteraste me s teme!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije ovo da te vredjam, diskutujemo.

 

Da sam hteo da te vredjam uradio bih to drugachije.

 

Elem, imam jednu pesmu koja je bila neki demo, kurac palac, zvuchalo je kao One, vashu naravno.

 

I ne, Slayer nije sramota za thrash.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, šta je tu tako čudno? :) Treba napraviti podelu između onog što je loše i što se nekome sviđa. Metal je, objektivno, žestoko sranje, ali meni se sviđa, kao i mnogima. Kad bih hteo da se bavim "dobrom muzikom", otišao bih da sviram neki progressive rock/jazz sa simfonijskim orkestrom, lol.

 

Sa tobom vise apsolutno ne ulazim u diskusije,posto su gubljenje vremena.Ovakve karakterizacije dobre muzike su cista nebuloza.Ti si budala.

 

Od Hammetta jesam lošiji gitarista još uvek, ali za par godina, ja sam ga prestigao, a od Kerryja sviram bolje, naravno.

 

:) :) :)

Ti si neverovatna budala.

Ali moram priznati,na odlican nacin promovises svoj bend.Tu nema sta. :da: Isprovocirati ljude i naterati ih da te poslusaju je dobra taktika.Iako ono sto sam cuo ne zasluzuje preveliku paznju.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nikad nisam kročio na temu Aeternie!

 

Lemmy Six, sad ćemo da delimo promo, pa po TOME prosudi dal' zaslužujemo pažnju. :D

 

Nema potrebu da otvarate temu o meni, imate temu Fatalitija... :lol:

 

|||||||||||||||||||||||||||||

FLAME METER: 100%

 

E, sad, pošto ste me isflejmovali za sav posuđeni novac, pobjeđen sam, molim vas, ubedite me da Slejer nije sranje, i ako neko bude imao dobre argumente, promeniću mišljenje...

Recimo, ta i ta pesma, taj i taj deo, Keri dobar solo, ovo, ono riff, zašto uopšte slušati, koji su kvaliteti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lemmy Six, sad ćemo da delimo promo, pa po TOME prosudi dal' zaslužujemo pažnju. :D

 

Pa po ovome sto sam do sada cuo,ne zasluzujete.Ali videcemo ovo novo.Iako,vec na samom startu ste mi odbojni.Zato sto si ti budala.

Ali kao sto vec rekoh,na odlican nacin promovises sebe i svoj bend.

 

 

E, sad, pošto ste me isflejmovali za sav posuđeni novac, pobjeđen sam, molim vas, ubedite me da Slejer nije sranje, i ako neko bude imao dobre argumente, promeniću mišljenje...

Recimo, ta i ta pesma, taj i taj deo, Keri dobar solo, ovo, ono riff, zašto uopšte slušati, koji su kvaliteti...

 

Dead Man Walking je rekao isto sto i ja mislim.Imam pametnija posla nego da tebe ubedjujem u nesto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo pogledah vash myspace, rekoh da vidim ko to sebi daje za pravo da pljuje po ikonama trash metala.

 

Evo iskreni, prvi utisci.

 

Sva cetvorica izgledate opasno.

 

Tekst koji slijedi i ono shto si postovao u ovom threadu su puke kontradiktornosti:

 

About Fatality

I have always lived under that 80s vibe, the style, the sound, it just suited me well... Ofc, nothing's perfect, and in the 80s you can find a great deal of monotony and simplicity...

When I was in elementary, I was all like: "Dude, 80s thrash 4life!!!", and I came to highschool with that attitude to find people to play in my band... I quickly find the guitar player Peki, who shared my opinion at that time. I wrote the song "80s", and set out to find the rest of the team...

A friend of mine introduced me to this totally silent guy who was supposed to play drums in some other band I participated in. I knew that that band wouldn't last long, so I invited this silent guy to join my band... His name is Tihi (which means silent in Serbian)...

After Tihi joined, many songs were written, "Your Worthless Power", "Citadel", "Othello's Poem", "Wristpain" and "Insult Killer", and they all fit that 80s era... However, we had a big problem. We couln't find a bass player, even after a year of searching. This one time, I was chattin' with my friend Komnen, and I told him how I couldn't find a bass player, so he linked me with this reggae guy, Misticni Yarac (Kosta)... I was really pleased with his contribution to the band, so we finally set off...

Since that time, we have matured a bit (or not), and changed our point of view... Tihi learned about Cynic, and fell in love with it, I was introduced to hard rock for the first time a year ago, and recently, I discovered Mayem (btw, DarkThrone is one of the first bands I have ever listened to), lol... The new songs, which are still in the process of writing combine 80s thrash, technical-death-jazz, hard rock and black metal elements, so it's quite tripped out...

As for the name of the band... Peki and I were playing Mortal Kombat (which I personally ADORE and LIVE FOR), and I performed a FATALITY on him... At that point he just screamed: "Dude, we should call ourselves FATALITY!!!" I was more than happy to accept... :D

 

 

I da, preslushao sam "Your Worthles Power"

 

Podsjetili ste me na Metallicu, na rohipnolu.

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nikad nisam kročio na temu Aeternie!

 

Lemmy Six, sad ćemo da delimo promo, pa po TOME prosudi dal' zaslužujemo pažnju. :D

 

Nema potrebu da otvarate temu o meni, imate temu Fatalitija... :lol:

 

|||||||||||||||||||||||||||||

FLAME METER: 100%

 

E, sad, pošto ste me isflejmovali za sav posuđeni novac, pobjeđen sam, molim vas, ubedite me da Slejer nije sranje, i ako neko bude imao dobre argumente, promeniću mišljenje...

Recimo, ta i ta pesma, taj i taj deo, Keri dobar solo, ovo, ono riff, zašto uopšte slušati, koji su kvaliteti...

 

Samo cu reci Bloodline...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Towel: Slayer je dobar jer se sve uklapa, imaju dobre strukture pesama, na trenutke kao klasicna muzika. Naravno, Keri ima te solaze koje su manje-vise iste, ali sta je bitnije je da igraju ulogu u "velikoj semi stvari", kako Englezi kazu. Nebitno da li je Aetrnia ili neka druga tema, znam samo da si pljuvao valjda onog Neshi ili sl.

Samo budala upada na teme onoga sto ne voli, i svadja se sa fanovima. Budala ili nolifer.

Edited by Hevi Dzhrk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...