Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Pre nek'liko dana gledah Slayera live at Rock am Ring, 2007. Dakle vrh koncert "Die By The Sword/Show No Mercy". Kako su odradili onaj prelaz iz pesme u pesmu, nakozio sam se ultimativno!! Ali Araya nastavlja sa na granici debilizma i inteligencije najavama pesama. "They say the pen is mightier than the sword. I say fuck the pen, 'cause you can die by the sword!" :)

 

Ali drago mi je sto je prestao sa onom ultrakomicnom najavom za "Dead Skin Mask"..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali Araya nastavlja sa na granici debilizma i inteligencije najavama pesama. "They say the pen is mightier than the sword. I say fuck the pen, 'cause you can die by the sword!" :)

 

To je izreka koju nije on izmislio,izreka je sjajna,100 posto se uklapa u pesmu,i tako je najavljuje od 1983.Nemas pojma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je izreka koju nije on izmislio,izreka je sjajna,100 posto se uklapa u pesmu,i tako je najavljuje od 1983.Nemas pojma.

 

Nisam ni rekao da je Tom izmislio tu izreku, aman zaman, ali nachin na koji ju je on iskoristio mi je smeshan/debilan.

 

A ja sam slushao/gledao jedno 50 live bootlega Slayera i prvi put chujem da ovako najavljuje DBtS...

Edited by Angelystor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako, jednog sasvim obicnog dana odem ja u skolu i uzem drugaricin Huper da ga prelistam, bejase neki broj posvecen panku, i na prvim stranama doticnog casopisa nalaze se rubrike o,da i o,ne. I ja jelte, pogledam u rubriku o, ne i tamo pise da je Jenna okacila sise o klin i da se vise nece baviti snomanjem "filmova". Ali, u dnu stranice vidim gitarsi dvojac iz slejera i par redova koje cu vam prepricati a bice vam vrlo zanimljivi:

tamo vele kako cika Tom Araya slavi 46-ti rodjendan, i kako ostale cike iz benda nama znanog kao Slayer vele da su suvise stari da bi se bavili muzikom i kako ce snimiti jos jedan poslednji album sa Rickom Rubbinom, a posle toga se raspadaju. I tako.

 

Vise me je pogodila Jennina penzija :wink: , a vi polako mozete poceti da kukate.

 

I da, Slayer koliko god dobr bend bili, ipak se ponasaju debilno, ili takav stil forsiraju kod svojih nazovi fanova, jer inace ne shvatam sta ce im onoliko debila na njihovim live snimcima (na primer Warfield-u).

Edited by Uruk Hai

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslusaj Live Undead recimo,li bilo koji stariji snimak sa pocetka karijere,jako cesto je to koristio.

Zbog cega je debilan?On kaze sledece:"Kazu da je olovka mocnija od maca.Ja kazem,jebes olovku,zato sto od maca mozes umreti".Sta je tu debilno?Logicna i odlicna izjava.

 

Sad pustih Live Undead verziju posto mi butlegi nisu na kompa, vaistinu tako najavi :) Jebes ga, tu sam pogresio. Ali ostajem pri tome da mi je debilna. Ali opet bolja od najave za Dead Skin Mask.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мислим да је песма "Necrophiliac" најпотцењенија Slayer ствар у досадашњој каријери.

Уопште, мислим да је цео "Hell Awaits" иако уз истоимени мега-хит и метал химну, некако неправедно запостављен и ужасно ми је жао што су на "Decade of Aggression" само 2 ствари са тог албума.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali, u dnu stranice vidim gitarsi dvojac iz slejera i par redova koje cu vam prepricati a bice vam vrlo zanimljivi:

tamo vele kako cika Tom Araya slavi 46-ti rodjendan, i kako ostale cike iz benda nama znanog kao Slayer vele da su suvise stari da bi se bavili muzikom i kako ce snimiti jos jedan poslednji album sa Rickom Rubbinom, a posle toga se raspadaju. I tako.

 

Vise me je pogodila Jennina penzija :wink: , a vi polako mozete poceti da kukate.

Ма кењају исто к'о Мастејн.

 

Џеееенаааа, врааатииии сееееее!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма кењају исто к'о Мастејн.

 

Џеееенаааа, врааатииии сееееее!!!!!

 

Megadeth se raspadaju, i vec sto godiina idu na oprostajnu turneju, ali mislim da su oni ipak ozbiljniji. Ili mozda zele da se raspadnu da bi mogli da naprave reunnion turneju :)

 

 

I kao sto ti rece

Џеееенаааа, врааатииии сееееее!!!!!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takodjer sjajna najava...uvek mi se sledi krv u zilama kada Araya pusti glascinu pre pesme,pa krene riffcina... :rockdevil:

 

Meni se prisere prilikom te najave. Araja je izgubio glasa josh dok Slobodan bio na vlasti, a izdrkava se tako. Glupost. Vrisak na "Angel Of Death" mu razliciti svaki koncert, a na ovom Rock am Ringu'07 je iskreno zazvucao brutalno, ali extra chudno u isto vreme..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Како је безвезе, како је не-ефектно продуциран "Divine Intervention", какав смор.

Превише танак звук, некако је недовршен, не знам који им је курац био па да изнађу такав звук.

Један од најгорих звукова гитаре у историји thrash-a и метала, у тоталу.

Много ми смета.

:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

A joj kako je dobar Divine Intervention,si ti lud?

Kad cujem pocetak Killing Fields-a,sledim se,i zvukovi gitare po meni nemaju mane :)

Sve pesme sa tog albuma su odlicne!Jedan od najboljih albuma Slayera...

Here in 1994

Things are different than before

VIOLENCE IS WHAT WE ADORE!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Има јако добрих момената, Circle of Beliefs, SS-3, 213 али, у тоталу нема оне силе које је било раније а која се јесте вратила на "Diabolus in Musica" који је јако heavy и који ми се веома допада, омот нарочито.

Један од најбољих омота у музици, уопште.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...