Jump to content

Mesto za bubnjare


seba.drum

Recommended Posts

U vezi sa onom triple pedalom sto je Grof Drobikus prezentovao: kako se ona jebeno koristi kao obicna (single)? Kako sa njom moze da se izvede jedan udarac desnom nogom kad automatski radi i srednji bat (bar kako sam ja skontao na osnovu slike)?

Jadna membrana pri koriscenju takve pedale! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno mi nije jasno zasto se toliko lozite na heel-toe!? Mislim, nije nista preterano tesko, ni komplikovano. Meni jedino predstavlja problem za levu nogu, posto sam duplu pedalu dosta kasno nabavio. Ali sve se da uvezbati.

pivopije.gif

Edited by Newcomer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno mi nije jasno zasto se toliko lozite na heel-toe!? Mislim, nije nista preterano tesko, ni komplikovano. Meni jedino predstavlja problem za levu nogu, posto sam duplu pedalu dosta kasno nabavio. Ali sve se da uvezbati.

pivopije.gif

Nije tesko, narocito ako nemas velika stopala icon_smile.gif

Ali opet, mozes li da postignes bas ravnomerne dablove pri nekoj vecoj brzini? Tu bi, izmedju ostalog, trebalo da pomogne Vruk (naravno, opet uz vezbu).

 

Ono, nije tesko svirati ni cist heel up, pa opet treba puno vezbe da se postigne preciznost i dobra brzina sa ravnomernim zvukom icon_da.gif

Druga stvar koja mi se dopada kod Vruk koncepta je sto podstice veoma opusteno sviranje, bez ikakvog "stezanja".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde nek neko proveri ovo molim vas.

www.tonyroysterjr.com

Klinac jebe kevu, imam snimak njegovog sola koji je sniman kad je imao 12 god. Doduse sad ima 18.

Zapravo, 20, u oktobru 21, sajt nije updateovan. Imao je nekad na ovom linku da se skine snimak njega u dvanaestoj godini, ali ne znam da li i dalje radi.

 

Sad je (manje vise) trendi ovaj klinac:

http://www.colemarcus.com/

 

user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdje ja zivim nema toga.

Ali sam saznao da je oko 250-300 eura.

Sto bas ta? Ne nudi ti nista posebno sto sa odgovarjucom tehnikom ne mozes da uradis na standardnoj pedali. Jos za te pare (400 evra za Sonor, 300 za "single" Duallist, 500 za Duallist Triple Pedal) mozes da kupis stvarno dobru "normalnu" pedalu. Cak i Axis ulazi u tu cenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdje ja zivim nema toga.

Ali sam saznao da je oko 250-300 eura.

neko te zjebo ekstra.

Takva pedala kosta 400 evra u Sky Musicu

Inace lepo ti covek kaze.Axis kosta 300 i nesto evra a od nje nema bolje pivopije.gif

Edited by Warrior Of Ice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda je singl Axis 300 jevreja, ali dupla mora biti vise. Nije nju problem namestiti, ima i da se skine snimak podesavanja Axis pedala (ako vas zanima postovacu link). Najveci problem je sto kaze Fiery navici se na nju. Sumnjam da bi se cak i posle nekoliko probavanja covek mogao navici (neki se ne naviknu nikad). Meni je za Iron Cobru bilo potrebno 3 nedelje da se naviknem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...